ru ua

Блог

 • Куди вкласти гроші у 2021 році?

  Сучасний фінансовий ринок пропонує інвесторам величезну кількість можливостей для здійснення прибуткових вкладів. Серед найостанніших тенденцій варто виділити модну сьогодні крипто- і більш звичну іноземну валюту, облігації та золото. При грамотному підході і, звичайно ж, терпінні з боку вкладника, вони здатні принести непоганий прибуток, примноживши капітал інвестора.

  детальніше
 • Кредит під заставу однокімнатної квартири: де знайти кращу пропозицію в Україні?

  Досить велику суму деколи складно просто накопичити або позичити у родичів. У таких випадках українців здатен виручити кредит під заставу однокімнатної квартири. Цей спосіб має ряд незаперечних плюсів, які відчули на собі багато жителів України.

  детальніше
 • Чому не дають кредит: можливі причини і спосіб вирішення проблеми

  Безліч побутових проблем в житті можна вирішити за допомогою грошей, проте в найвідповідальніший момент їх може не виявитися. У таких випадках більшість українців звертається за кредитами, ось тільки отримати їх можуть тільки одиниці. Чому банки не дають кредит і що робити в ситуації, що склалася? Про це варто поговорити більш детально.

  детальніше
 • Заставне майно для оформлення кредиту

  Багато жителів України давно переконалися в перевагах кредитування під заставу. Це не тільки низькі процентні ставки, але і можливість довше погашати кредит. Однак, незважаючи на зростаючу популярність таких позик, українці як і раніше не знають, яке саме майно може виступати заставою. Давайте разом розберемося в цьому поширеному питанні.

  детальніше
 • Аналіз процентних ставок за заставними кредитами

  Процентна ставка — це показник, який визначає «привабливість» кредиту. Незалежно від того, берете ви мікрокредит на покупку нового смартфона або кілька мільйонів гривень для масштабування бізнесу, ставка відіграє ключову роль для прийняття рішення.

  детальніше
 • Кредит під заставу дачі

  Кредит під заставу дачі - один з найвигідніших видів кредитування в Україні на сьогоднішній день. На жаль, видають таку позику далеко не скрізь, а власники заміської нерухомості задаються питанням - куди звернутися, щоб отримати гроші під заставу дачі?

  детальніше
 • Отримати кредит під заставу частки в квартирі

  Кредит під заставу частини нерухомості раніше практикувався повсюдно в Україні. Таку позику можна було отримати практично в будь-якому банку. Сьогодні ж банківські установи практично повністю відмовилися від цього без будь-яких конкретних пояснень.

  детальніше
 • Кредит для ФОП не в банку

  У сучасних реаліях без стартового капіталу відкрити і вести власний бізнес досить складно. Однак практично кожному хочеться мати свою справу, що буде приносити задоволення і прибуток. Саме тому фізичні особи-підприємці нерідко починають роботу з того, що дізнаються, де найвигідніше взяти кредит для ФОП. Розвиток бізнесу, відкриття нової філії теж вимагають певних фінансів.

  детальніше
 • Де взяти кредит для фермерів в Україні?

  Період посівних робіт, а також збору врожаю - гаряча пора для українських фермерів. Крім того, це період пошуку фінансів на насіння, мінеральні добрива, запасні частини і шини до сільськогосподарської техніки, яка бере участь в сільськогосподарських роботах. Знаючи, де швидко і вигідно оформити кредит для агробізнесу, можна вирішувати фінансові питання, що несподівано виникають, у той же день.

  детальніше
 • Дзвонять колекторські компанії: як бути?

  Ситуація, коли з приводу банківської заборгованості дзвонять колектори, багатьох лякає, викликає паніку. Щоб уникнути подібних проблем, важливо не запускати виплату кредиту. Однак, коли прострочення платежу вже відбулося, потрібно знати, чи можуть "продати" борг колекторам банківські установи, через який період це можливо, і як себе поводити в такій ситуації Вам.

  детальніше
 • Іпотека без першого внеску під заставу житла, що купується

  Про власне житло не мріють тільки ті, у кого воно є. Власники ж нерухомості нерідко розглядають варіант розширення житлоплощі або, навпаки, її розміну на 2 квартири або будинки. Це, безумовно, вимагає значних фінансових інвестицій, які не завжди є в наявності. У таких випадках допомагає кредитування, в тому числі іпотечна позика на придбання житла. Але чи дійсно позика - це хороший варіант і чи є можливість купити квартиру без першого внеску?

  детальніше
 • Як погасити кредит в Приватбанку, якщо немає грошей

  Позика може стати відмінною підмогою для підтримки або розвитку бізнесу. За допомогою позики легко вирішити термінові фінансові питання. І все ж не завжди умови по позиці дозволяють її своєчасно виплачувати. Наприклад, часто боржники Приват банку задають в інтернеті питання: "Не плачу кредит Приватбанку, не вистачає грошей, чи подадуть на мене до суду?" Так, почати банківська установа судовий розгляд з приводу відшкодування позики може, однак суд - це крайній захід, до нього допускати не потрібно. Тим більше, є більш вигідні і прості способи, як погасити кредит, якщо немає грошей.

  детальніше
Про нас пишуть
Interfax
Liga News
MinFin
ТСН
Unian
Залишити відгук