ru ua

Швидкий займ

Зображення: Швидкий займ

Швидкий займ - це спосіб вирішити фінансові проблеми за короткий період, можливість придбати потрібну річ, без очікування грошей з зарплати. Організацій, які видають кредити, зараз чимало, але більшість з них спеціалізуються на мікропозиках. Мікропозики видають практично кожному бажаючому, без ретельної перевірки кредитної історії.

Отримати швидку позику на велику суму не так просто.

Швидкий кредит

Бажаючим отримати швидкий кредит в Києві необхідно звернутися в компанію «Кредит 112». У нашій компанії видають кредити за 2 дні. Ви отримаєте відповідь по заявці на швидкий кредит онлайн через 30 хвилин після її подачі.

Ми розуміємо, що бувають ситуації, коли гроші потрібні «на вчора». Ми не станемо задавати Вам питання про цільове призначення коштів. У кожного позичальника свої причини взяття гроші у борг. Ми намагаємося надати найкращий сервіс своїм клієнтам і підібрати для Вас найкращі умови.

Швидкий кредит готівкою

Швидкий кредит готівкою в 2018 році не проблема. Видача грошей компанією «Кредит 112» здійснюється у відділенні банку, де у Вас буде можливість відразу їх покласти на банківський рахунок. Або Ви можете замовити розвезення, і машина відвезе Вас за вказаною адресою.

Отримати кредит готівкою надзвичайно зручно. Після отримання грошей Ви, в разі потреби, можете розділити суму на частини і кожну частину направити на реалізацію певної мети.

У компанії «Кредит 112» видають швидкий кредит готівкою без довідки про доходи, а також без довідки про несудимість.

Умови швидкого кредиту від компанії «Кредит 112»

Швидкий займ

«Кредит 112» - це стабільна компанія, яка постійно змінюється з метою задовольнити запити кожного клієнта. Ми цінуємо Ваш час і гроші, тому розробили вигідні умови для позичальників:

 • Кредитна ставка від 1,5% в місяць (без прихованих комісій та платежів, Ви виплачуєте тільки реальну ставку);
 • Сума кредиту до 10 000 000 грн .;
 • Відповідь за заявкою на кредит 30 хвилин;
 • Оформлення документів 1-2 дні;
 • Видаємо до 80% від суми застави;
 • Проводимо чесну оцінку нерухомості;
 • Термін кредиту від 3 міс. до 10 років.

Для отримання швидкої позики онлайн залиште заявку на сайті компанії, а потім наш менеджер Вам передзвонить.

Швидка позика під заставу нерухомості

Взяти гроші під заставу нерухомості - це найшвидший спосіб отримати гроші в Києві і області. Компанія «Кредит 112» підготувала спецпропозиції для клієнтів, які беруть швидкі позики під заставу нерухомості:

 • Безкоштовна оцінка заставної нерухомості;
 • Юридична підтримка на весь термін кредитування;
 • Безкоштовний трансфер після підписання договору;
 • Інкасація коштів безкоштовно;
 • Подарунковий сертифікат на оформлення другої позики.

Наші клієнти нас вибирають, тому що ми пропонуємо найкращі умови кредитування на ринку, а також цінуємо час і особисту інформацію наших клієнтів. Наші співробітники оперативно виконують обробку інформації швидких позик. Ваша особиста інформація є конфіденційною і не передається 3-им особам.

Компанія «Кредит 112» працює на ринку кредитування вже більше 12 років. За цей час було видано понад 3 000 позик. Загальна сума виданих кредитів перевищує 500 млн. грн. За час роботи у нас з'явилося близько 150 партнерів і інвесторів.

Звертайтеся в компанію «Кредит 112» і Ви отримаєте швидку позику за 2 дні на умовах, комфортних для Вас і Вашої родини.

умови кредиту під заставу нерухомості

Credit 112
5
оцінок: 2
Про нас пишуть
Interfax
Liga News
MinFin
ТСН
Unian
Залишити відгук