ru ua

Як отримати кредит безробітним?

Зображення: Як отримати кредит безробітним?

Отримання кредиту без офіційного працевлаштування цікавить багатьох українців. У категорію безробітних потрапляє велика кількість громадян України, а також тих іноземців, які офіційно проживають на території нашої країни. Не у кожного є стабільна робота 12 місяців на рік. Хтось працює на сезонних роботах, хтось не має документів про працевлаштування, а гроші можуть знадобитися кожному.

Чи можна отримати кредит в банку?

Як отримати кредит безробітним?

Більшість банків ставляться вкрай негативно до непрацевлаштованої частини населення, але не всі. Альфа-Банк, Ідея Банк, Кредобанк, Мегабанк, БТА Банк готові видавати кредити без довідки про доходи, але потенційний позичальник повинен вказати свого роботодавця і надати його персональні дані (номери телефону, адресу, код ЄДРПОУ та інші). Якщо співробітнику колл-центру Ви скажете, що Ви безробітний і нічого не отримуєте, то в кредиті Вам точно відмовлять.

У цих банках можна отримати кредитні карти з певним лімітом, але і тут не все так просто. Давайте розглянемо на прикладі Альфа-Банку. На момент написання статті на сайті банку вказано, що можна отримати ліміт по кредитній карті до 200 000 грн., але співробітник колл-центру уточнить, що без довідки про доходи (роботодавця назвати все одно доведеться, просто не підтверджувати документально) можна отримати не більше 50 000 грн. У чому підступ? Співробітник при оформленні не може встановити Вам певну суму ліміту. Він може тільки сказати, чи схвалив банк видачу карти чи ні ... а вже після отримання Ви виявите, що ліміт на ній всього в пару тисяч гривень. Виготовлення карти займає від 6 днів, а значить, реально оцінити можливість отримати кошти Ви зможете тільки через тиждень.

Ще один мінус банківського кредитування - висока відсоткова ставка. У різних банках позичальники платять від 23% річних за користування грошима + щомісячну комісію, в розмірі від 2,5% на місяць.

Підіб'ємо підсумок: в банку можна отримати під високий відсоток гроші без довідки про доходи. Але співробітники банку все-одно проведуть перевірку, щоб упевнитися, що у Вас є робота. Якщо вони виявлять, що Ви збрехали, Вас внесуть до чорного списку, і Ви більше ніколи не зможете користуватися банківськими кредитними продуктами (база даних може бути загальною відразу у декількох банків). Якщо Ви скажете, що Ви безробітний, кредит отримати не зможете. Вам тільки запропонують відкрити дебетову карту для щоденного використання.

Хто видає кредити безробітним?

Кредит безробітним можна отримати тільки у приватного кредитора. В Україні до 15 000 грн. видають мікрокредитні організації. Кредит на більшу суму можна отримати у приватного кредитора, такого як «Кредит 112», під заставу нерухомості. У чому особливості кредитування в кожній з цих організацій?

Мікрокредитні організації видають в борг невеликі суми під високий відсоток на короткий період. Як правило, сума першої позики не перевищує 5 000 грн., тільки при наступних зверненнях реально отримати максимум в 15 000 грн. Відсоткова ставка у цих кредиторів коливається від 1,25 до 2,25 в день. За місяць використання кредитних коштів безробітний повинен переплатити більше ніж половину від початкової суми. Період кредитування у них обмежений 1 місяцем.

Компанія «Кредит 112» видає гроші на більш вигідних умовах. Відсоткова ставка в нашій компанії від 1,5% в місяць, що становить від 18% в рік. Це найвигідніші умови кредитування в Україні. Що важливо, наявність роботи не впливає на розмір відсоткової ставки.

Так як всі кредити в нашій компанії видаються під заставу майна позичальника (нерухомість або авто), ризик неповернення коштів мінімальний. Це дозволило нам знизити розмір виплат до мінімуму.

Позичальник може отримати в нашій компанії від 30 000 грн. Максимальний ліміт обмежений тільки вартістю застави і встановлюється на рівні 80% від ринкової ціни.

условия кредита под залог недвижимости

Credit 112
5
оцінок: 2
Залишити відгук