ru ua

Блог

 • Хто такі кредитні брокери і чим вони відрізняються від приватних кредиторів?

  Якщо Ви помилково думаєте, що кредитні брокери - це представники банку, які займаються допомогою у видачі кредиту, повинні Вас розчарувати.

  детальніше
 • Іпотечний кредит на новобудову

  Оцінюючи сучасний рівень купівельної спроможності, стає зрозуміло, що далеко не всі українці можуть дозволити собі придбати квартиру одразу - повністю заплативши зазначену суму. Як наслідок, в 2004 році в українському законодавстві з'являється новий термін - іпотека або іпотечний кредит на новобудову.

  детальніше
 • Документи для іпотечного кредиту в різних кредитних організаціях України

  Куди звернутися за кредитом? Ми підготували інформацію про те, які документи для іпотечного кредиту необхідно мати, щоб подати заявку, а також, як зробити, щоб кредитор її схвалив.

  детальніше
 • Кредити малому бізнесу під заставу

  В «Кредит 112" позичальники можуть щомісяця виплачувати тільки відсотки по кредиту, а основний борг погасити при закритті займа. Це відмінно підходить для малого бізнесу. Отриманий прибуток на початку краще реінвестувати в проект, а не витрачати на повернення боргу.

  детальніше
 • Як отримати кредит в Рівному на будь-які потреби

  Щоб дізнатися рішення по заявці, не потрібно відвідувати наш офіс або робити будь-які передоплати. Досить відправити дані про вашу нерухомість в Рівному через форму зворотного зв'язку на сайті, і кваліфікований персонал компанії дасть відповідь протягом 10-и хвилин.

  детальніше
 • Кредит під заставу нерухомості в Житомирі

  Коли заходить мова про кредитування, ніхто не буде сперечатися з фактом, що найвигідніші умови можна отримати, якщо надати кредитору заставу. Компанія "Кредит 112" вже багато років працює на кредитному ринку і знає про це краще за інших.

  детальніше
 • Кредит під заставу нерухомості в Одесі

  Якщо Ви зайшли на наш сайт, значить, Вас цікавить кредитування в Одесі або її околицях. У цій статті ми підібрали інформацію про те, хто видає кредити в Одесі, які використовуються відсоткові ставки і кому потрібен той чи інший вид кредиту.

  детальніше
 • Як отримати кредит безробітним?

  Отримання кредиту без офіційного працевлаштування цікавить багатьох українців. У категорію безробітних потрапляє велика кількість громадян України, а також тих іноземців, які офіційно проживають на території нашої країни. Не у кожного є стабільна робота 12 місяців на рік. Хтось працює на сезонних роботах, хтось не має документів про працевлаштування, а гроші можуть знадобитися кожному.

  детальніше
 • Як взяти кредит на покупку комерційної нерухомості?

  Більшість з нас стикається з тим, що кредитори пропонують отримати кредит на покупку житлової нерухомості. У Києві безліч оголошень, які пропонують взяти кредит на покупку квартири за вигідними умовами, але що робити, якщо необхідно придбати нежитлову нерухомість. Не всі банки і кредитні організації погодяться видати гроші під комерційний об'єкт.

  детальніше
 • Кредит під заставу нерухомості у Львові

  Наша компанія видає кредити під заставу нерухомості у Львові. Ми даємо гроші під низький відсоток всім клієнтам. Наші умови кредитування набагато кращі, ніж у банку. Для отримання грошей у нас, необхідно надати меншу кількість документів, не обов'язково мати хорошу кредитну історію, також не потрібно підтверджувати офіційне працевлаштування.

  детальніше
 • Кредит на купівлю б/у автомобіля

  Як правило, гідні представники зарубіжного автопрому 5-ти річного віку надаються до продажу в Україні в ціновому сегменті 10 000 доларів +. Що ж робити, якщо у Вас немає цієї суми? Чи варто брати щось подешевше, якщо автомобіль потрібен вже зараз, а грошових коштів не вистачає?

  детальніше
 • Відмінності споживчого та заставного кредитування

  Необхідність скористатися послугами кредитування виникає в житті практично кожної людини. Ознайомлення з умовами кредиту може вилитися в справжній шок, особливо для людей, які в перший раз стикаються з банківським кредитуванням.

  детальніше
Залишити відгук