Хто може допомогти взяти кредит в Києві?

Изображение: Хто може допомогти взяти кредит в Києві?

Хоча б раз за життя кожна людина зустрічається з проблемою відсутності потрібної суми грошових коштів. Невелику суму грошей можна взяти в позику у своїх родичів чи навіть сусідів. Та що робити, коли гроші потрібні негайно у великій кількості?

В першу чергу на думку спадає вирішення проблемної ситуації зверненням у банк. Але те, що здається нам найпростішим, часто насправді є найгіршим рішенням. Ви можете втратити лише купу часу та нервів, адже не завжди банк може допомогти взяти кредит. Для отримання позитивного рішення від банку в отриманні кредитних коштів необхідно:

  • мати позитивну кредитну історію. Людині без кредитної історії буде важко отримати кредит на суму більше 100 000 грн.
  • надати банку безліч документів, в тому числі довідку з місця роботи із зазначенням заробітної платні за останні 6 місяців.
  • витяг про наявність депозиту.
  • витяг з ЄДР у разі отримання кредиту для юридичної особи.
  • свідоцтво про шлюб.
  • інші документи.

Крім того, у банківській фінансовій установі неймовірно важко взяти кредит людині віком до 25-ти років.

Але припустимо, що банк погодив Вашу позику. На цьому головна біль тільки починається, адже далі необхідно укласти кредитний договір, який може нести в собі величезну небезпеку для позичальника. Чи будете Ви мати в скрутний час додаткові кошти на послуги юриста? Чи зможете самостійно розібратись у договорі та його додатках? Чи впевнені Ви у чесності банку і відсутності «кабальних» умов кредитування, прописаних у договорі маленьким шрифтом?

Хто може допомогти взяти кредит, окрім банку і родичів?

Допомогти взяти кредит можуть не тільки в бюрократичному банку, а і в приватних кредитних установах, часто умови в яких значно кращі за банківські.

По-перше, ви можете отримати рішення за декілька хвилин, на відміну від декількох днів. В ситуації термінової потреби коштів, Ви просто можете не мати потрібного часу очікування рішення від банку. Більше того, завжди є вірогідність отримати відмову, навіть незважаючи на багатоденне очікування.

По-друге, умови отримання кредиту у приватного інвестора набагато вигідніші. Наприклад, в нашій компанії «Кредит112» можна отримати кредит всього під 1,5%/місяць під заставу нерухомості.

По-третє, Вам не потрібно збирати купу довідок, особливо при отриманні кредиту під заставу квартири чи автомобіля. Ви отримуєте максимально прозорий, компактний кредитний договір, в якому можна з легкістю розібратися самотужки.

условия кредита под залог недвижимости

Credit 112
4.7
оценок: 3
Оставить отзыв