ru ua

Кредит без поручителів в Києві

Зображення: Кредит без поручителів в Києві

В Україні кредитні організації перед видачею кредиту просять позичальника надати гарантії повернення коштів. Переважно схвалення за заявками отримують володарі хорошої кредитної історії з наявністю офіційного працевлаштування. Благонадійність позичальника може бути вирішальним фактором при схваленні заявки на кредит.

Але в ситуації, коли позичальникові потрібна велика сума, банку або іншій кредитній організації не буде достатньо тільки пред’явлення всієї необхідної документації. Для отримання грошових коштів позичальника попросять надати заставу по кредиту або знайти поручителя.

Види поруки

В Україні існує два види відповідальності по порукам: солідарна і субсидіарна.

Найчастіше при укладанні договорів поручительства використовують солідарну відповідальність. При даному виді відповідальності позичальник і поручитель в рівній мірі відповідають перед кредитором. Банк може перекласти оплату платежів на поручителя без перевірки платоспроможність позичальника.

Субсидіарна відповідальність передбачає виплату боргу поручителем, якщо позичальник в якийсь момент став неплатоспроможним. При цьому кредитна організація повинна переконатися в тому, що позичальник дійсно не може здійснювати щомісячні платежі. До субсидіару звертаються не відразу. Через певний час банк ставить вимогу до поручителя виплатити борг, відсотки по кредиту і компенсувати витрати банку.

Поручитель, перш за все, несе відповідальність перед кредитором. Тільки після погашення заборгованості кредитору він може почати вимагати грошові кошти з позичальника.

Хто може бути поручителем за кредитом

Поручителем по кредиту може стати як юридична, так і фізична особа. Поручителем може бути один з членів сім'ї або близький родич. Роботодавець теж може бути однією зі сторін у договорі поруки. Для кредитора не має значення, ким саме доводиться поручитель позичальнику.

Як отримати кредит без поручителів

Не завжди вдається знайти поручителя по кредиту. Не кожен погодитися взяти на себе Ваші боргові зобов'язання в разі виникнення форс-мажорної ситуації.

Щоб взяти кредит без поручителів в банку на суму понад 50 000 грн., необхідно надати в заставу майно (автомобіль або нерухомість). Умови кредитування відрізняються у всіх банках Києва, але Вас обов'язково попросять пред’явити безліч довідок та виписок.

Як взяти кредит без довідок і поручителів

Взяти кредит без довідок і поручителів в Україні можна в приватних кредитних організаціях. Кредитні спілки видають гроші в борг тільки під заставу майна. Кредит під заставу нерухомості видається всього по 3-м документам.

Особливість кредитних організацій, таких як «Кредит 112», в тому, що вони швидко приймають рішення за заявками і видають гроші під низький відсоток. Відповідь за заявкою потенційний позичальник знатиме вже через 30 хвилин. Оформлення кредиту займає 2 дні.

Кредит без довідок і поручителів під заставу нерухомості видається всього під 1,5% на місяць. Сума кредиту обмежена лише вартістю нерухомості. Позичальник отримує до 80% від вартості нерухомості. Мінімальна сума кредиту - 30 тис. грн.

«Кредит 112» видає гроші позичальникам з поганою кредитною історією, без офіційного працевлаштування та без поручителів. Для уточнення деталей звертайтеся до співробітників компанії. У найкоротші терміни Ви отримаєте відповіді на всі питання і зможете швидко прийняти найкраще рішення для Вас і Вашої родини.

условия кредита под залог недвижимости

Credit 112
5
оцінок: 2
Залишити відгук