ru ua

Кредит під заставу авто

Зображення: Кредит під заставу авто

Кредитування - унікальний фінансовий продукт, що дозволяє постійно працювати Вашим коштам. Для сучасної людини кредит - це можливість покращити своє життя - відкрити власну справу або розширити вже наявний бізнес, зробити ремонт або пройти курс необхідного лікування. Ось тільки на відміну від країн Західної Європи умови кредитування в Україні не найкращі, і брати кредит, особливо довгостроковий, буває інколи страшно.

Саме тому компанія «Кредит 112» створила спеціальні вигідні умови кредитування під заставу авто. Перевага нашої компанії в тому, що ми надаємо кредити без прив’язки до валюти. Вам не обов’язково залишати авто на нашій стоянці. Нижче приведені детальні умови кредитування під заставу автомобіля.

Гроші під заставу авто на вигідних умовах

Кредит під заставу авто

Умови кредитування, якщо Ви бажаєте продовжити експлуатувати автомобіль:

  • Ставка по кредиту від 4% на місяць;
  • Після оцінки вартості авто Ви отримаєте до 80%;
  • Термін кредитування до 5 років;
  • Сума позики практично не обмежена;
  • Регіон реєстрації не має значення.

Якщо Ви згодні залишити авто на нашій стоянці:

  • Процентна ставка становитиме від 3,5% на місяць;
  • Після оцінки вартості Ви отримаєте до 80%;
  • Термін кредитування до 5 років;
  • Сума позики практично не обмежена;
  • Регіон реєстрації не має значення.

Гроші під заставу авто на вигідних умовах майже неможливо отримати від банку. Причиною такого ствердження служить калькуляція кредитів під авто банківськими співробітниками. Під час розрахунку суми, яку Ви можете отримати за автомобіль, співробітники банку використовують коефіцієнт 0,5. Ви ні за яких умов не отримаєте більше ніж половину від вартості Вашого автомобіля.

При зверненні в НФУ Ви маєте змогу отримати до 80% вартості Вашого майна. Окрім цього, Вам не доведеться оплачувати послуги експерта. Співробітники компанії зроблять для Вас оцінку безкоштовно.

На що звертають увагу при оцінці вартості авто

Експерти компанії звернуть увагу на стан Вашого авто, його вік та пробіг, а також наявність чи відсутність ДТП. Після цього експерти розглянуть ринкову вартість схожих автомобілів. На основі цих даних Ви отримаєте експертний висновок про ринкову вартість Вашого авто. На основі заключення експертів співробітники компанії запропонують Вам суму, яку Ви можете отримати в кредит. Якщо дана сума Вас не задовольнить Ви маєте право відмовитись від подальшої співпраці з нашою компанією.

Кредит на авто

В нашій компанії Ви можете отримати кредит на купівлю власного авто. Перед придбанням нового або б/в авто зверніться до співробітників компанії, та з’ясуйте всі умови кредитування. В день придбання авто співробітники компанії будуть супроводжувати угоду.

Чому варто взяти кредит на авто?

Якщо у Вас вже є частина необхідної суми Вам не потрібно більше чекати. Вже завтра Ви можете експлуатувати власний, такий бажаний, автомобіль. Не погоджуйтесь на компроміси. З кредитом від «Кредит 112» Ви маєте змогу придбати саме той автомобіль, який задовольнить Ваші потреби.

Дозвольте нашій компанії допомогти Вам здійснити свою мрію.

Кредит на авто в «Кредит 112» може отримати особа з негативною кредитною історією. Вам необхідно звернутись до менеджерів компанії, та обговорити всі умови. Вони допоможуть Вам отримати автокредит на найвигідніших умовах в Києві і Київській області.

Додаткова інформація

умови кредиту під заставу нерухомості

Credit 112
5
оцінок: 2
Залишити відгук