ru ua

Кредит на купівлю нерухомості

Умови кредитування
 • Сума кредиту від 30 000 до 30 000 000 гривень
 • Ставка по кредиту від 2% на місяць
 • Термін прийняття рішення на протязі 10 хвилин
 • Видаємо до 80% від ринкової вартості застави
 • Термін кредитування від 3 місяців до 10 років
 • Вік позичальника від 18 до 100 років
 • Територія кредитування м. Київ, Київська область до 15 км
 • Наявність офіційних доходів (довідок про доходи) не потрібно
 • Наявність негативної Кредитнї Історії не має значення
 • Наявність перепланувань в несучих конструкціях допускається
 • При достроковому погашенні кредиту штрафні санкції не передбачені
детальніше ↓
Приховати ↑
Подати заявку
Коротко про Головне
Кредит під заставу нерухомості в Кредит 112
Кредитний калькулятор
* Будь-яка передача даних третім особам не провадиться без однозначної згоди клієнта.
Місяць Платіж
Всього 200
1 200
Безкоштовна перевірка кредитної історії
Необхідні документи
Прості кроки отримання кредиту
Заявка
Залишити заявку ви можете у зручний для вас спосіб: онлайн або по телефону. Наші консультанти готові надати будь-яку необхідну інформацію, проконсультують щодо умов і дадуть відповідь на всі питання
Оцінка
При особистій зустрічі наш оцінювач проведе огляд об'єкта. Юрист перевірить надані вами документи і підготує договір з урахуванням попередніх домовленостей і вибраних вами умов
Видача
Після підписання документів ви зможете отримати необхідну вам суму готівкою
Подати заявку
ЗМІ про Нас
СМИ о Нас
Відгуки
Залишити відгук
Подяки наших клієнтів

Приклад розрахунку вартості кредиту

 • Сума кредиту: 100 000 гривень;
 • Відсоткова ставка: 18% річних;
 • Вартість заставного об'єкта: 200 000 гривень;
 • Графік погашення: тільки відсотки;
 • Термін кредитування: 12 місяців.

Витрати на оформлення кредиту

Нотаріус послуги:

 • Договір іпотеки: 0,1% від вартості застави + 2500 грн.
 • Договір позики: 1% від суми позики + 2500 грн.

Загальна переплата за 12 місяців без урахування суми кредиту: 24 200 грн.
З урахуванням відсотків і суми кредиту: 124 200 грн.

Сума переплат може змінюватися у зв'язку з достроковим погашенням суми кредиту.

Кредит на купівлю нерухомості

Чи відомо вам, що вже кожен третій житель України (і кожен другий в Європі) живе в борг, використовуючи кредити і кредитні карти, купуючи автомобілі, побутову техніку, і навіть одяг в кредит, а саме слово «кредит» вже давно нікого не лякає. Що ж говорити про придбання нерухомості? Адже мало хто може просто дістати необхідну значну суму на житло за рахунок власних коштів, попередньо не "продавши спочатку що-небудь непотрібне». Звичайно, можна провести все життя на орендованих квартирах, але з віком володіння власною нерухомістю і свій будинок стають все більшими цінностями, а один з найшвидших способів придбання свого житла - це отримання кредиту на покупку квартири. В одній тільки Київській області в 2016 році українці взяли кредитів майже на 59 млрд грн.

Оцінимо основні ризики і складності процесу отримання кредиту на нерухомість. Теоретично, кредит в банку доступний будь-якій людині, але на практиці все зовсім не так. В якості застави банк прийме не кожну нерухомість, банківські експерти оцінюють заставу на 10-15% нижче від його реальної вартості, необхідне надання великої кількості документів, а одна з найпоширеніших причин відмови - недостатня величина офіційних доходів позичальника. Крім того, вся ця процедура займає кілька робочих днів.

Ми працюємо на ринку кредитування з 2005 року і надаємо заставні і беззаставні позики в найкоротші терміни, пропонуючи максимально вигідні умови. У нас ви отримуєте необхідну суму протягом декількох годин, а для видачі кредиту не потрібно надавати гори паперів і довідок, наприклад, для отримання кредиту на покупку квартири досить паспорта, ІПН, форми з ЖЕКу і правовстановлюючого документа. Крім того, територіально ми працюємо з клієнтами в київській області, у Львові та Одесі, а вік позичальників може бути від 18 років і без верхнього обмеження. У нас не існує «чорних списків» і нас не хвилює ваша погана кредитна історія.

Ми знаємо, що багато клієнтів при оформленні кредиту на нерухомість бояться прихованих платежів, наша компанія не є посередниками, ми видаємо власні гроші, тому дорожимо своєю репутацією, готові до компромісів і максимально лояльні. Всі необхідні платежі обов'язково оговорюються до отримання кредиту. Перед тим, як укладати кредитний договір, наші консультанти допоможуть вам досконально розібратися у всіх нюансах - відсотках, графіку виплат і підберуть оптимальний для вас варіант, що не менш важливо - ми працюємо без страховок і передоплат.

Також, за досвідом останнього десятиліття і декількох економічних криз в країні, одним з основних ризиків для позичальника часто є кредит в іноземній валюті, але тут ви гарантовано не станете заручниками стрибків курсу долара, так як кредит видається в гривнях без прив'язки до валюти. Не менш важливими факторами є можливість виплатити кредит раніше встановленого терміну без штрафів і комісій, і тривалий період кредитування. Так, терміни кредитування на покупку квартири можуть бути від 3 місяців і до 20 років.

Збираючись взяти кредит на нерухомість, згадайте відоме прислів'я: «Скупий платить двічі, а дурень тричі». Безсумнівно, кредит на покупку квартири вимагає вдумливого підходу і вибору оптимального рішення. Головною ж перевагою отримання кредиту є те, що в дуже короткий термін, всього за пару годин, ви отримуєте значну суму грошей, достатню для покупки власного житла, і це найшвидший спосіб придбання нерухомості. Ви не обтяжує своїми проблемами свою сім'ю або близьких, ви отримуєте те, що вам хочеться, і не тоді, коли ви зможете накопичити на своє житло гроші, а вже сьогодні.

Залишити відгук