ru ua

Споживчий кредит без переплат

Зображення: Споживчий кредит без переплат

Звертаючись за кредитом, всі ми хочемо отримати гроші швидко і без переплат. Чи бувають такі кредити і де їх отримати?

Більшість банків стверджують, що кредитуватися у них вигідно і можна отримати гроші за короткий термін практично без комісій. Але вони приховують реальні ставки для більшої привабливості своїх пропозицій.

Як банки заманюють нових клієнтів?

Банки намагаються постійно створювати всілякі акції і пільгові пропозиції, які допомагають залучити нових клієнтів. По телевізору, на білбордах час від часу можна зустріти їх рекламу. Банки вже навіть мають власні кол-центри, єдине завдання яких - привести нових позичальників. Відзначається тенденція до скорочення процедури видачі коштів банківськими співробітниками, але вона ще далека від ідеалу.

Співробітники кол-центру обдзвонюють потенційних позичальників, розповідаючи про нові вигідні пропозиції. Але в дійсності з'ясовується, що після звернення в банк потрібно ще виплатити різні комісії, які додадуть кілька відсотків на місяць до основного платежу. Як зменшити розмір переплати?

Як не переплачувати в банку?

Якщо Ви не хочете переплачувати банку, варто розглянути можливість кредитуватися в банку, зарплатним клієнтом якого Ви являєтесь. Тим, хто отримує зарплату через їх установу, охочіше йдуть назустріч і з більшою ймовірністю схвалюють кредити. Більш того, своїм зарплатним клієнтам більшість банків роблять знижку на кредит в розмірі 0,5%. Інші додаткові платежі, як і раніше, доведеться виплатити.

Банки йдуть на поступки, тому що володіють всією інформацією про доходи клієнта за тривалий період часу. Якщо Ви не є клієнтом жодного банку, або ж зарахування на Вашу зарплатну карту нерегулярні, отримання кредиту ускладнюється.

Також, не варто звертатися в банк позичальникам з поганою кредитною історією. Навіть якщо співробітники схвалять отримання кредиту, банк обов'язково перестрахується і значно підвищить відсоткову ставку.

Які переплати супроводжують позичальника?

 • Купівля страховки - найбільш поширена послуга, яку кредитор може нав'язати позичальнику. Страхувати можуть абсолютно все: життя позичальника, заставне майно, або сам кредит.
 • Комісія за послуги банку. Банку вигідно видати кредит не лише тому, що позичальник платить відсотки. Додатковий заробіток банку в оформленні платежів. Ви сплачуєте банку комісію за переказ грошей на Ваш рахунок, за переведення в готівку кредитних коштів, а також за кожен платіж при погашенні заборгованості (зверніть увагу, що за кредитами на невеликі суми платежі варто вносити щотижня).
 • Одноразова комісія при оформленні кредиту. З метою замаскувати черговий платіж співробітники банку придумали ще таку комісію. Вона може бути фіксована, або сума складе певний відсоток від кредиту (як правило - 1%).
 • Щомісячні комісії. Деякі банки занижують процентну ставку, але встановлюють щомісячні комісії (як правило, 0,1% від суми кредиту). Розмір цієї комісії фіксований і не зменшується в процесі погашення заборгованості.

Де отримати кредит без переплат?

Кредит без переплат можна отримати у приватного кредитора. Наприклад, компанія «Кредит 112» видає в борг власні кошти під заставу майна, що дає можливість робити більш вигідні пропозиції. Наші позичальники виплачують тільки реальну ставку за кредитом. Ніяких переплат і додаткових платежів.

 • Ми не беремо комісії за свої послуги;
 • Ми не вимагаємо купувати страховку;
 • Нам не потрібен первинний внесок;
 • Дострокове погашення заборгованості без штрафів і комісій.

Ми пропонуємо кредити під заставу майна на надзвичайно вигідних умовах:

 • Відсоткова ставка від 1,5% на місяць;
 • Виплачуємо до 80% ціни застави;
 • Оформлення кредиту за 2 дні.

Звернувшись до нас, Ви будете виплачувати тільки реальну ставку за кредитом і більше нічого. Більш того, процентна ставка фіксована і не може підвищуватися протягом усього строку дії кредитного договору.

условия кредита под залог недвижимости

Credit 112
Залишити відгук