ru ua

Безвідсоткова позика - міф чи реальність

Зображення: Безвідсоткова позика - міф чи реальність

Чи буває займ без відсотків і як його отримати в Україні? У ситуації, коли терміново необхідна велика сума грошей, ми починаємо розглядати різні варіанти отримання грошових коштів. При виборі потенційного кредитора важливо звернути увагу на дві речі:

  • як швидко можна отримати необхідну суму грошей;
  • на умови позики.

Дійсно, займ без відсотків реально отримати, але тільки у знайомої особи: близького друга або родича. Звернувшись в кредитну організацію, яка заробляє на видачі кредитів, Ви ніколи не зможете отримати реальну позику під 0%. Більше того, чим кращими здаються початкові умови отримання позики, тим гірші вони виявляються насправді, приховані в завуальованих пунктах кредитного договору.

Як отримати позику без відсотків

Безпроцентної позики не існує. Однак, компанії, що спеціалізуються на швидких позиках, можуть видати Вам грошові кошти на «спеціальних» бонусних умовах. Наприклад, Ви сплатите лише 1 грн. за користування чужими грошовими коштами в перші шість днів, але вже за перший місяць сумарна ставка по такій позиці може досягати надзвичайних 50-ти відсотків. На жаль, це сувора реальність позики без відсотків.

Ідеальним варіантом взяти позику під низький відсоток без прихованих умов є кредит під заставу нерухомості. В такому випадку Ви можете отримати практично безвідсоткову позику, наприклад, займ під 1,5% на місяць.

Що необхідно для отримання позики під мінімальний відсоток в Україні

Позика під заставу нерухомості передбачає наявність нерухомості, яка знаходиться у власності позичальника і може служити заставою. Також ми можемо прийняти в якості застави автомобіль, незалежно від регіону реєстрації транспортного засобу.

Ми не вимагаємо від наших клієнтів надання довідок з місця офіційного працевлаштування, довідки про суму заробітної плати та інших документів. Оформлення позики займає всього кілька хвилин. Наша компанія працює з Європейськими інвесторами і намагається максимально позбавити своїх клієнтів бюрократичних процедур.

Рішення про видачу позики Ви дізнаєтесь вже через 10 хвилин після звернення в нашу компанію.

Умови отримання позики під низький відсоток:

  • надання рішення за 10 хвилин після звернення клієнта;
  • сума кредиту від 30 000 до 30 000 000 грн .;
  • видача до 80% вартості застави;
  • робота з проблемною нерухомістю;
  • безкоштовна юридична допомога;
  • будь-який вік позичальника (починаючи з 18-ти років).

Зверніться до наших консультантів, які з радістю нададуть відповідь на всі запитання стосовно кредитування в компанії «Кредит 112». Якщо безвідсоткова позика - це міф, то безпроблемний кредит під 1,5% / місяць - це реальність.

условия кредита под залог недвижимости

Credit 112
5
оцінок: 1
Залишити відгук