ru ua

Блог

 • Кредитний донор - хто це і як його знайти?

  Украинцы все чаще сталкиваются с объявлениями, в которых отдельные люди или целые организации предлагают свою помощь в получении займов. Самой большой популярностью они пользуются у жителей с плохой кредитной историей – тех, кто хочет обойти все виды проверок и гарантировано получить деньги. В финансовом мире людей, которые готовы оформить займ на свое имя, называют кредитными донорами. В этой статье рассмотрим, какие услуги они предлагают и в чем заключаются особенности сотрудничества с ними.

  детальніше
 • Особливості отримання іпотеки із залученням співпозичальника

  Останнім часом одним з найпопулярніших способів купівлі житла в Україні стає іпотека. Однак, в процесі оформлення позики може виявитися, що доходів покупця недостатньо. В такому випадку оптимальною стає схема із залученням співпозичальника.

  детальніше
 • Де отримати кредит на купівлю квартири в Києві?

  Багато жителів України мріють про покупку квартири в Києві, проте вартість нерухомості в столиці досить висока. Далеко не кожен може позичити потрібну суму у своїх друзів або знайомих. В такому випадку можна оформити позику на покупку квартири. Головне - уважно підійти до вибору кредитора.

  детальніше
 • Кредит під заставу нерухомості в Хмельницькому

  Популярність багатьох банків України знижується з року в рік. Причому це стосується не тільки маловідомих установ, а і досить крупних компаній, послуги яких раніше користувалися великим попитом серед українців.

  детальніше
 • Особливості перекредитування в банках України

  Перекредитування - це можливість оформити позику в тому ж банку, де у позичальника вже є прострочений кредит, або в іншій кредитній організації. Всі видані кошти йдуть на погашення заборгованості за попередніми позиками. Інколи, позичальник може отримати суму, що перевищує існуючі заборгованості, якщо на те є потреба.

  детальніше
 • Як оформити кредит з маленьким відсотком?

  Український ринок фінансових послуг формують сотні банків, що пропонують оформити позики на вигідних, як їм здається, умовах. Але, якщо вчитатися в договори, стає зрозуміло, що взяти кредит з маленьким відсотком в банках практично неможливо.

  детальніше
 • Отримайте кредит в Тернополі на найвигідніших умовах

  Останнім часом кількість заявок на заставні кредити серед українців значно зросла. У 2019-ому таких кредитів було видано на 30% більше, ніж у 2018 році. Аналітики стверджують, що в 2020 році кількість позичальників збільшиться ще як мінімум на 15%.

  детальніше
 • У чому переваги кредиту під заставу офісу в компанії «Кредит112»?

  За час існування компанія «Кредит112» змогла зарекомендувати себе, як надійний кредитор, в пріоритеті якого - власна репутація та довіра клієнтів. Завдяки співпраці з нами були реалізовані сотні нових бізнес-проектів. Нашими клієнтами стали більше 3 тис. жителів України, а кількість партнерів і інвесторів зросла до 150 осіб.

  детальніше
 • Кредит під заставу нерухомості в Ужгороді

  Ми прекрасно знаємо, наскільки складно отримати кредит в більшості банків Ужгорода. Саме тому ми постійно поліпшуємо умови кредитування в нашій компанії для того, щоб Ви змогли взяти позику під заставу нерухомості в Україні в максимально короткий термін і без зайвої суєти.

  детальніше
 • Кредит під заставу нерухомості в Івано-Франківську

  Позика у нашій компанії видається всього за кілька днів. Щоб отримати гроші більше не потрібно чекати схвалення від кредитора по кілька тижнів. Позичальники, яким терміново необхідно отримати гроші на реалізацію своїх потреб, тепер можуть просто відправити заявку на нашому сайті і чекати оцінювача нерухомості.

  детальніше
 • Кредит під заставу нерухомості в Чернівцях

  Щоб взяти кредит під заставу нерухомості в Чернівцях зверніться до наших менеджерів - фахівців в області кредитування. Отримайте безкоштовну консультацію, оцінку вашого майна і необхідну суму коштів вже через 2 години після звернення.

  детальніше
 • Чи можна взяти кредит без згоди партнера у шлюбі

  Вступаючи в шлюб, подружжя отримує не тільки певні права, а й зобов'язання. Винятком є сім’ї, які потурбувалися про всі деталі заздалегідь і уклали шлюбний договір. Але що робити тому, хто хоче оформити кредит без відома свого партнера?

  детальніше
Залишити відгук