ru ua

Новий перспективний напрямок розвитку бізнесу

Зображення: Новий перспективний напрямок розвитку бізнесу

Кредитна компанія "Кредит 112", яка успішно працює на фінансовому ринку більше 10 років, в рамках розширення своєї сфери діяльності пропонує вашій увазі новий перспективний напрямок розвитку бізнесу.

Новий перспективний напрямок розвитку бізнесу

Пропозиція адресована в першу чергу чинним і потенційним інвесторам, які бажають розширити свій бізнес з можливістю отримання максимальної прибутковості і з мінімальними ризиками. 

Протягом багатьох років роботи компанії на фінансовому ринку України наші клієнти отримали тисячі кредитів під заставу нерухомості або під заставу автомобіля під вигідні відсотки і без зайвої паперової тяганини. До переліку наших послуг також входить видача беззаставних кредитів і терміновий викуп нерухомості. Число потенційних позичальників в силу сформованої в країні фінансової ситуації стає дедалі більше.


Сьогодні ми пропонуємо взаємовигідну співпрацю інвесторам-кредиторам, готовим надати приватні позики під заставу ліквідної нерухомості наших клієнтів. 


Фінансова криза, розхитала банківську систему України, безпосередньо зачепив інтереси як потенційних позичальників, так і інвесторів. З одного боку за останні 10 років банки не тільки стали менш надійними і прибутковими в плані розміщення депозитів, а й значно знизили свою кредитну активність, з іншого - стали пред'являти все більш високі вимоги до позичальників.

Постійне збільшення кількості клієнтів нашої компанії свідчить про зростаючу необхідність бізнесу і приватних осіб в оперативному і без зайвої паперової тяганини фінансуванні різних ідей і проектів. В середньому більше 200-300 осіб на місяць звертаються до нас для отримання термінової фінансової допомоги. 90% з них - це фізичні особи, які бажають отримати кредит під заставу нерухомості: будинки, квартири, домоволодіння, земельної ділянки тощо. Ця ситуація сприяє створенню нового перспективного напрямку у розвитку фінансового ринку - фінансування кредитором-інвестором позичальника без участі банку.

Компанія "Кредит 112" запрошує інвесторів до взаємовигідної співпраці в рамках залучення приватних позик під заставу нерухомості.

Якщо у вас є вільні кошти, ви можете значно підвищити їх прибутковість ставши інвестором-кредитором в компанії "Кредит 112" оскільки прибутковість за операціями такого роду в рази перевищує ставки по депозитам і становить від 2% до 5% в місяць в іноземній валюті. Нерухомість, яка виступає в якості застави по кредиту, є ліквідною і надійно захищає ваші кошти від всіляких кризових ситуацій, а також стає гарантією повернення ваших фінансових коштів з моменту укладення договору позики.

Тим більше, що дисконт по наповненню кредиту становить від 20% до 60% від ринкової вартості нерухомого майна, що дозволяє значно зменшити ризики неповернення коштів. Договір позики укладається на термін від 1 до 18 місяців. Сума може коливатися від 5000 до 500 000 доларів США для одного позичальника.

Виступаючи посередником і гарантом по угоді, компанія "Кредит 112" захищає інтереси як позичальників, так і інвесторів. Ми сприяємо і супроводжуємо угоду від моменту першої зустрічі сторін і до повного повернення коштів. Простота і прозорість операцій, що здійснюються за європейськими стандартами, а також наявність бази даних потенційних позичальників, що постійно оновлюється, дає нам можливість проводити пошук варіантів, які найбільш задовольняють інтереси як позичальника, так і кредитора.


Ми надаємо комплексний консультаційний супровід угоди, що включає, в тому числі, організацію зустрічей і переговорів, розрахунок витрат на оформлення і суми необхідних платежів по тілу кредиту та по відсотках.


Компанія "Кредит 112" також бере на себе, в разі необхідності, додаткові послуги з перевірки сумлінності позичальника (перевірка по закритих базах МВС, нотаріальним базам, БТІ, земельним кадастрам і.п.).

Наші фахівці проаналізують і дадуть рекомендації по складанню бізнес-планів, організують проведення аудиту та експертної оцінки майна. Ми здійснюємо контроль за виконанням боргових зобов'язань позичальників і сприяємо у виконанні таких зобов'язань. У разі неповернення позики, компанія "Кредит 112" надає послуги з реалізації заставного майна.

Таким чином, приватні позики під заставу нерухомості в компанії "Кредит 112" на сьогодні є одним з найбільш вигідних і надійних способів інвестування.

умови кредиту під заставу нерухомості

Credit 112
5
оцінок: 1
Залишити відгук