ru ua

Іпотечний кредит на новобудову

Зображення: Іпотечний кредит на новобудову

Іпотечний кредит на новобудову

Оцінюючи сучасний рівень купівельної спроможності, стає зрозуміло, що далеко не всі українці можуть дозволити собі придбати квартиру одразу - повністю заплативши зазначену суму. Як наслідок, в 2004 році в українському законодавстві з'являється новий термін - іпотека або іпотечний кредит на новобудову.

Під цим терміном прийнято розглядати довгостроковий спосіб кредитування, в результаті якого права кредитора (банку) забезпечені нерухомістю. Однією з важливих переваг є можливість отримати власне житло вже сьогодні, за відсутності необхідності в тому, щоб роками збирати гроші. Погашення кредиту - щомісячне, що помітно спрощує планування власного бюджету.

Якщо Ви бажаєте оформити кредит на новобудову, потрібно виконати три простих кроки:

 • Визначитися з конкретною квартирою, яку потрібно придбати.
 • Зібрати необхідний пакет документів і подати їх на розгляд в банк.
 • Укласти угоду з продавцем (компанія-забудовник) і іпотекодавцем.

Саме ці три кроки відділяють Вас від виконання своєї жаданої мрії - стати власником квартири в новобудові.

Оформлення власності в новобудові в іпотеку

Для майбутніх власників квартири одним з найважливіших питань є можливість оформлення власності на дану нерухомість. Позичальник займає роль власника з того моменту, як була закінчена процедура покупки житла в іпотеку. Але, якщо мова йде про квартиру в новобудові, яка ще не була введена в експлуатацію, тоді цей момент переноситься до закінчення всіх будівельно-ремонтних робіт.

Якщо позичальник ще не сплатив іпотечний кредит на новобудову, нерухомість знаходиться під обтяженням в якості застави в Держреєстрі. Таким чином, квартира фактично вважається власністю позичальника, але за законом він не має права розпоряджатися нею на власний розсуд.

Всі дії, які стосуються представленої нерухомості, регулюються тільки іпотекодавцем. Тому для отримання прописки в новобудові, потрібно виконати такі дії:

 • Подати письмову заяву в банк, що кредитує.
 • Почекати, поки Ваше питання буде розглянуто.
 • У разі позитивної відповіді - звертаємося до паспортного столу.

Отримати позитивне рішення вдається за умови, що в квартирі буде прописаний, безпосередньо, сам іпотекотримач або його родичі першої лінії.

Процедура покупки квартири в новобудові в іпотеку в банку

Оформляючи кредит на квартиру в новобудові, рекомендується детально ознайомитися з кожним кроком майбутньої процедури. Умовно весь процес можна поділити на кілька основних етапів:

 • Між банком і позичальником складається кредитний договір, в якому вказується точна сума і коли вона повинна бути виплачена.
 • Виписки про відсутність обтяження квартири іпотекою і заборона її відчуження - завіряються нотаріально. Всі довідки про відсутність заборгованості у продавця і покупця також перевіряються.
 • Видача іпотеки банком.
 • Покупець розраховується з продавцем і укладає договір купівлі-продажу.
 • Новий власник квартири в новобудові оформляє довіреність на одного з представників банку. Це потрібно для успішної реєстрації договору купівлі-продажу в БТІ.
 • Оформляється іпотечний договір, після чого він також нотаріально засвідчується.
 • З урахуванням Закону України «Про іпотеку» передача нерухомості в іпотеку передбачає обов'язковий процес реєстрації в Держреєстрі.
 • На квартиру накладається тимчасовий арешт до того моменту, поки позичальник повністю не виплатить всю суму банку.

Після цього покупець стає фактично власником нової квартири в багатоквартирному будинку.

Переваги іпотечного кредитування в «Кредит 112»

«Кредит 112» пропонує вигідні умови для своїх клієнтів - термін кредитування варіюється від 3-х місяців до 10-ти років. Однак це далеко не всі переваги, які слід оцінити:

 • Споживчий кредит на новобудову має більш високу процентну ставку в порівнянні з іпотечним кредитом. Оформивши останній, позичальник має можливість використовувати ті ж кредитні кошти протягом більш тривалого періоду.
 • При спробі заощадити гроші, вони можуть «з'їдатися» інфляцією, а куплена квартира, навпаки, додає у вартості. Таким чином, інфляція на руку кожного позичальника: з часом виплати стають все менш обтяжливими, адже вони залишаються статичними, а заробітна плата збільшується.
 • Співпрацюючи з нами, Ви отримаєте гроші за спрощеною процедурою. Оформлення документів займає всього 2 дні, а в результаті Ви будете єдиним власником нерухомості і зможете розпоряджатися нею на свій розсуд.

Отримати гроші на житло в новобудові можна прямо зараз. Рішення по заявкам в нашій компанії надається через 15 хвилин, після подачі її онлайн. Це особливо актуально для тих, хто тимчасово орендує квартиру або будинок. Іноді сума платежу за іпотекою практично однакова з вказаною сумою оплати за орендоване житло. Таким чином, можна відмовитися від оренди і «працювати» виключно на власне житло.

умови кредиту під заставу нерухомості

Credit 112
5
оцінок: 5
Залишити відгук