ru ua

Чому кредит від приватної особи вигідніше, ніж у банку в Україні?

Зображення: Чому кредит від приватної особи вигідніше, ніж у банку в Україні?

Позичальники, перш ніж звернутися в кредитну організацію, витрачають багато часу на пошук інформації про кредиторів Києва. Кожен хоче отримати грошові кошти на вигідних умовах. І в якийсь момент багато хто стикається з дилемою, чи варто йти в банк, або краще звернутися до приватного позичальника. Давайте розберемося, хто ці приватні особи і де їх шукати.

Кредит від приватної особи в Киеві

У Києві в 2019 році багато приватних осіб пропонують видати гроші в борг. Але перш ніж до них звернутися, необхідно уважно вивчити їх діяльність, щоб не зіткнутися з колекторами.

За кредитом від приватної особи можна звертатися в офіційно зареєстровані фінансові компанії, які вже тривалий час працюють на ринку кредитування і мають багато позитивних відгуків. Такі компанії видають гроші в борг на вигідних умовах на тривалий термін. Перед оформленням кредиту вони укладають договір (а не розписку), в якому чітко прописані всі умови отримання грошей і дії компанії в разі прострочення платежів.

У Києві всього кілька компаній офіційно видають кредити під заставу майна і мають всі необхідні реєстрації. Тільки офіційне оформлення угоди може гарантувати безпеку і позичальнику, і кредитору.

Де взяти кредит?

Коли виникає питання, де взяти кредит: у банку, або у приватної особи, відповідь може бути тільки одна. Приватна особа, така як «Кредит 112», видає гроші під низький відсоток (від 1,5% на місяць), на тривалий період часу (до 10 років) і на будь-яку суму (до 80% від вартості застави). Пропонуючи найвигідніші умови на ринку кредитування, ця компанія не бере додаткові комісії. Також за умовами «Кредит 112» наявність страхування не є обов'язковою для позичальника.

Кредит від приватної особи може отримати українець без офіційного працевлаштування та з поганою кредитною історією. Жоден банк не оформить кредит після з'ясування цих обставин.

Складнощі отримання кредиту в банку

Банківська система - це налагоджений механізм зі своїми правилами і законами. Пакет документів не стандартний в кожному банку, але практично всі вимагають наявності офіційного працевлаштування та позитивної кредитної історії.

Перед прийняттям рішення про можливість схвалення кредиту заявка проходить кілька етапів перевірки. Розгляд заявки банком може тривати до місяця і більше. Для порівняння, приватний позичальник надає відповідь по заявці за 30 хвилин.

Банківська відсоткова ставка вище, ніж у приватної особи. Банк торгує позиковими коштами і повинен щомісяця виплачувати комісію своїм вкладникам. Крім цього, у банку є витрати на обслуговування відділень і зарплати співробітникам. Банк не може знижувати ставки по кредитах.

Наведемо приклад, відсоткова ставка по іпотечним кредитам в «Ощадбанку» від 20,5% в рік. В інших банках, недержавних, відсоткова ставка ще вище. Приватна особа «Кредит 112» видає гроші під 18% на рік. Якщо у Вас ще залишилися питання, зверніться до співробітників компанії «Кредит 112» і вони Вас детально проконсультують.

условия кредита под залог недвижимости

Credit 112
5
оцінок: 1
Залишити відгук