ru ua

Кредит готівкою без довідок в Україні

Зображення: Кредит готівкою без довідок в Україні

Як отримати гроші в кредит готівкою без довідок про доходи та іншої документації? Це питання сьогодні турбує багатьох позичальників. Отримати гроші на вигідних умовах хотів би кожен, але більшість кредиторів відмовляють у видачі позики готівкою без довідок про підтвердження доходу. Також, багато кредиторів вводять обмеження на максимальну суму позики в залежності від розміру доходу позичальника. Чим менший прибуток, тим менше зможе отримати потенційний клієнт. Всім відомо, що в нашій країні велика кількість жителів має невисокий офіційний дохід, відповідно, отримання кредиту готівкою супроводжується безліччю складнощів і непорозумінь.

Хто видає кредит готівкою без довідок?

В Україні, і зокрема в Києві, безліч кредитних організацій, які готові кредитувати без довідок. Але умови кредитних договорів у всіх відрізняються. Наприклад, існують установи, які займаються мікропозиками і готові видавати кредити готівкою без довідок, тільки за паспортом і ідентифікаційним номером платника податків. Але сума позики в таких компаніях не перевищує 15 тис. грн. Більш того, якщо Ви раніше ніколи не брали позику в мікрокредітній організації, то максимальна сума буде ще нижче. Представники мікропозик вказують, що нові клієнти не отримують більше 5 000 грн. в борг. Тільки перевіреним позичальникам схвалюють заявки на максимально можливі суми.

Але є й інші приватні кредитори. Вони готові видавати в кредит готівкою великі суми без довідок. Серед таких кредиторів компанія "Кредит 112". Ми видаємо кредити без підтвердження платоспроможності позичальника і перевірки кредитної історії на будь-який термін. Сума позики практично не обмежена. Позичальник може отримати в борг будь-яку суму, яка йому буде потрібна. Для цього необхідно надати компанії заставу, яка буде служити забезпеченням по кредиту. Максимальна сума позики становить 80% від вартості майна.

В "Кредит 112" в якості застави приймають нерухомість або авто. Відсоткова ставка за заставними позиками низька, і становить від 1.5% в місяць (від 18% в рік).

Чи можна отримати кредит готівкою без довідок в банку?

Банки України готові кредитувати готівкою, але більшість з них все ж вимагають від позичальника підтвердити свою платоспроможність. Деякі банки готові видати в борг невеликі суми, як правило, що не перевищують 50 тис. грн. Варто відзначити, що і банки, і мікрокредітні організації видають кредити без довідок на маленький термін і під високий відсоток.

Максимальний термін по мікрокредитах становить до 30 днів. Відсоткова ставка по кредитах до 50 000 грн. від 1.25% до 2.25% в день. Така ставка приводить до того, що за місяць позичальник переплачує більше половини від того, що отримав.

Чому варто звернутися в компанію "Кредит 112"?

Наша компанія видає кредити готівкою без довідок швидко і на вигідних умовах. Позичальник отримує суму від 30 000 грн. за 2 години. Рішення по заявкам в нашій компанії приймаються швидко, так що відповідь клієнту надається вже через 15 хвилин.

Для отримання кредиту готівкою необхідно надати: паспорт, ідентифікаційний код і документи на майно. Більше ніяких документів і довідок. Ми цінуємо час наших клієнтів, і вважаємо, що його не варто витрачати на збір непотрібних паперів.

Наша компанія не бере комісію за свої послуги. Більш того, оцінка заставного майна для наших позичальників безкоштовна. Після оцінки Вам назвуть можливу суму кредиту, і Ви вирішите, чи хочете співпрацювати з нами, чи ні. Ми не вимагаємо від позичальників купувати страховку. Також не потрібен початковий внесок. Умови отримання кредиту доступні кожному українцю. Більше детальної інформації по кредитах готівкою без довідок Вам можуть надати співробітники компанії.

условия кредита под залог недвижимости

Credit 112
5
оцінок: 6
Залишити відгук