ru ua

Де взяти кредит для погашення інших кредитів?

Зображення: Де взяти кредит для погашення інших кредитів?

Якщо хтось опинився в борговій ямі, то мріє якнайшвидше звідти вибратися. Коли накопичується кілька непогашених боргів, то виплачуючи відсотки за позикою, зовсім не залишається коштів для погашення основної суми.

Існує кілька способів погасити наявні заборгованості:

  • Рефінансувати поточні заборгованості за рахунок нового кредиту.
  • Реструктуризувати наявний кредит у кредитора.

Обидва способи можуть допомогти зменшити розмір щомісячної виплати. У чому між ними різниця?

Реструктуризація наявного кредиту

Якщо у позичальника виникають труднощі з виплатою єдиного кредиту, то можна домовитись про кредитні канікули або провести реструктуризацію заборгованості. У процесі реструктуризації можна змінити умови кредиту, можливо знизити відсоткову ставку за рахунок збільшення загального терміну кредитування.

Запустивши таку процедуру, позичальник захищає себе від прострочень і штрафних санкцій з боку кредитора.

Рефінансування кредиту на більш вигідних умовах

Швидко погасити поточні заборгованості, особливо якщо їх декілька, можна за рахунок нового кредиту. Один великий кредит дозволить позбутися від старих нав'язливих кредиторів і якийсь час жити на отримані кошти.

Такий спосіб особливо актуальний при наявності декількох заборгованостей. Як правило, кредити в мікрокредитних організаціях і ломбардах супроводжуються високою відсотковою ставкою. Позичальнику необхідно постійно відслідковувати графік платежів і щоденно або раз на тиждень вносити занадто великі платежі по відсоткам.

Наприклад, якщо у позичальника 2 кредити. Один з них в ломбарді, з процентною ставкою 1,5% в день, а другий в МФО з відсотковою ставкою 1,5% в день, сумарно за день користування кредитними коштами позичальник платить 3%, що складе 90% в місяць. Якщо взяти новий кредит, наприклад, в «Кредит 112» під 1,5% на місяць, то розрахуватися з боргами буде набагато простіше.

Де взяти гроші на погашення інших кредитів?

Кредит для погашення інших кредитів на вигідних умовах можна отримати в «Кредит 112». Ми, приватний кредитор з Києва, який видає гроші з низькою відсотковою ставкою під заставу майна: нерухомості або автомобіля.

Всі наші операції офіційно оформлені відповідно до законів України. Ми працюємо на ринку кредитування більше 15-ти років і вже багатьом допомогли залагодити фінансові труднощі.

Отримати гроші для погашення інших кредитів під заставу нерухомості в 2019 році можна з відсотковою ставкою від 1,5% в місяць, що складе 18% в рік. Мінімальна сума, яку ми видаємо позичальникам, складає 30 000 грн. Максимальна сума позики обмежена тільки ринковою вартістю застави. Ви зможете отримати до 80% від ціни майна.

В якості застави ми приймаємо комерційну нерухомість (офіс, склад, магазин), житлову нерухомість (квартиру, будинок, ділянку, гараж), недобудови та автомобілі (для власного користування або спецтехніку). Відсоткова ставка по автокредитах трохи вище і становить від 3,5% на місяць.

Вимоги до застави:

  • Регіон реєстрації авто не має значення.
  • Кредит видається під заставу нових і б/у авто.
  • Нерухомість повинна розташовуватися в Києві та Київській області, Харкові, Дніпрі.
  • Допускається кредит під проблемну нерухомість: яка перебуває в заставі, із загубленими оригіналами документів, недобудови та інше.

 

Як швидко розплатитися з кредитом?

Швидко розплатитися з кредитом Вам допоможе перекредитування в нашій компанії. Рішення по заявкам приймається за 15 хвилин. Ви відразу будете знати відповідь. Не потрібно відвідувати офіс компанії, щоб дізнатися рішення по заявці, достатньо заповнити форму на сайті і зв'язатися з одним із співробітників для уточнення деталей.

Оформлення документації займає 2 дні. У ситуації, коли потрібно швидко розплатитися з кредитом, наша компанія може стати вирішенням проблеми. Ви отримаєте гроші готівкою в найкоротші терміни без зайвих питань і з мінімальним пакетом документів.

условия кредита под залог недвижимости

Credit 112
5
оцінок: 2
Залишити відгук