ru ua

Кредит під заставу нерухомості у Львові

Credit 112
Умови кредитування
 • Сума кредиту від 30 000 до 30 000 000 гривень
 • Ставка по кредиту від 1,5% до 2% на місяць
 • Термін прийняття рішення протягом 10 хвилин
 • Видаємо до 80% від ринкової вартості застави
 • Термін кредитування від 3 місяців до 10 років
 • Заставою може виступити будь-яка нерухомість
 • Вік позичальника від 18 до 100 років
Подати заявку
Коротко про Головне
Кредит під заставу нерухомості в Кредит 112
Кредитний калькулятор
* Будь-яка передача даних третім особам не провадиться без однозначної згоди клієнта.
Місяць Платіж
Всього 200
1 200
Безкоштовна перевірка кредитної історії
Умови кредитування
Необхідні документи
Необхідні документи
Прості кроки отримання кредиту
Заявка
Залишити заявку ви можете у зручний для вас спосіб: онлайн або по телефону. Наші консультанти готові надати будь-яку необхідну інформацію, проконсультують щодо умов і дадуть відповідь на всі питання
Оцінка
При особистій зустрічі наш оцінювач проведе огляд об'єкта. Юрист перевірить надані вами документи і підготує договір з урахуванням попередніх домовленостей і вибраних вами умов
Видача
Після підписання документів ви зможете отримати необхідну вам суму готівкою
Подати заявку
ЗМІ про Нас
Короткий посібник як не стати жертвою кредитних шахраїв
Про нас пишуть
Interfax
Liga News
MinFin
ТСН
Unian

Приклад розрахунку вартості кредиту

 • Сума кредиту: 100 000 гривень;
 • Відсоткова ставка: 18% річних;
 • Вартість заставного об'єкта: 200 000 гривень;
 • Графік погашення: тільки відсотки;
 • Термін кредитування: 12 місяців.

Витрати на оформлення кредиту

Нотаріус послуги:

 • Договір іпотеки: 0,1% від вартості застави +2500 грн.
 • Договір позики: 1% від суми позики +2500 грн.

Загальна переплата за 12 місяців без урахування суми кредиту: 24 200 грн.
З урахуванням відсотків і суми кредиту: 124 200 грн.

Сума переплати може змінюватися у зв'язку з достроковим погашенням суми кредиту.

Зображення: Кредит під заставу нерухомості у Львові

Коли терміново потрібні гроші, компанія «Кредит 112» готова надати екстрену фінансову допомогу. Наша компанія видає кредити під заставу нерухомості у Львові. Ми даємо гроші під низький відсоток всім клієнтам. Наші умови кредитування набагато кращі, ніж у банку. Для отримання грошей у нас, необхідно надати меншу кількість документів, не обов'язково мати хорошу кредитну історію, також не потрібно підтверджувати офіційне працевлаштування.

Як отримати гроші в компанії «Кредит 112»?

Для отримання грошей необхідно залишити заявку на сайті компанії або зв'язатися з одним з менеджерів за вказаними телефонами. Ми швидко відповідаємо на заявки своїх клієнтів і Ви отримаєте відповідь всього за 15 хвилин. З Вашим менеджером, ще до відвідування офісу, можна узгодити розмір відсоткової ставки, приблизну суму кредиту, а також період кредитування.

Що можна надати в заставу для отримання кредиту?

Всі кредити в нашій компанії видаються під заставу майна. В якості застави можна надати нерухомість або авто. Вимоги до об'єкта застави:

 • Кредит під заставу нерухомості можна отримати під: квартиру, будинок, пентхаус, офіс, паркомісце, приміщення, магазин, бізнес-центр, склад та інше.
 • Нерухомість повинна територіально знаходитись у Львові або іншому великому місті України.
 • Ми готові кредитувати під об'єкти з проблемними документами, наприклад, зі зниклими безвісти власниками; із загубленими оригіналами права власності; під об’єкти, що перебувають в заставі та інші. Більш детально про це можна дізнатися у співробітників компанії.
 • Для отримання кредиту під заставу автомобіля, достатньо надати машину, зареєстровану на території України. Регіон реєстрації авто значення не має.

Чому варто звернутися саме до нас?

Кредит під заставу нерухомості у Львові

Гроші в «Кредит 112» можна отримати з низькою відсотковою ставкою. Кредит під заставу нерухомості в нашій компанії видається всього під 1,5% на місяць. Це найбільш вигідна пропозиція на території України в 2019-2020 рр.

Ми видаємо своїм позичальникам до 80% від вартості застави. Для отримання грошей не потрібно робити початковий внесок. Більш того, оцінка вартості об'єкта нерухомості безкоштовно.

Термін кредитування встановлюється індивідуально, після узгодження з позичальником. Отримати гроші можна на будь-який період від 3-х місяців до 10 років.

Для отримання кредиту під заставу нерухомості потрібно надати тільки: паспорт, ІПН і документи, що підтверджують право власності. НЕ потрібна довідка про доходи. Перевірка кредитної історії не проводиться.

Якщо Ви турбуєтесь, що трапиться в разі виникнення труднощів з поверненням боргу - ми Вас заспокоїмо. Наша компанія завжди йде назустріч своїм клієнтам. При виникненні фінансових складнощів ми можемо запропонувати позичальнику кредитні канікули (період, за який не потрібно виплачувати відсотки певний час) або внести зміни щодо термінів кредитування, це дозволить знизити кредитне навантаження.

Ви можете витратити багато цінного часу в пошуках оголошень про можливість отримати гроші під заставу нерухомості або автомобілів у Львові на дошках оголошень, перш ніж знайдете того, хто зможе дати вам кредит під відсотки. На те, щоб обдзвонити десятки оголошень по кредитах під заставу нерухомості або техпаспорт авто, буде витрачено чимало часу. Не виключено навіть, що Ви натрапите на оголошення від порядного кредитора, але навряд чи він зможе запропонувати Вам більш вигідні умови. А можете звернутися до нас і за кілька хвилин отримати гроші у Львові від надійного і чесного кредитора.

Залишити відгук