ru ua

Кредит під заставу нерухомості у Львові

Зображення: Кредит під заставу нерухомості у Львові

Коли терміново потрібні гроші, компанія «Кредит 112» готова надати екстрену фінансову допомогу. Наша компанія видає кредити під заставу нерухомості у Львові. Ми даємо гроші під низький відсоток всім клієнтам. Наші умови кредитування набагато кращі, ніж у банку. Для отримання грошей у нас, необхідно надати меншу кількість документів, не обов'язково мати хорошу кредитну історію, також не потрібно підтверджувати офіційне працевлаштування.

Як отримати гроші в компанії «Кредит 112»?

Для отримання грошей необхідно залишити заявку на сайті компанії або зв'язатися з одним з менеджерів за вказаними телефонами. Ми швидко відповідаємо на заявки своїх клієнтів і Ви отримаєте відповідь всього за 15 хвилин. З Вашим менеджером, ще до відвідування офісу, можна узгодити розмір відсоткової ставки, приблизну суму кредиту, а також період кредитування.

Що можна надати в заставу для отримання кредиту?

Всі кредити в нашій компанії видаються під заставу майна. В якості застави можна надати нерухомість або авто. Вимоги до об'єкта застави:

  • Кредит під заставу нерухомості можна отримати під: квартиру, будинок, пентхаус, офіс, паркомісце, приміщення, магазин, бізнес-центр, склад та інше.
  • Нерухомість повинна територіально знаходитись у Львові або іншому великому місті України.
  • Ми готові кредитувати під об'єкти з проблемними документами, наприклад, зі зниклими безвісти власниками; із загубленими оригіналами права власності; під об’єкти, що перебувають в заставі та інші. Більш детально про це можна дізнатися у співробітників компанії.
  • Для отримання кредиту під заставу автомобіля, достатньо надати машину, зареєстровану на території України. Регіон реєстрації авто значення не має.

Чому варто звернутися саме до нас?

Кредит під заставу нерухомості у Львові

Гроші в «Кредит 112» можна отримати з низькою відсотковою ставкою. Кредит під заставу нерухомості в нашій компанії видається всього під 1,5% на місяць. Це найбільш вигідна пропозиція на території України в 2019-2020 рр.

Ми видаємо своїм позичальникам до 80% від вартості застави. Для отримання грошей не потрібно робити початковий внесок. Більш того, оцінка вартості об'єкта нерухомості безкоштовно.

Термін кредитування встановлюється індивідуально, після узгодження з позичальником. Отримати гроші можна на будь-який період від 3-х місяців до 10 років.

Для отримання кредиту під заставу нерухомості потрібно надати тільки: паспорт, ІПН і документи, що підтверджують право власності. НЕ потрібна довідка про доходи. Перевірка кредитної історії не проводиться.

Якщо Ви турбуєтесь, що трапиться в разі виникнення труднощів з поверненням боргу - ми Вас заспокоїмо. Наша компанія завжди йде назустріч своїм клієнтам. При виникненні фінансових складнощів ми можемо запропонувати позичальнику кредитні канікули (період, за який не потрібно виплачувати відсотки певний час) або внести зміни щодо термінів кредитування, це дозволить знизити кредитне навантаження.

Ви можете витратити багато цінного часу в пошуках оголошень про можливість отримати гроші під заставу нерухомості або автомобілів у Львові на дошках оголошень, перш ніж знайдете того, хто зможе дати вам кредит під відсотки. На те, щоб обдзвонити десятки оголошень по кредитах під заставу нерухомості або техпаспорт авто, буде витрачено чимало часу. Не виключено навіть, що Ви натрапите на оголошення від порядного кредитора, але навряд чи він зможе запропонувати Вам більш вигідні умови. А можете звернутися до нас і за кілька хвилин отримати гроші у Львові від надійного і чесного кредитора.

условия кредита под залог недвижимости

Credit 112
5
оцінок: 4
Залишити відгук