ru ua

Як залучити гроші

Зображення: Як залучити гроші

Якщо у Вас вже є свій бізнес, або Ви тільки плануєте розпочати власну справу, для кожного підприємця рано чи пізно постає запитання: «як залучити гроші?». Навіть коли Ви впевнені в успішності проекту, його швидкій окупності та необхідності інвестицій для розширення компанії, знайти потрібну суму грошей на прийнятних умовах не завжди просто. У цій статті ми розглянемо варіанти залучення грошей на розвиток власної справи.

Залучити гроші за допомогою банку

Звернутися в банк – перше, що спадає на думку, коли ми замислюємося про гроші. Однак, давно відомо, що співпрацювати з банківськими установами вкрай невигідно і проблемно, особливо, коли гроші потрібні прямо зараз, адже для бізнесу важливо не втратити потрібний момент. Рішення про видачу необхідної суми в банку приймається кілька днів, обов'язковим є збір великої кількості документів і довідок, що далеко не гарантує позитивне рішення по кредиту. У нинішніх українських реаліях відсоток кредитування бізнесу в банках вкрай високий і може значно вдарити по прогнозам окупності підприємства.

Продати частку компанії

Популярним видом вливання інвестицій в бізнес є обмін частини акцій компанії на певну фінансову суму, яка необхідна в даний момент. Іноді грошей, які надійшли шляхом венчурних вливань, вистачає не тільки на покриття необхідних поточних витрат, але і на майбутню операційну діяльність компанії. Вам не потрібно повертати гроші при венчурних інвестиціях, однак в такому випадку Ви втрачаєте частину власної компанії, яка може значно подорожчати при успішному розвитку підприємства.

Залучити гроші від приватного інвестора під заставу майна

На сьогоднішній день є популярним залучення необхідної суми грошей від приватного інвестора під заставу власного майна. При такому виді кредитування підприємець не віддає частку своєї компанії, а лише привертає чужі гроші під мінімальний відсоток. Наприклад, у компанії «Кредит112», за умови отримання грошей під заставу нерухомості, Ви можете отримати мізерну ставку - всього 1,5% на місяць.

Якщо Ви вирішили залучити гроші від приватного інвестора під заставу майна, Ви отримуєте наступні переваги.

Переваги залучення грошей під заставу майна

  • Ви можете отримати гроші на термін кредитування від 3-х місяців до 5-ти років.
  • Ставка по кредиту починається з 1,5% на місяць.
  • Ви можете отримати суму грошей до 30 000 000 грн.
  • Вік позичальника не важливий.
  • Нам не потрібні довідки про доходи, витяги та інша зайва документація.
  • Рішення про видачу грошей приймається всього за 10 хвилин. Ми цінуємо час своїх клієнтів.

«Кредит 112» - не просто компанія, яка займається видачею грошей на вигідних умовах. Ми готові стати Вашим надійним партнером на довгі роки.

условия кредита под залог недвижимости

Credit 112
5
оцінок: 2
Залишити відгук