ru ua

Блог

 • Перекредитування МФО

  Кредити вже давно міцно вкоренилися в нашому житті, і з категорії «крайність» перейшли в категорію «можливість і інвестиція». Якщо до недавно, в Україні кредитні послуги сприймали з особливою обережністю, сьогодні спостерігається тенденція до все більш позитивному ставленню. Кредит став доступним інструментом для поліпшення рівня нашого життя.

  детальніше
 • Рефінансування - це вигідно чи ні

  Уже багато років, кредити стали невід'ємною частиною нашого життя. Якщо на початку цього століття, боргове зобов'язання сприймалося як ризикований вчинок, сьогодні ж, для багатьох, кредит - це ефективне і швидке вирішення фінансових питань, а також вигідна інвестиція в майбутнє. Кредит - це спосіб реалізувати наші бажання в короткі терміни, а також оперативно вирішити фінансові проблеми, які не вимагають зволікань.

  детальніше
 • Фальшиві гроші або чому потрібно вибирати тільки перевірених кредиторів?

  Ринок кредитування в Україні стрімко зростає. В країні з'являється все більше фінустанов, готових видати позику в будь-яких розмірах і на всі необхідні клієнтам потреби. Левова частка цих організацій - сумлінні компанії, що піклуються про свою репутацію. Але є і ті, які всіма силами обманюють позичальників, кожен раз придумуючи нові афери. Одна з шахрайських схем - видача коштів фальшивими купюрами. Як убезпечити себе і не стати жертвою аферистів - поговоримо більш докладно.

  детальніше
 • Що таке цільові і нецільові кредити?

  Кредити бувають двох видів: цільові і нецільові. З назви першого нескладно здогадатися, що він видається для певних потреб, що вказуються клієнтом в договорі. Найчастіше таким стає саме придбання нерухомості. У кожному випадку, цільовий кредит зобов'язує позичальника звітувати перед фінустановою про витрачені гроші протягом двох тижнів, після отримання коштів.

  детальніше
 • Як працюють швидкозайми в мікрокредитних організаціях?

  Часом швидкозайми виявляються чи не єдиним способом знайти відсутню суму. Чому попит на них зростає з року в рік і якими можуть бути наслідки для неуважного позичальника - розглянемо більш докладно.

  детальніше
 • Кредитний донор - хто це і як його знайти?

  Украинцы все чаще сталкиваются с объявлениями, в которых отдельные люди или целые организации предлагают свою помощь в получении займов. Самой большой популярностью они пользуются у жителей с плохой кредитной историей – тех, кто хочет обойти все виды проверок и гарантировано получить деньги. В финансовом мире людей, которые готовы оформить займ на свое имя, называют кредитными донорами. В этой статье рассмотрим, какие услуги они предлагают и в чем заключаются особенности сотрудничества с ними.

  детальніше
 • Особливості отримання іпотеки із залученням співпозичальника

  Останнім часом одним з найпопулярніших способів купівлі житла в Україні стає іпотека. Однак, в процесі оформлення позики може виявитися, що доходів покупця недостатньо. В такому випадку оптимальною стає схема із залученням співпозичальника.

  детальніше
 • Де отримати кредит на купівлю квартири в Києві?

  Багато жителів України мріють про покупку квартири в Києві, проте вартість нерухомості в столиці досить висока. Далеко не кожен може позичити потрібну суму у своїх друзів або знайомих. В такому випадку можна оформити позику на покупку квартири. Головне - уважно підійти до вибору кредитора.

  детальніше
 • Кредит під заставу нерухомості в Хмельницькому

  Популярність багатьох банків України знижується з року в рік. Причому це стосується не тільки маловідомих установ, а і досить крупних компаній, послуги яких раніше користувалися великим попитом серед українців.

  детальніше
 • Особливості перекредитування в банках України

  Перекредитування - це можливість оформити позику в тому ж банку, де у позичальника вже є прострочений кредит, або в іншій кредитній організації. Всі видані кошти йдуть на погашення заборгованості за попередніми позиками. Інколи, позичальник може отримати суму, що перевищує існуючі заборгованості, якщо на те є потреба.

  детальніше
 • Як оформити кредит з маленьким відсотком?

  Український ринок фінансових послуг формують сотні банків, що пропонують оформити позики на вигідних, як їм здається, умовах. Але, якщо вчитатися в договори, стає зрозуміло, що взяти кредит з маленьким відсотком в банках практично неможливо.

  детальніше
 • Отримайте кредит в Тернополі на найвигідніших умовах

  Останнім часом кількість заявок на заставні кредити серед українців значно зросла. У 2019-ому таких кредитів було видано на 30% більше, ніж у 2018 році. Аналітики стверджують, що в 2020 році кількість позичальників збільшиться ще як мінімум на 15%.

  детальніше
Залишити відгук