ru ua

Як зробити кредитну історію?

Зображення: Як зробити кредитну історію?

Як створити кредитну історію?

Коли позичальник звертається за кредитом в банк, він стикається з тим, що у нього перевіряють кредитну історію. Якщо вона негативна або взагалі відсутня, то позичальник отримує відмову у видачі грошових коштів.

Банківські службовці не пояснюють причину відмови у видачі кредиту, але якщо у Вас є підозри, що вона могла бути пов'язана з негативною кредитною історією, Ви можете самостійно її перевірити на сайті Українського бюро кредитних історій. Перевірка історії на цьому ресурсі коштує 50 грн. За ці гроші Ви на місяць отримаєте доступ до даних про свої транзакції і зможете дізнатися кредитний рейтинг. Він розраховується на підставі більш ніж 10-и показників і показує благонадійність позичальника. Якщо у Вас хороша кредитна історія, то Ви зможете з легкістю отримати кредит в будь-якому банку, а якщо вона негативна або відсутня, то її необхідно зробити.

Способи створити кредитну історію

Для створення кредитної історії необхідно активно користуватися банківськими продуктами і своєчасно їх погашати. Щоб отримати позитивну кредитну історію необхідно взяти позику і вчасно її повернути кредитору.

Кредитора для першої позики обрати просто. Ним може стати будь-яка фінансова компанія, яка працює на ринку кредитування України. Позичальник може навіть взяти мікропозику на тиждень і вже отримати позитивну історію. Але для отримання кредиту на велику суму недостатньо однієї мікропозики. Необхідно звертатися за нею кілька разів, або взяти суму побільше у приватного кредитора, такого як "Кредит 112".

Як покращити кредитну історію?

При формуванні кредитної історії варто знати, що в даному випадку працює наступне правило: Чим більше часу пройшло з останньої позики, тим менше вона впливає на кредитну історію.

Тобто, якщо в минулому у Вас був великий кредит, який Ви погасили вчасно, а останнім часом виникли прострочення, історія буде негативною. І навпаки, якщо останні борги були погашені вчасно, Ваша історія може бути повністю виправлена. Висновок, щоб поліпшити кредитну історію необхідно частіше користуватися кредитними продуктами, вчасно платити щомісячні внески і не допускати скупчення відкритих протермінувань.

Де отримати вигідний кредит с поганою кредитною історією?

Щоб поліпшити кредитну історію Вам знадобиться нова позика, але де її краще отримати? Рекомендуємо Вам звернутися в компанію "Кредит 112". Це кращий вибір на сучасному фінансовому ринку України.

На відміну від мікрокредитних організацій, в "Кредит 112" можна отримати суму від 30 000 грн. всього під 1,5% на місяць (ставка по мікропозикам 1,25-2,25% на день). В нашій кредитній організації гроші видаються під заставу нерухомості або авто. Кожен позичальник може отримати до 80% від вартості застави. Максимальна сума обмежена тільки ринковою вартістю майна.

Перед схваленням кредиту ми не проводимо перевірку кредитної історії. Відповідь по заявці надається за 15 хвилин. Позичальник без тривалого очікування дізнається, чи зможе він отримати кредит, а також на яких умовах і на який термін.

условия кредита под залог недвижимости

Credit 112
5
оцінок: 4
Залишити відгук