ru ua

Фальшиві гроші або чому потрібно вибирати тільки перевірених кредиторів?

Зображення: Фальшиві гроші або чому потрібно вибирати тільки перевірених кредиторів?

Ринок кредитування в Україні стрімко зростає. В країні з'являється все більше фінустанов, готових видати позику в будь-яких розмірах і на всі необхідні клієнтам потреби. Левова частка цих організацій - сумлінні компанії, що піклуються про свою репутацію. Але є і ті, які всіма силами обманюють позичальників, кожен раз придумуючи нові афери. Одна з шахрайських схем - видача коштів фальшивими купюрами. Як убезпечити себе і не стати жертвою аферистів - поговоримо більш докладно.

Як працює схема фальшивомонетників?

Фальшивые деньги или почему нужно выбирать только проверенных кредиторов?

Гроші можуть знадобитися в будь-який момент. І, якщо на певні покупки ще можна відкласти з декількох зарплат, то з терміновими витратами справи йдуть по-іншому. У подібних ситуаціях українці готові піти на крайні заходи. Цим вміло користуються фірми, що ховаються під маскою «чесних» організацій. До них відносяться різного роду аферисти, серед яких окремої уваги заслуговують фальшивомонетники.

На перший погляд, їх досить складно відрізнити від дійсно надійних кредиторів. По-перше, вони не ховаються від своїх клієнтів, по крайній мірі, до складання договору. По-друге, в документах, які вони пропонують підписати, є всі необхідні дані і штампи.

«Найцікавіше» починається потім, а саме - після видачі грошей. Клієнт при отриманні грошей підписує документ про те, що він отримав всю суму від кредитора готівкою і претензій не має. Згодом позичальник розуміє, що кожна купюра - фальшива. В результаті він автоматично втрачає можливість купити що-небудь, стаючи заручником власної неуважності.

Найгірше те, що такі «кредити» оформляються і під заставу нерухомості. Клієнт, який опинився жертвою фальшивомонетників, змушений не лише знайти гроші щоб повернути кредит і не втратити своє житло, але і знайти додаткові кошти, щоб виплатити відсотки.

Як відрізнити фальшиві гроші?

Зрозуміти, що Ви попалися в пастку аферистів, дуже просто. Достатньо всього лише перевірити купюри, отримані в касі кредитора. Отже, як відрізнити фальшиві гривні? Позичальнику слід звернути увагу на:

  • водяні знаки - на банкноті, розміщеної навпроти світла, знаходиться прихований малюнок. Він повинен повторювати зображення історичної особистості, розташованої на лицьовій стороні купюри;
  • оптично змінну фарбу - надруковані елементи банкноти повинні змінювати свій колір під різними кутами нахилу;
  • приховану картинку - в місці, де до перевірки було видно тільки темний прямокутник, має з'явитися зображення номіналу. Якщо його немає, значить, перед Вами фальшиві гроші;
  • полімерну стрічку - глянувши на банкноту проти світла, на ній можна помітити тонку смужку. Якщо купюра справжня, в ній повинен бути видимим знак гривні і номінал.

Щоб переконатися, що Вам не видали підроблені гривні, слід знайти наскрізний елемент. Він розташований в лівому верхньому кутку і стає помітним тільки проти світла.

Що робити, якщо Ви виявили фальшиві гроші?

Якщо Ви все ж стали жертвою подібної афери, не потрібно панікувати. В першу чергу необхідно звернутися за допомогою в поліцію. Прибулим на вказане місце співробітникам правопорядку слід повідомити, за яких обставин Ви отримали фальшиві гроші. Точно описана картина допоможе вивести аферистів на чисту воду, а Ви врятуєте інших людей, які могли б стати жертвами шахраїв.

Ні в якому разі не можна намагатися збути фальшиві купюри. За це українцям загрожує кримінальна відповідальність.

«Кредит112» - компанія, якій можна довіряти!

Кредитування в перевірених фінустановах - запорука спокійного майбутнього. Компанія «Кредит112» - чесна організація, яка вже 15 років дорожить своєю репутацією і з великою відповідальністю ставиться до кожного свого клієнта.

Співпраця з нами - абсолютно прозоро і вигідно для кожного українця. Це ще раз підтверджують умови кредитування у нас:

  • ставка по позиці - всього 1,5% щомісяця;
  • дострокове погашення без виплати штрафів;
  • надаємо можливість оформити кредит людям з простроченими платежами;
  • ми виконуємо безкоштовну інкасацію коштів і надаємо повний юридичний супровід протягом всього періоду дії кредитного договору;
  • мінімальний пакет документів;
  • оригінали документів залишаються у Вас.

Не ризикуйте, зверніться за фінансовою допомогою в компанію «Кредит112» та оцініть якість наших послуг.

умови кредиту під заставу нерухомості

Credit 112
5
оцінок: 10
Залишити відгук