ru ua

Терміновий викуп нерухомості

Умови викупу
 • Сума викупу до 90% від вартості нерухомості
 • Термін викупу нерухомості до 1-2 робочих днів
 • Оцінка нерухомості проводиться безкоштовно
 • Викуповуємо нерухомість в м. Києві та Київській обл.
 • Можливий викуп проблемної нерухомості
 • Усі витрати і оформлення ми беремо на себе
 • Гарантія Безпеки і Конфіденційністі угоди
 • Розрахунок здійснюється готівкою в банку або у нотаріуса
Подати заявку
Необхідні документи
Відгуки
Залишити відгук
Подяки наших клієнтів
Про нас пишуть
Interfax
Liga News
MinFin
ТСН
Unian

Терміновий викуп нерухомості

Опинившись в ситуації, коли терміново потрібна велика сума грошей, більшість з нас бачить 2 способи вирішення проблеми: кредит або терміновий продаж нерухомості. І перший, і другий спосіб користуються популярністю, але все ж за послугою термінового викупу квартир та іншої нерухомості частіше звертаються:

 • При переїзді за кордон (коли необхідно швидко завершити всі справи в Україні і виїхати);

 • При отриманні спадщини в Україні (після оформлення паперів більшість прагне виїхати додому, а не займатися реалізацією об'єкта в Києві);

 • Коли терміново потрібні гроші для подальших інвестицій і у Вас є кілька об'єктів нерухомості (в такій ситуації вигідно швидко продати один з будинків, офісів або інших об'єктів);

 • Коли гроші потрібні на дороге і тривале лікування (в даній ситуації кредит не завжди є кращим рішенням, адже в разі погіршення ситуації Ви не зможете його виплатити).

Це основні причини, через які люди звертаються за терміновим викупом нерухомості.

Варто розуміти, що, бажаючи якомога швидше продати нерухомість в Києві, Ви зіткнетеся з певними труднощами. Терміновість відлякає багатьох потенційних покупців, а ось різного роду шахраїв і нечесних ділків, навпаки приверне. Одним словом, знайти надійного покупця, який погодиться на терміновий викуп нерухомості в Києві - справа не з легких. Усвідомлюючи цей факт, компанія «Кредит 112» пропонує лояльні умови для клієнтів, що бажають продати квартиру або приватний будинок в Києві та Київській області, а також надає послуги з викупу проблемної нерухомості.

Терміновий викуп квартир, іншої нерухомості з «Кредит 112»

Люди звертаються до нас тому що це:

 • Вигідно - ми пропонуємо за вашу нерухомість ринкову ціну, засновану на висновку експерта-оцінювача.

 • Швидко - за наявності всіх необхідних документів угода по терміновому викупу квартири (будинку, іншої нерухомості) укладається протягом декількох годин.

 • Законно - ми дотримуємося всіх необхідних юридичних вимог, що стосуються купівлі-продажу нерухомості, а тому можемо гарантувати законність проведення всіх операцій.

 • Зручно - якщо виникнуть проблеми з документами, співробітники компанії допоможуть вирішити будь-які складності без тривалої бюрократії. Ми надаємо повний юридичний супровід.

 • Безпечно - після викупу квартири Ви отримаєте гроші готівкою. Можете відразу покласти їх на банківський рахунок або забрати з собою.

Які документи потрібні для проведення термінового викупу нерухомості (квартири, будинку або нежитлового приміщення )
 1. Внутрішній паспорт громадянина України.
 2. Ідентифікаційний код платника податків.
 3. Свідоцтво про шлюб (тільки при наявності чоловіка / дружини).
 4. Внутрішній паспорт та ідентифікаційний код платника податків Вашої дружини або чоловіка.
 5. Технічний паспорт на об'єкт нерухомості.
 6. Копія технічного паспорта на об'єкт нерухомості.
 7. Довідка Форма №13 з місцевої адміністрації .

Як відбувається викуп нерухомості 

Терміновий викуп квартир, іншої нерухомості з «Кредит 112»

Укладення угоди з термінового продажу квартири, будинку або нежитлового приміщення відбувається в кілька етапів.

Етап 1: Підготовка

Даний етап термінового викупу нерухомості починається зі звернення клієнта. За цей час роз'яснюються незрозумілі моменти, а також надаються послуги експерта-оцінювача, який видасть висновок про поточну ринкову вартість нерухомості, що продається. Також на цьому етапі готуються необхідні документи купівлі-продажу.

Етап 2: Здійснення угоди

Якщо клієнта влаштовує обумовлена сума, відбувається перевірка і підписання раніше підготовлених документів для термінового викупу квартири або іншої нерухомості.

Етап 3: Заключний

На даному етапі проводяться так звані паперові роботи. Оформляються і нотаріально завіряються документи, що підтверджують законність угоди термінового викупу квартир та іншої нерухомості, а також перераховуються гроші від продажу нерухомості.

Чи можете Ви викупити проблемну нерухомість?

Клієнти часто звертаються до менеджерів компанії з цим питанням. Власники проблемної нерухомості часто стикаються з безліччю труднощів при спробі продати такий об'єкт. Більшість покупців лякає ймовірність втратити свої гроші, тому вони вкрай насторожено ставляться до подібних пропозицій. Найчастіше, потенційний покупець втрачає інтерес до угоди, як тільки проясняються всі деталі.

Відповідь на питання, чи можемо ми здійснити викуп проблемної нерухомості в Києві, проста - «Можемо». Але є кілька нюансів. Ми готові співпрацювати з продавцями, проблеми яких носять наступний характер:

 • Квартира, будинок або інший об'єкт перебуває в заставі;

 • На офіс або інший об'єкт накладено арешт;

 • За об'єктом числяться борги за комунальні послуги;

 • Ремонт в будинку або квартирі у вкрай поганому стані.

Це найпоширеніші проблеми, з якими до нас звертаються клієнти. Якщо Вашої ситуації немає в переліку, але Ви хочете терміново продати свою нерухомість, зверніться до нас і персональний менеджер підкаже, чи можна здійснити викуп квартири в Вашому випадку.

Якщо Вам необхідно терміново продати нерухомість в Києві або з'явилися питання щодо термінового викупу нерухомості (квартири, будинку), зв'яжіться з нами! Наш менеджер дасть детальну консультацію та допоможе розібратися в незрозумілих питаннях. У компанії  «Кредит 112» також можливий викуп проблемної нерухомості в Києві та Київській області. Наша компанія працює на ринку кредитування України з 2005 року і готова здійснити терміновий викуп квартир та іншої нерухомості на вигідних умовах для кожного клієнта.

Поширені запитання про Терміновий викуп нерухомості

За яку суму ви викупите мою нерухомість?

Наша компанія не є посередником, і ми готові викупити вашу нерухомість за суму в 90% від її вартості, а оцінку незалежний експерт проведе абсолютно безкоштовно.

Як швидко я зможу отримати гроші за свою нерухомість?

Термін викупу нерухомості, як правило, не перевищує 24 години, а завдаток Ви отримаєте в день звернення, що підтвердить серйозність наших намірів.

Чи можу я продати вам нерухомість, якщо вона в іпотеці або під арештом?

Ми готові до проблемних ситуацій. Погасимо за Вас всі борги, знімемо арешт, закриємо іпотеку. А для підтвердження серйозності наших намірів видаємо завдаток в день звернення.

Які витрати мене чекають при укладенні договору купівлі-продажу?

Всі витрати на оформлення ми беремо на себе. Клієнт отримує обумовлену суму на руки без будь-яких витрат і платежів.

Залишити відгук