ru ua

Способи знизити відсоткову ставку по кредиту

Зображення: Способи знизити відсоткову ставку по кредиту

Кредит - це відмінний і швидкий спосіб вирішити свої фінансові проблеми, але іноді трапляються ситуації, коли не встигаєш погасити заборгованість так швидко, як хотілося б. Тоді доводиться брати додаткові кредити для виплати відсотків або на щоденні витрати. Як вибратися з цього замкнутого кола і знизити платежі по кредиту? І, найважливіше питання, як зменшити розмір щомісячної виплати по новому, ще не отриманому кредиту, щоб залишалися гроші на інші витрати? Відповіді на ці питання ми даємо в цій статті.

Важливо розуміти, Вам потрібно зменшити відсоткову ставку по вже наявним кредитам, або Ви маєте намір отримати перший кредит в банку, і хочете знизити процентну ставку. Способи вирішення проблеми в цих ситуаціях відрізняються.

Як зменшити відсоткову ставку при отриманні нового кредиту?

Якщо Ви звернетеся в банк, швидше за все, Вам запропонують високу відсоткову ставку. Природно, виникає питання, як зменшити розмір щомісячної виплати і зберегти сімейний бюджет?

Існує кілька способів отримати знижку в банку:

  • Стати зарплатним клієнтом банку. Тим, хто постійно користується послугами банку, співробітники йдуть назустріч і роблять знижки на кредитні пропозиції. Так, наприклад, можна зменшити ставку по кредиту на 0,5%, якщо відкрити зарплатний рахунок в цьому банку.
  • Скористатися акцією із серії «Приведи друга». З метою залучення нових клієнтів, деякі банки пропонують знижки при оформленні кількох позик одночасно.
  • Запитати про наявність знижки для різних категорій громадян: пенсіонерів, військових, учасників АТО, інвалідів та інших.
  • До деяких державних свят банки влаштовують акційні пропозиції. Наприклад, до Різдва, Нового року, Великодня та інших. Також акційні кредити можуть видавати на честь корпоративних свят банку.

Це основні способи зменшити відсоткову ставку по новому кредиту. Як бачите, виконати їх легко, просто не всі про них знають.

Як зменшити процентну ставку на існуючі кредити?

Але що ж робити з існуючими кредитами і як знизити виплату по ним? Існує кілька способів зменшити процентну ставку:

  • Рефінансування або перекредитування;
  • Реструктуризація кредиту.

Рефінансування - це закриття поточного кредиту новим. Отримати новий кредит можна в банку, або у приватного кредитора, такого, як «Кредит 112».

Реструктуризація - це зміна умов погашення кредиту. Щоб ініціювати реструктуризацію, необхідно надати обґрунтування кредитору.

Як знизити щомісячну виплату за кредитами?

Щоб знизити щомісячну виплату за кредитами, досить перекредитуватись в нашій компанії. «Кредит 112», як приватний кредитор, видає гроші під нижчий відсоток. Ставка по кредитах в нашій компанії від 1,5% в місяць (всього від 18% на рік).

Гроші в «Кредит 112» видаються під заставу нерухомості або авто. Позичальник отримує до 80% від ціни нерухомості готівкою, протягом 2-х днів після подачі заявки. На рівних умовах у нас отримують гроші навіть з поганою кредитною історією.

Щоб знизити ставку по кредиту досить почати співпрацювати з нами. «Кредит 112» погасить Ваші минулі заборгованості, а гроші видасть на більш лояльних умовах. Більш того, в нашій компанії можна отримати кредитні канікули - не виплачувати відсотки протягом 3-х місяців. Для уточнення деталей звертайтеся до співробітників компанії.

условия кредита под залог недвижимости

Credit 112
5
оцінок: 1
Залишити відгук