ru ua

Кредит під заставу майна в Києві

Зображення: Кредит під заставу майна в Києві

Гостра потреба в грошових коштах завжди виникає раптово. Причин тому може бути багато: можливість для масштабного зростання бізнесу, шанс придбати хорошу ліквідну нерухомість за доступною ціною, хвороба близької людини та інші. Причин, за якими може знадобитися велика сума безліч. Вони можуть бути як радісними, так і сумними. Але завжди виникає питання: «Де знайти потрібну суму?».

Чому кредит під майно - кращий спосіб зайняти грошей?

У пошуках додаткових фінансів ми звертаємось до всіх можливих джерел. Перше, що зазвичай робить позичальник, шукає допомоги у родичів і близьких друзів. У них можна позичити гроші без відсотків. Але як часто буває, близькі люди не можуть надати потрібну суму в повному обсязі. Та й бігати до кожного, щоб забрати невелику суму, а потім вести облік кому і скільки винен нелегка справа.

Якщо не виходить взяти в борг у родичів, то позичальники звертаються за грошима в банк або до приватного кредитора. Але для схвалення кредиту кожен позичальник повинен відповідати певним критеріям. Чим більше документів надає потенційний позичальник, тим вище ймовірність отримати гроші і тим кращі умови він отримає.

Найбільш низька процентна ставка і найбільш вигідні умови пропонуються під заставу майна. Кредит під майно видають практично всі кредитори, відрізняються тільки умови і максимальна сума позики.

Яке майно може бути заставою за кредитом?

Перелік можливого майна кожен кредитор встановлює самостійно. При позиці на невелику суму в якості застави можуть вимагати: золото, побутову техніку, мобільні телефони, предмети антикваріату, комп'ютери та інше ліквідне майно. Прийомом і видачею грошей займаються мережі ломбардів. Але варто пам'ятати, що при отриманні кредиту в ломбарді відсотки нараховуються щодня. За кожен день користування позиченими коштами необхідно заплатити від 1,5% від суми. В такій установі видають безстрокові кредити.

Борг вважається сплаченим якщо:

  • позичальник викупляє своє майно назад;
  • позичальник відмовляється від застави.

Гроші від ломбарду можна отримати навіть з поганою кредитною історією. Сума позики залежить від ліквідності застави, але не перевищує 60% ринкової ціни.

Банки і приватні кредитори можуть видати кредит під заставу автомобіля або нерухомості. Це майно дорожче і в разі недобросовісної поведінки позичальника, кредитор зможе повернути свої гроші з більшою ймовірністю обійтися без втрат.

Умови кредиту під майно в «Кредит 112»

«Кредит 112» - приватний кредитор, який пропонує вигідні умови на ринку кредитування Києва, Харкова і Дніпра. Жителі цих міст можуть отримати до 80% від ціни майна. Позичальник сам вибирає залишкові умови, на яких він може отримати гроші. Суму і термін кредитування позичальник встановлює індивідуально, залежно від свого доходу. Але сума не повинна перевищувати 80% від ринкової вартості майна.

Отримати гроші в «Кредит 112» без надання довідки про доходи може студент, домогосподарка або пенсіонер. Ми розуміємо, що гроші можуть знадобитися кожному, і готові допомагати позичальникам вирішувати їх фінансові проблеми без зайвих питань. Кредит під заставу нерухомого майна можна отримати під 1,5% на місяць. За рік переплата складе всього 18% від суми позики.

Вас може цікавити питання, чи можна отримати гроші під майно з обтяженням. Ми відповідаємо: «так». У нашій компанії працює професійна команда юристів, яка може допомогти підготувати всю необхідну документацію, для оформлення договору. Позичальник може отримати гроші: під нерухоме майно, що перебуває в заставі, без оригіналів документів і в інших випадках, які необхідно уточнювати у співробітників компанії.

Що ж ми пропонуємо при автокредиті? Ставка по кредиту під заставу авто від 3,5% на місяць. Позичальник може залишити машину на нашій автостоянці, або продовжити її експлуатувати на свій розсуд. Регіон реєстрації Вашого транспортного засобу не має значення. Гроші видаються готівкою відразу після оформлення угоди.

У нашій компанії гроші видаються за 2 дні. Всі договори оформляються з мінімальними втратами часу. Позичальники отримують схвалення по кредиту вже через 15 хвилин після звернення до нас. Ви відразу будете знати, чи можете отримати гроші в нашій фінансовій організації, ще до відвідування офісу. Звернувшись до співробітників «Кредит 112» по телефону або залишивши заявку на сайті, Ви моментально отримаєте відповідь і зможете діяти далі. Для того щоб дізнатися, які ще переваги співпраці з нашою компанією, зверніться до менеджерів, і вони з радістю нададуть Вам всю інформацію.

условия кредита под залог недвижимости

Credit 112
5
оцінок: 2
Залишити відгук