ru ua

Позика під заставу в Києві

Зображення: Позика під заставу в Києві

У сучасному світі так чи інакше все зав'язано на грошових коштах. Зазвичай ми здатні покривати свої щоденні витрати і навіть трохи заощаджувати, незважаючи на складну фінансову ситуацію в Україні. Однак, іноді трапляються ситуації, коли людина не може мати у своєму розпорядженні необхідну суму грошових коштів на даний момент. Наприклад, Ви вирішили відкрити власний бізнес, купити автомобіль або сплатити за коштовне лікування. У такому випадку Вам доведеться скористатись кредитними коштами.

Які види позик існують в Україні?

На сьогоднішній день існує багато способів отримати необхідну суму в позику. Однак, далеко не завжди Ви зможете отримати вигідні умови кредитування. Необхідну суму грошових коштів можна отримати:

  • у родичів або знайомих;
  • скориставшись банківським кредитуванням;
  • взяти позику у приватного інвестора.

 

Позика під заставу - найвигідніший спосіб кредитування на сьогоднішній день

Звернувшись до приватного інвестора, Ви зможете розраховувати на найвигідніші умови кредитування. Це обумовлено тим, що приватна фінансова компанія має у своєму розпорядженні власні кошти, а також безліч конкурентів на ринку кредитування.

Серед усіх видів кредитування саме позика під заставу найвигідніша. Ви можете отримати гроші під заставу власної квартири, офісу, автомобіля або навіть проблемної нерухомості. При цьому у Вас залишається право користування власним майном. Інвестор, у свою чергу, готовий запропонувати Вам позику під дійсно низький відсоток, страхуючи власні кошти кредитним договором.

У нашій компанії «Кредит 112» Ви можете отримати суму в позику, яка становить до 80 відсотків ринкової вартості застави. Часто цей вид кредитування є вигіднішим за терміновий продаж майна через посередника.

Позика під заставу видається терміном від трьох місяців до п'яти років. У разі виникнення форс-мажору компанія «Кредит 112» готова запропонувати реструктуризацію кредиту для свого клієнта.

Умови позики під заставу нерухомості в Києві в компанії «Кредит 112»

  • сума кредиту від 30 000 до 30 000 000 грн .;
  • ставка за позикою від 1,5%;
  • рішення приймається протягом 10 хвилин;
  • наша компанія видає до 80% ринкової вартості застави.

Ми видаємо позику під заставу в наступних містах: Київ, Дніпро, Харків, Вінниця, Житомир, Львів, Одеса, Рівне, Хмельницький.

условия кредита под залог недвижимости

Credit 112
5
оцінок: 1
Залишити відгук