ru ua

Кредит на поповнення обігових коштів

Зображення: Кредит на поповнення обігових коштів

Поточні потреби бізнесу можуть перевищувати наявні оборотні кошти. На жаль, не завжди компанія може покрити свої витрати вчасно. У разі затримки платежу від покупця або при наданні товару під реалізацію, бувають складнощі з придбанням сировини для продовження виробництва.

У бізнесу може виникнути значна кількість термінових потреб, які можна задовольнити, тільки збільшивши обігові кошти компанії. Іноді потрібні певні послуги або матеріали.

Де знайти додаткові кошти?

Знайти оборотні кошти не завжди буває легко. Банки видають кредити на незначний період часу і, як правило, проводять ретельну тривалу перевірку кожної заявки. Розгляд заявок банком може тривати місяць і навіть більше.

Але це не єдина складність. Як правило, необхідність в поповненні обігових коштів компанії виникає досить часто. Кожен раз проходити всі банківські процедури – марна трата часу та ресурсів. Необхідно знову збирати документи, витрачати час на відвідування відділення банку і при цьому, можливо, отримати відмову. Банки схвалюють позики тільки тим, хто доведе свою платоспроможність.

Середня ефективна ставка за банківськими кредитами влітку 2019 року становить 22.52%, якщо брати гроші на рік (згідно даних з сайту www.prostobiz.ua). Якщо кредит потрібен терміном на 3 роки, то середня ставка 21,41%. При цьому кожен позичальник повинен зробити перший внесок в розмірі 30-40% від суми позики. Більш вигідні позики надає приватний кредитор.

Позика на поповнення оборотних коштів у приватного кредитора

Приватний кредитор, такий, як "Кредит 112", видає гроші швидко і на вигідних умовах. Отримати гроші в компанії можна під 1,5% на місяць. Більш того, крім ставки, не потрібно платити комісію за надання послуг. Також не потрібен перший внесок.

Компанія видає кошти під заставу нерухомості або авто. Позичальник може отримати готівкою до 80% від вартості застави.

Під заставу можна надати житлову і комерційну нерухомість (склад, парковку, офіс, магазин, бізнес-центр та інше). Спецтехніка і автопарк підприємства теж може використовуватися для застави. Якщо Ви вирішите надати в якості забезпечення позики спецтехніку, то після оформлення документів зможете, як і раніше, використовувати її в своїх цілях. Обмеження вводиться тільки на продаж майна без узгодження з кредитором.

Термін кредитування позичальник вибирає самостійно. Ми схвалюємо кредити на період від 3-х місяців до 10 років. Дострокове погашення боргу в "Кредит 112" без штрафу і комісії.

До нас можуть звернутися підприємці з усієї України, але ми працюємо в основному з нерухомістю, яка розташовується в Києві та Київській області, а також в Дніпрі або Харкові.

Нашими клієнтами можуть бути позичальники з поганою кредитною історією. Ми не виконуємо перевірку історії перед схваленням позики.

Ми приймаємо в якості застави проблемну нерухомість: яка перебуває під арештом або в заставі, зі зниклими без вісти власниками, недобудови та інше. В "Кредит 112" працює кваліфікована команда юристів, яка надає підтримку клієнтам весь період кредитування. Звернувшись до нас, Ви гарантовано отримаєте кредит на поповнення оборотних коштів і зможете принести додатковий прибуток своїй компанії. Більш детальну інформацію Вам з радістю нададуть співробітники компанії.

условия кредита под залог недвижимости

Credit 112
5
оцінок: 2
Залишити відгук