ru ua

Блог

 • Кредит під заставу житла у Києво-Святошинському районі: як і де скористатись вигідною позикою?

  Багато киян звикли користуватися послугами кредиторів, отримуючи позики на подорожі, лікування або великі покупки. Мешканці Києво-Святошинського району - не виняток. Для багатьох із них кредит - чи не єдиний вірний спосіб вирішити фінансові проблеми. Але, як показує практика, далеко не всі можуть отримати вигідну позику, а ті, хто стає власником кредиту, втрачають фінанси через високі ставки по кредиту. Чому так відбувається - давайте розбиратись разом.

  детальніше
 • Кредит під заставу майна з Кредит112: швидко, вигідно, доступно!

  Нестабільна фінансова ситуація – основна проблема багатьох українців. Адже брак грошей змушує не лише відкласти заплановану поїздку чи дорогу покупку. Деяким сім'ям доводиться жертвувати найпростішим: ремонтом, відпочинком, лікуванням. Вирішити подібну проблему і повернутися до нормального життя допоможе кредит під заставу майна, який можна оформити в компанії Кредит112.

  детальніше
 • Кредит під заставу квартири на Троєщині: як оформити без зайвих проблем?

  Затягнута фінансова криза, дуже сильно "вдарила" по багатьом киянам. Не оминули проблеми і мешканців Троєщини. Багато людей змушені заощаджувати, відмовляючись від звичних речей. На щастя, вийти із ситуації набагато простіше, ніж здається. Все, що потрібно - звернутися до компанії Кредит112. Наші фінансові експерти запропонують найвигідніший кредит під заставу квартири на максимально вигідних та прозорих умовах.

  детальніше
 • Кредит під заставу житла

  Інфляція, нестабільний курс валют, періодичні кризи в економіці роблять нераціональним поступове накопичення капіталу на дорогі покупки або розвиток свого бізнесу. Кредит під заставу житла в даному випадку є одним з найпоширеніших способів отримати велику суму швидко під вигідні відсотки.

  детальніше
 • Вигідні кредити для підприємців під заставу майна

  Незважаючи на часті кризові явища в економіці, малий бізнес завжди залишається одним з найактуальніших видів підприємницької діяльності. Частково це пов'язано з низьким порогом входження, що привертає безліч людей, які бажають розпочати свою справу. Як завжди, кожна нова справа передбачає сміливі рішення і певні ризики, які можна мінімізувати, використовуючи правильний підхід в справі кредитування підприємців.

  детальніше
 • Де подивитися відгуки про кредити під заставу нерухомості в Україні?

  "Чи варто брати кредит під заставу квартири відгуки", "Хто брав кредит під заставу квартири відгуки" - саме так для більшості потенційних позичальників починається пошук фінансової компанії з вигідними умовами кредитування під заставу нерухомості.

  детальніше
 • Документи, необхідні для отримання кредиту юридичною особою

  Найбільш часта причина звернення за кредитом серед юридичних осіб - необхідність в грошах для початку розвитку бізнесу. Саме цей етап вимагає значних витрат, оскільки доведеться заплатити наперед за оренду приміщень, набрати новий персонал, забезпечити закупівлю необхідних матеріалів, техніки, оформити всі дозволи та інші документи.

  детальніше
 • Куди вкласти гроші у 2021 році?

  Сучасний фінансовий ринок пропонує інвесторам величезну кількість можливостей для здійснення прибуткових вкладів. Серед найостанніших тенденцій варто виділити модну сьогодні крипто- і більш звичну іноземну валюту, облігації та золото. При грамотному підході і, звичайно ж, терпінні з боку вкладника, вони здатні принести непоганий прибуток, примноживши капітал інвестора.

  детальніше
 • Кредит під заставу однокімнатної квартири: де знайти кращу пропозицію в Україні?

  Досить велику суму деколи складно просто накопичити або позичити у родичів. У таких випадках українців здатен виручити кредит під заставу однокімнатної квартири. Цей спосіб має ряд незаперечних плюсів, які відчули на собі багато жителів України.

  детальніше
 • Чому не дають кредит: можливі причини і спосіб вирішення проблеми

  Безліч побутових проблем в житті можна вирішити за допомогою грошей, проте в найвідповідальніший момент їх може не виявитися. У таких випадках більшість українців звертається за кредитами, ось тільки отримати їх можуть тільки одиниці. Чому банки не дають кредит і що робити в ситуації, що склалася? Про це варто поговорити більш детально.

  детальніше
 • Заставне майно для оформлення кредиту

  Багато жителів України давно переконалися в перевагах кредитування під заставу. Це не тільки низькі процентні ставки, але і можливість довше погашати кредит. Однак, незважаючи на зростаючу популярність таких позик, українці як і раніше не знають, яке саме майно може виступати заставою. Давайте разом розберемося в цьому поширеному питанні.

  детальніше
 • Аналіз процентних ставок за заставними кредитами

  Процентна ставка — це показник, який визначає «привабливість» кредиту. Незалежно від того, берете ви мікрокредит на покупку нового смартфона або кілька мільйонів гривень для масштабування бізнесу, ставка відіграє ключову роль для прийняття рішення.

  детальніше
Про нас пишуть
Interfax
Liga News
MinFin
ТСН
Unian
Залишити відгук