ru ua

Блог

 • Кредит під заставу нерухомості у Вінниці

  За допомогою нашої компанії Ви можете знайти кошти на купівлю житла, офісу, авто або спецтехніки. Отримавши кредит під заставу Вашої нерухомості, Ви зможете збільшити кількість готівки і витратити її на свій розсуд.

  детальніше
 • Експрес кредит: що це і кому стане в нагоді

  Експрес кредит – особливий різновид фінансових послуг, що дозволяє позичати незначні суми з зарахуванням на карту будь-якого банку. Грошові кошти надаються мікрофінансовими організаціями або банками на короткий термін...

  детальніше
 • Рефінансування мікропозик

  Рефінансування мікропозик - це процес отримання позики для погашення одного або декількох прострочених кредитів. Кошти в борг надаються іншою фінансовою організацією на нових умовах кредитування, більш вигідних.

  детальніше
 • Куди варто вкласти гроші в 2020 році

  Інвестувати з нуля можна або раціонально, або імпульсивно. Правильніше, звичайно, буде вибрати перший варіант. Вкласти гроші найрозумніше в ...

  детальніше
 • Кредит під заставу нерухомості в Полтаві

  Компанія "Кредит112" тепер надає свої послуги в одному з найкрасивіших міст України - Полтаві. У цій статті Ви можете порівняти умови кредитування в банку і у приватного кредитора, отримати відповідь на питання, як взяти кредит під заставу нерухомості в Полтаві на вигідних умовах і під низький відсоток.

  детальніше
 • Хто такі кредитні брокери і чим вони відрізняються від приватних кредиторів?

  Якщо Ви помилково думаєте, що кредитні брокери - це представники банку, які займаються допомогою у видачі кредиту, повинні Вас розчарувати.

  детальніше
 • Іпотечний кредит на новобудову

  Оцінюючи сучасний рівень купівельної спроможності, стає зрозуміло, що далеко не всі українці можуть дозволити собі придбати квартиру одразу - повністю заплативши зазначену суму. Як наслідок, в 2004 році в українському законодавстві з'являється новий термін - іпотека або іпотечний кредит на новобудову.

  детальніше
 • Документи для іпотечного кредиту в різних кредитних організаціях України

  Куди звернутися за кредитом? Ми підготували інформацію про те, які документи для іпотечного кредиту необхідно мати, щоб подати заявку, а також, як зробити, щоб кредитор її схвалив.

  детальніше
 • Кредити малому бізнесу під заставу

  В «Кредит 112" позичальники можуть щомісяця виплачувати тільки відсотки по кредиту, а основний борг погасити при закритті займа. Це відмінно підходить для малого бізнесу. Отриманий прибуток на початку краще реінвестувати в проект, а не витрачати на повернення боргу.

  детальніше
 • Як отримати кредит в Рівному на будь-які потреби

  Щоб дізнатися рішення по заявці, не потрібно відвідувати наш офіс або робити будь-які передоплати. Досить відправити дані про вашу нерухомість в Рівному через форму зворотного зв'язку на сайті, і кваліфікований персонал компанії дасть відповідь протягом 10-и хвилин.

  детальніше
 • Кредит під заставу нерухомості в Житомирі

  Коли заходить мова про кредитування, ніхто не буде сперечатися з фактом, що найвигідніші умови можна отримати, якщо надати кредитору заставу. Компанія "Кредит 112" вже багато років працює на кредитному ринку і знає про це краще за інших.

  детальніше
 • Кредит під заставу нерухомості в Одесі

  Якщо Ви зайшли на наш сайт, значить, Вас цікавить кредитування в Одесі або її околицях. У цій статті ми підібрали інформацію про те, хто видає кредити в Одесі, які використовуються відсоткові ставки і кому потрібен той чи інший вид кредиту.

  детальніше
Залишити відгук