Кредит під заставу б/у авто

Изображение: Кредит під заставу б/у авто

Автомобіль - вірний супутник практично кожного чоловіка і жінки в Україні. Ми готові вкладати значні кошти в обслуговування його технічного стану і презентабельний зовнішній вигляд. Так склалося в нашій культурі, що це не просто засіб пересування, а швидше елемент розкоші, який власник занадто цінує.

Що робити, коли терміново потрібні гроші?

Однак, бувають ситуації, коли терміново потрібна велика сума грошей. Проаналізувавши пропозиції на ринку кредитування Києва і всієї України, можна зробити висновок про те, що брати позику в банку - вкрай невигідна справа. Тому, багато хто приймає рішення скористатися послугами приватного позичальника.

Одним з найбільш вигідних видів кредитування є заставний займ. Умови такої позики вкрай лояльні, наприклад, в нашій компанії «Кредит112» Ви можете отримати кредит всього під 1,5% на місяць.

Яке майно краще використовувати як заставу?

Якщо у Вас немає власної нерухомості або не потрібен кредит на суму з шістьма нулями, відмінним варіантом буде взяти кредит під заставу свого б/у авто. Оформляючи кредит під заставу бу авто, Ви також отримуєте вигідні умови кредитування і потрібну суму грошей в короткий термін.

Кредит під заставу б/у авто з правом керування

Компанія «Кредит112» розпоряджається тільки власними фінансовими ресурсами. Це означає, що ми можемо запропонувати вигідні умови кредитування для наших клієнтів.

Наприклад, при оформленні позики під заставу бу авто Ви можете залишити автомобіль в особистому користуванні - не обов'язково його відганяти на нашу стоянку. Тобто у Вашому житті нічого не змінюється і Ви не турбуєтеся за свою «ластівку».

Дуже часто позичальник переживає за свою машину, якщо її доводиться віддавати кредитору. Адже хто знає, як будуть поводитися з Вашим автомобілем в період виплати позики? Більш того, якщо у Вас вже є автомобіль – значить, Ви звикли до певного способу життя і позбавлення авто, нехай і на час, створить для Вас масу незручностей.

Умови отримання грошей під заставу б/у авто в нашій компанії

Ми видаємо гроші під заставу Вашого бувшого у використанні автомобіля на наступних умовах:

  • Ви можете розраховувати на суму кредиту від 30 000 до 2 000 000 грн., в залежності від ринкової вартості Вашого транспортного засобу.
  • Наша компанія видає до 80% ринкової вартості авто, що іноді набагато вигідніше термінового продажу через посередників.
  • Ставка по кредиту починається всього від 3,5% на місяць.
  • Термін кредитування - від 3-х місяців до 5-ти років.
  • Ми не вимагаємо довідок про працевлаштування та офіційні доходи.
  • Регіон реєстрації автівки абсолютно не має значення.
  • Автомобіль може залишитися у Вашому особистому користуванні або у нас на стоянці, в залежності від умов договору.

Додаткову інформацію та детальні умови кредитування Ви знайдете на сторінці Кредит під заставу автомобіля.

Credit 112
Оставить отзыв