ru ua

Блог

 • Кредит 50000 грн без довідки про доходи

  50000 грн - це та мінімальна сума, на яку зазвичай розраховує позичальник в Україні, і з якої зазвичай стартує будь-який споживчий кредит. Здавалося б, 50000 гривень - це не так багато, але чому тоді так складно отримати кредит в банку, якщо у тебе немає офіційного працевлаштування? Швидше за все це пов'язано із суворим регламентом банківських структур незалежно від суми позики.

  детальніше
 • Кредит на рік без довідки про доходи

  Іноді буває так, що знайдено відмінний варіант житла або автомобіль, за який треба заплатити вже сьогодні, необхідно терміново провести ремонтні роботи, пройти курс терапії або хочеться з'їздити по гарячій путівці відпочити, проте на даний момент не вистачає грошей. Щоб не прогавити момент і скористатися терміновою пропозицією, можна взяти кредит на рік без довідки про доходи.

  детальніше
 • Кредит 100 000 грн без довідки про доходи

  У більшості випадків українці беруть кредит на суму до 100 000 грн. Цілі у цих позик найрізноманітніші - від покупки дорогої техніки до рефінансування іншого кредиту. Реальною проблемою кредитування на сьогоднішній день вважаються жорсткі умови, які надають банки. Мова звичайно ж йде про обов'язкове офіційне працевлаштування позичальника, відсутність проблем з кредитною історією, необхідность поручителя, страховки і цілої тонни бюрократичних документів.

  детальніше
 • Де взяти кредит у Харкові без офіційного працевлаштування

  Грошове питання в сучасній Україні стоїть гостро для різних верств населення, незалежно від цілей, на які потрібні додаткові гроші. Одним потрібні додаткові кошти для відкриття і ведення власної справи, іншим - для вирішення майнового питання або проведення ремонтних робіт, третім - на лікування, четвертим - щоб зібрати дитину до школи.

  детальніше
 • Як продати квартиру в іпотеку

  Власне житло - мрія кожної людини. Вона з'являється, як тільки кожен знас досягає підліткового віку, а зникає тільки після повноцінної реалізації цього бажання. Однак вартість житла в Україні, особливо в Києві, настільки висока, що далеко не всі можуть собі дозволити купити квартиру або будинок за власні заощадження. Доводиться брати іпотеку, а предмет іпотечного договору стає автоматично заставним майном. Тому деякі далекоглядні позичальники завбачливо заздалегідь дізнаються, якщо квартира в заставі у банку, чи можна її продати, і який порядок проведення операції.

  детальніше
 • Кредит під заставу нерухомості в Ощадбанку

  Сучасний світ зростає величезними темпами, а разом з ним, відповідно, зростають і наші бажання і потреби. Щодня, ми намагаємося зробити наше життя кращим і комфортнішим: купити нове авто, відкрити бізнес, отримати освіту, поїхати в подорож, придбати будинок або квартиру. Однак, кожна з цих цілей і ідей вимагає одного - фінансових вкладень.

  детальніше
 • У якій валюті зберігати гроші

  Власні накопичення - запорука фінансової стабільності. На жаль, сьогодні, ніхто не застрахований від матеріальної скрути і форс-мажорів, реальним вирішенням яких стають збережені гроші. Сьогодні, кожен з нас намагається знайти спосіб «відкладати» хоча б 10% від доходу, щоб у складній ситуації, завжди була матеріальна опора.

  детальніше
 • Перекредитування МФО

  Кредити вже давно міцно вкоренилися в нашому житті, і з категорії «крайність» перейшли в категорію «можливість і інвестиція». Якщо до недавно, в Україні кредитні послуги сприймали з особливою обережністю, сьогодні спостерігається тенденція до все більш позитивному ставленню. Кредит став доступним інструментом для поліпшення рівня нашого життя.

  детальніше
 • Рефінансування - це вигідно чи ні

  Уже багато років, кредити стали невід'ємною частиною нашого життя. Якщо на початку цього століття, боргове зобов'язання сприймалося як ризикований вчинок, сьогодні ж, для багатьох, кредит - це ефективне і швидке вирішення фінансових питань, а також вигідна інвестиція в майбутнє. Кредит - це спосіб реалізувати наші бажання в короткі терміни, а також оперативно вирішити фінансові проблеми, які не вимагають зволікань.

  детальніше
 • Фальшиві гроші або чому потрібно вибирати тільки перевірених кредиторів?

  Ринок кредитування в Україні стрімко зростає. В країні з'являється все більше фінустанов, готових видати позику в будь-яких розмірах і на всі необхідні клієнтам потреби. Левова частка цих організацій - сумлінні компанії, що піклуються про свою репутацію. Але є і ті, які всіма силами обманюють позичальників, кожен раз придумуючи нові афери. Одна з шахрайських схем - видача коштів фальшивими купюрами. Як убезпечити себе і не стати жертвою аферистів - поговоримо більш докладно.

  детальніше
 • Що таке цільові і нецільові кредити?

  Кредити бувають двох видів: цільові і нецільові. З назви першого нескладно здогадатися, що він видається для певних потреб, що вказуються клієнтом в договорі. Найчастіше таким стає саме придбання нерухомості. У кожному випадку, цільовий кредит зобов'язує позичальника звітувати перед фінустановою про витрачені гроші протягом двох тижнів, після отримання коштів.

  детальніше
 • Як працюють швидкозайми в мікрокредитних організаціях?

  Часом швидкозайми виявляються чи не єдиним способом знайти відсутню суму. Чому попит на них зростає з року в рік і якими можуть бути наслідки для неуважного позичальника - розглянемо більш докладно.

  детальніше
Залишити відгук