ru ua

Кредит на придбання обладнання

Зображення: Кредит на придбання обладнання

Модернізація виробництва - один з обов'язкових факторів успішного ведення бізнесу в наш час. Це необхідно з кількох причин:

  • Більш сучасне обладнання, як правило, менш енергозатратне.
  • Сучасні технології дозволяють зменшити потребу в людських ресурсах на виробництві.
  • Агрегат, створений на останніх технологіях, швидше виконує поставлене завдання.
  • Після придбання, механізму не скоро буде потрібен ремонт. Таким чином, можна заощадити значні кошти.
  • За допомогою нового обладнання можна оновити асортимент продукції і удосконалити її.

Це основні переваги придбання нової техніки, але не єдині. Є ще безліч причин, за якими може знадобитися оновлення оснащення виробництва.

На яких умовах можна отримати кредит на обладнання в банку?

Банки з обережністю видають кредит на обладнання або спецтехніку. Складність полягає в неможливості оцінити ринкову вартість обладнання. На нові агрегати ціну встановлює компанія-виробник, але в разі придбання установок, які вже були у використанні, реальну вартість зрозуміти складно.

З цих причин, банки видають в кредит не більше 50% від вартості техніки, або відмовляють у кредитуванні.

Отримати кредит на обладнання складно. Процес оцінки вартості установок і прийняття рішення по заявці може тривати понад місяць. А відсоткова ставка нерідко завищена. Термін кредитування за банківськими кредитами рідко перевищує 3 роки.

Чи можна отримати гроші на обладнання в "Кредит 112"?

"Кредит 112" постійно видає кредити для бізнесу. Ми не посередники в отриманні грошей і видаємо в борг власні кошти компанії. За умовами «Кредит 112» гроші можна отримати під заставу нерухомості або авто. Можливість отримати фінансування під заставу необхідного Вам обладнання або спецтехніки уточнюйте у співробітників компанії.

Рішення по заявкам в нашій компанії приймаються за 15 хвилин. Ви будете знати відповідь в найкоротші терміни. Оформлення документів займає всього 2 дні.

Ми схвалюємо 99% кредитів під заставу нерухомості. Ви можете отримати у нас кредит на обладнання під заставу нерухомого майна компанії. Ми надамо Вам фінансування на вигідних умовах:

  • Ставка по кредиту від 1.5% в місяць (18% в рік).
  • Виплачуємо до 80% від вартості застави.
  • Термін кредитування до 10 років.
  • Без прив'язки до курсу валют.
  • Гроші видаються без комісій. Немає першого внеску.

Ми обіцяємо тільки те, що можемо реально запропонувати. Наша компанія не заманює брехливими низькими ставками, в результаті чого Ви переплатите в кілька разів. Всі умови прописані в договорі і завірені у нотаріуса. Дострокове погашення без штрафів і комісій.

Ми розуміємо, що обладнання може знадобитися не тільки великим компаніям, але і фізособам, які хочуть відкрити власне виробництво. Отримати кредит в нашій компанії на рівних умовах може і фіз-, і юрособа. Детальний перелік документів Вам нададуть співробітники компанії. Кредит на будь-які цілі в нашій компанії видається за мінімальний термін.

условия кредита под залог недвижимости

Credit 112
5
оцінок: 6
Залишити відгук