ru ua

Блог

 • Кредит під заставу гаража у Києві

  Найбільш вигідний вид споживчого кредитування - це видача кредиту під заставу нерухомості. У якості застави часто виступають квартири, приватні будинки та інші житлові приміщення або комерційні будівлі. Часто у клієнтів нашої компанії постає питання: "Чи можна взяти кредит під заставу гаража?". Однозначно, так!

  детальніше
 • Кредит під заставу нерухомості у Боярці

  Коли виникає потреба у грошових коштах, багато хто намагається подавати заявки на кредит у банки для отримання позики під заставу нерухомості. На жаль, часто банківські компанії відмовляють з низки причин клієнтам не лише з «чорного списку», а й тим, хто має гарну кредитну історію.

  детальніше
 • Кредит під заставу нерухомості у Печерському районі

  На сьогоднішній день споживчий кредит в Україні вже не сприймається лише як фінансова допомога від банку у складній екстреній ситуації. Кредити на великі суми часто оформляють для розвитку чи відновлення бізнесу, погашення інших позик, придбання активів з метою отримання додаткового доходу.

  детальніше
 • Кредит під заставу житла у Києво-Святошинському районі: як і де скористатись вигідною позикою?

  Багато киян звикли користуватися послугами кредиторів, отримуючи позики на подорожі, лікування або великі покупки. Мешканці Києво-Святошинського району - не виняток. Для багатьох із них кредит - чи не єдиний вірний спосіб вирішити фінансові проблеми. Але, як показує практика, далеко не всі можуть отримати вигідну позику, а ті, хто стає власником кредиту, втрачають фінанси через високі ставки по кредиту. Чому так відбувається - давайте розбиратись разом.

  детальніше
 • Кредит під заставу майна з Кредит112: швидко, вигідно, доступно!

  Нестабільна фінансова ситуація – основна проблема багатьох українців. Адже брак грошей змушує не лише відкласти заплановану поїздку чи дорогу покупку. Деяким сім'ям доводиться жертвувати найпростішим: ремонтом, відпочинком, лікуванням. Вирішити подібну проблему і повернутися до нормального життя допоможе кредит під заставу майна, який можна оформити в компанії Кредит112.

  детальніше
 • Кредит під заставу квартири на Троєщині: як оформити без зайвих проблем?

  Затягнута фінансова криза, дуже сильно "вдарила" по багатьом киянам. Не оминули проблеми і мешканців Троєщини. Багато людей змушені заощаджувати, відмовляючись від звичних речей. На щастя, вийти із ситуації набагато простіше, ніж здається. Все, що потрібно - звернутися до компанії Кредит112. Наші фінансові експерти запропонують найвигідніший кредит під заставу квартири на максимально вигідних та прозорих умовах.

  детальніше
 • Кредит під заставу житла

  Інфляція, нестабільний курс валют, періодичні кризи в економіці роблять нераціональним поступове накопичення капіталу на дорогі покупки або розвиток свого бізнесу. Кредит під заставу житла в даному випадку є одним з найпоширеніших способів отримати велику суму швидко під вигідні відсотки.

  детальніше
 • Вигідні кредити для підприємців під заставу майна

  Незважаючи на часті кризові явища в економіці, малий бізнес завжди залишається одним з найактуальніших видів підприємницької діяльності. Частково це пов'язано з низьким порогом входження, що привертає безліч людей, які бажають розпочати свою справу. Як завжди, кожна нова справа передбачає сміливі рішення і певні ризики, які можна мінімізувати, використовуючи правильний підхід в справі кредитування підприємців.

  детальніше
 • Де подивитися відгуки про кредити під заставу нерухомості в Україні?

  "Чи варто брати кредит під заставу квартири відгуки", "Хто брав кредит під заставу квартири відгуки" - саме так для більшості потенційних позичальників починається пошук фінансової компанії з вигідними умовами кредитування під заставу нерухомості.

  детальніше
 • Документи, необхідні для отримання кредиту юридичною особою

  Найбільш часта причина звернення за кредитом серед юридичних осіб - необхідність в грошах для початку розвитку бізнесу. Саме цей етап вимагає значних витрат, оскільки доведеться заплатити наперед за оренду приміщень, набрати новий персонал, забезпечити закупівлю необхідних матеріалів, техніки, оформити всі дозволи та інші документи.

  детальніше
 • Куди вкласти гроші у 2021 році?

  Сучасний фінансовий ринок пропонує інвесторам величезну кількість можливостей для здійснення прибуткових вкладів. Серед найостанніших тенденцій варто виділити модну сьогодні крипто- і більш звичну іноземну валюту, облігації та золото. При грамотному підході і, звичайно ж, терпінні з боку вкладника, вони здатні принести непоганий прибуток, примноживши капітал інвестора.

  детальніше
 • Кредит під заставу однокімнатної квартири: де знайти кращу пропозицію в Україні?

  Досить велику суму деколи складно просто накопичити або позичити у родичів. У таких випадках українців здатен виручити кредит під заставу однокімнатної квартири. Цей спосіб має ряд незаперечних плюсів, які відчули на собі багато жителів України.

  детальніше
Про нас пишуть
Interfax
Liga News
MinFin
ТСН
Unian
Залишити відгук