ru ua

Кредит під заставу нерухомості

Умови кредитування
детальніше ↓
Приховати ↑
Подати заявку
Коротко про Головне
Кредит під заставу нерухомості в Кредит 112
Кредитний калькулятор
* Будь-яка передача даних третім особам не провадиться без однозначної згоди клієнта.
Місяць Платіж
Всього 200
1 200
Безкоштовна перевірка кредитної історії

Кредит під заставу квартири

Ми пропонуємо взяти кредит під заставу квартири і виплачувати за все від 1,5% на місяць. У нас ви можете отримати гроші прямо в день звернення

детальніше

Кредит під заставу будинку

Кредит під заставу будинку буде досить вигідною операцією, адже ставка може скласти від 1,5% на місяць.

детальніше

Кредит під заставу землі (земельної ділянки)

Кожна земельна ділянка на території Києва та Київської області (до 15 км) підходить для застави.

детальніше

Кредит під заставу нежитлового приміщення

Низька відсоткова ставка (від 1,5% на місяць). Територія кредитування м. Київ, Київська область, м. Дніпро, м. Вінниця, м.Житомир, м.Львів, м. Одеса, м. Рівне, м. Харків, м Хмельницький

детальніше

Кредит під заставу недобудованого об'єкта нерухомості

Ми пропонуємо своїм клієнтам кредит під заставу нерухомості, в тому числі і тієї, що перебуває на стадії будівництва.

детальніше
Акція
Спецпропозиція для кожного нашого клієнта:
 • Безкоштовна оцінка об'єкта застави
 • Безкоштовний трансфер після підписання договору
 • Безкоштовна інкасація коштів
 • Кожен клієнт отримує сертифікат на безкоштовне оформлення при повторному укладенні договору
 • Безкоштовна юридична підтримка протягом усього терміну кредитування
Тільки до 30.06.2023
До завершення акції:
Подати заявку
Необхідні документи
Прості кроки отримання кредиту
Заявка
Залишити заявку ви можете у зручний для вас спосіб: онлайн або по телефону. Наші консультанти готові надати будь-яку необхідну інформацію, проконсультують щодо умов і дадуть відповідь на всі питання
Оцінка
При особистій зустрічі наш оцінювач проведе огляд об'єкта. Юрист перевірить надані вами документи і підготує договір з урахуванням попередніх домовленостей і вибраних вами умов
Видача
Після підписання документів ви зможете отримати необхідну вам суму готівкою
Подати заявку
Останні видачі
ЗМІ про Нас
Короткий посібник як не стати жертвою кредитних шахраїв
Відгуки
Залишити відгук
Подяки наших клієнтів
Про нас пишуть
Interfax
Liga News
MinFin
ТСН
Unian

Приклад розрахунку вартості кредиту

 • Сума кредиту: 100 000 гривень;
 • Відсоткова ставка: 18% річних;
 • Вартість заставного об'єкта: 200 000 гривень;
 • Графік погашення: тільки відсотки;
 • Термін кредитування: 12 місяців.

Витрати на оформлення кредиту

Нотаріус послуги:

 • Договір іпотеки: 0,1% від вартості застави +2500 грн.
 • Договір позики: 1% від суми позики +2500 грн.

Загальна переплата за 12 місяців без урахування суми кредиту: 24 200 грн.
З урахуванням відсотків і суми кредиту: 124 200 грн.

Сума переплати може змінюватися у зв'язку з достроковим погашенням суми кредиту.

Як отримати кредит під заставу нерухомості у 2022 році

Зміст сторінки:

Кредитування - унікальний фінансовий продукт, що дозволяє постійно пускати кошти в обіг. Це дозволяє активно розширювати бізнес, вкладатися в вигідні інвестиційні проекти, задовольняти поточні потреби і грамотно розпоряджатися наявним капіталом. На жаль, останнім часом в Україні скорочується число банківських кредитних продуктів, і взяти кредит під заставу нерухомості стає складніше. Банки частіше відмовляють навіть благонадійним клієнтам, а в разі звернення осіб з несприятливою кредитною історією відмовляють вже під час отримання позики під заставу нерухомості.

Але вихід є: компанія «Кредит 112» - це небанківська фінансова організація, яка розробила вигідну і лояльну програму кредитування для фізичних та юридичних осіб, зокрема, при отриманні грошей під заставу нерухомості. Приватний кредит під заставу нерухомості видається на привабливих умовах і пропонує клієнту скористатися широким спектром переваг.

Чому варто взяти кредит під нерухомість у нас

Оперативна робота і мінімальні терміни розгляду заяви.
Взяти кредит під заставу нерухомості в Україні тепер можна за кілька годин. Ми максимально спростили процедуру подачі заявки на кредит під нерухомість. Потрібно невеликий пакет документів, зібрати і підготувати який допомагають наші співробітники: вам не доведеться самостійно проходити через бюрократичні терни. Після підготовки необхідних паперів, рішення приймається протягом 2-3 годин. Для порівняння: розгляд заяв на кредитування в банку може затягнутися до двох місяців без гарантії позитивної відповіді. Це неприйнятно для більшості українців, які відчувають потребу в готівкових коштах зараз.
Швидка видача грошей.
Ще одна перевага, яку ми пропонуємо, - видача суми протягом декількох годин після схвалення заявки на кредит під заставу нерухомості. В результаті, ви можете отримати кредит під заставу нерухомості в Києві протягом 1 дня. На сьогоднішній день це одна з найбільш оперативних схем роботи в столиці.
Робота з особами з поганою кредитною історією.
Банки НЕ видають кредит готівкою під заставу нерухомості особам з неблагонадійним фінансовим статусом. Ми працюємо з "чорним списком на тих же умовах, що і з будь-якими іншими клієнтами.
Нецільове кредитування.
Споживчий кредит під заставу нерухомості передбачає, що отримані кошти ви можете витратити на будь-які особисті цілі: освіта, поїздки, медичні послуги, покупки - без необхідності звіту про здійснені витрати. Це найбільш лояльний варіант надання коштів на будь-які поточні потреби, що забезпечують клієнту свободу в фінансових операціях.

Гроші під заставу нерухомості

Компанія «Кредит 112» працює з різними типами заставних об'єктів:

 • квартирами;
 • приватними будинками;
 • земельними ділянками;
 • комерційною нерухомістю;
 • недобудованими об'єктами.

У кожному разі розмір відсоткової ставки і сума кредиту під заставу нерухомості визначається індивідуально. Умови кредитування багато в чому залежать від ринкової вартості об'єкта, яка визначається:

Розташуванням.
Для квартири найбільш вдалим місцем розташування вважається центр міста, спальний район або район елітної житлової забудови. Для будинку та земельної ділянки набувають значення близькість до великого міста (наприклад, Києва, Одеси, Львову), характеристики дачного або котеджного селища, середня вартість сусідніх ділянок. Найпростіше отримати гроші під заставу затребуваної нерухомості в Києві: розмір кредиту може досягати 15 000 000 гривень.
Площею.
Не завжди більше означає краще. Як показує практика, більшу ціну дають за одно- і двокімнатні квартири, а просторі апартаменти (від 150м 2 ) не так затребувані.
Загальною ситуацією на ринку нерухомості.
Під час економічного підйому отримати хороші гроші під заставу нерухомості простіше, оскільки зростає купівельна спроможність населення, отже, збільшуються ціни на квартири, будинки, комерційні об'єкти.

Оскільки на оцінку заставного об'єкта впливає безліч факторів, для визначення його поточної ринкової вартості запрошуються експерти, що враховують все: від місця розташування до стану інженерних комунікацій. Клієнти нашої компанії можуть розраховувати на позику в розмірі до 80% від встановленої ціни нерухомості.

Хто може отримати гроші під заставу нерухомості?

Одна з переваг звернення в «Кредит 112» - це лояльне ставлення до позичальників. Ми кредитуємо як приватні особи, так і компанії, підбираючи для кожного клієнта оптимальні умови співпраці. Також, для отримання кредиту під заставу нерухомості, до нас можуть звернутися особи з несприятливою кредитною історією і іноземні громадяни, які легально перебувають на території України і які мають у власності нерухомі об'єкти.

Також для нас не має значення вік і соціальний статус: ми працюємо з будь-якими клієнтами, старше 18 років, включаючи студентів, пенсіонерів, непрацюючих домогосподарок. Все, що вам потрібно для початку співпраці - мати при собі необхідний комплект документів. У нього входить:

 • внутрішній паспорт України (для іноземних громадян - завірений переклад посвідчення особи);
 • ІПН;
 • довідка за формою №13 з місцевої адміністрації;
 • правовстановлюючі документи на заставний об'єкт (наприклад, дарчий або договір купівлі-продажу та інше).

Для отримання грошей під заставу нерухомості також можуть додатково знадобитися: свідоцтво про укладення шлюбу, паспортні дані дружини (чоловіка), технічний паспорт, для земельної ділянки - довідка про відсутність на ній будівель, виписка з державного земельного кадастру і так далі. Тому перед підготовкою пакету документів, рекомендуємо зв'язатися з фахівцем «Кредит 112» і уточнити перелік необхідних документів.

Позика під заставу нерухомості

Кожен клієнт, який звернувся в нашу організацію, може розраховувати на вибір оптимального тарифу і умов кредитування. Програми розроблені з урахуванням безлічі факторів і пропонують вигідні схеми взаємодії для кожного. Вони відрізняються один від одного:

Графіком погашення позики під заставу нерухомості.
Найбільш популярні варіанти: погашення тільки відсотки, виплати рівними частинами або на залишок. У разі дострокового повернення кредиту під нерухомість клієнт не платить штрафів.
Сумою кредитування: від 30 000 гривень для невеликих покупок до 15 мільйонів для реалізації великих проектів.
У ряді випадків оператор може зменшити розмір запитуваного позики: якщо вартість заставної нерухомості недостатня.
Терміном кредитування: від трьох місяців до десяти років.
Вибирайте оптимальні умови, і в залежності від цього буде розрахований відсоток: мінімальна річна ставка на позику під заставу нерухомості становить 18%.

Особливості співпраці з «Кредит 112»

«Кредит 112» присутній на фінансовому ринку України з 2005 року. Більш ніж за 16 років, організація напрацювала статус експерта в своїй галузі і видала тисячі позик під заставу різної нерухомості в Києві і інших містах України. Широкий попит на пропонований продукт викликаний:

 • лояльним ставленням до клієнтів: ми оптимізували схему видачі грошей під заставу нерухомості і скоротили час очікування відповіді по заявці до мінімуму;
 • постійним вдосконаленням програм кредитування: ми регулярно переглядаємо умови видачі коштів, щоб зробити позики під заставу нерухомості ще більш вигідними для кожного кредитоотримувача;
 • прозорими і зрозумілими юридичними схемами: з клієнтом укладається офіційний договір, в якому прописані всі права і обов'язки сторін. Це правовий захист ваших інтересів і впевненість в компанії «Кредит 112», як у відповідальному і благонадійності партнера.

Завдяки запропонованим перевагам, з нами співпрацюють не лише приватні особи, а й великі компанії Києва та України, які потребують фінансової допомоги і підтримки.

Додатковим бонусом звернення до нас є:

 • проста схема запиту кредиту: щоб взяти позику під заставу нерухомості досить підготувати потрібні документи і подзвонити нам;
 • широкий спектр безкоштовних послуг: оцінка, інкасація коштів, підтримка юриста протягом усіх етапів кредитування;
 • регулярні акції, що підвищують вигоду від отримання позики: щоб заощадити, регулярно переглядайте актуальні новини на сайті компанії.

Якщо у вас залишилися питання, замовте зворотний дзвінок і з вами зв'яжуться наші менеджери. Або відразу переходите до оформлення позики під заставу нерухомості.

Поширені запитання про Кредит під заставу нерухомості

Під який відсоток Ваша компанія видає кредити під заставу нерухомості?

Ми видаємо чесний кредит з реальною ставкою, без фіктивних акцій і додаткових умов на весь термін позики всього під 18% річних.

Чи можна отримати гроші сьогодні?

Для оформлення кредиту Вам достатньо зателефонувати нам і потім під'їхати за грошима. Всього за 2 години Ви отримаєте необхідну суму під мінімальну ставку і без зайвої бюрократії.

Які документи необхідні для отримання кредиту?

Для отримання кредиту під заставу нерухомості Вам необхідно надати: паспорт, ідентифікаційний код та правовстановлюючі документи. Ніяких довідок про доходи ми не вимагаємо, а кредитна історія при цьому не має ніякого значення.

Чи можу я довіряти Вашій компанії і не хвилюватись за свою нерухомість?

Наша компанія, з досвідом роботи більше 15-ти років, не пропонує безкоштовний кредит, але ми гарантуємо надійність, перевірену часом. Наш девіз: жодних підводних каменів і дрібного тексту в договорі. Все чесно, відкрито і прозоро.

Що буде, якщо я не зможу платити по кредиту?

Наша компанія максимально лояльно ставиться до своїх клієнтів і пропонує відтермінування виплати по кредиту до 90 днів. При цьому немає штрафів і стягнень за несвоєчасне погашення кредиту. З нами легко домовитись.

Залишити відгук