ru ua

Кредит на купівлю нерухомості

Умови кредитування
 • Сума кредиту від 30 000 до 30 000 000 гривень
 • Ставка по кредиту від 2% до 2% на місяць
 • Термін прийняття рішення протягом 10 хвилин
 • Видаємо до 80% від ринкової вартості застави
 • Термін кредитування від 3 місяців до 10 років
 • Вік позичальника від 18 до 100 років
 • Територія кредитування м. Київ, Київська область до 15 км
 • Наявність офіційних доходів (довідок про доходи) не потрібно
 • Наявність негативної Кредитнї Історії не має значення
 • Наявність перепланувань в несучих конструкціях допускається
 • При достроковому погашенні кредиту штрафні санкції не передбачені
детальніше ↓
Приховати ↑
Подати заявку
Коротко про Головне
Кредит під заставу нерухомості в Кредит 112
Кредитний калькулятор
* Будь-яка передача даних третім особам не провадиться без однозначної згоди клієнта.
Місяць Платіж
Всього 200
1 200
Безкоштовна перевірка кредитної історії
Необхідні документи
Прості кроки отримання кредиту
Заявка
Залишити заявку ви можете у зручний для вас спосіб: онлайн або по телефону. Наші консультанти готові надати будь-яку необхідну інформацію, проконсультують щодо умов і дадуть відповідь на всі питання
Оцінка
При особистій зустрічі наш оцінювач проведе огляд об'єкта. Юрист перевірить надані вами документи і підготує договір з урахуванням попередніх домовленостей і вибраних вами умов
Видача
Після підписання документів ви зможете отримати необхідну вам суму готівкою
Подати заявку
ЗМІ про Нас
Короткий посібник як не стати жертвою кредитних шахраїв
Відгуки
Залишити відгук
Подяки наших клієнтів
Про нас пишуть
Interfax
Liga News
MinFin
ТСН
Unian

Приклад розрахунку вартості кредиту

 • Сума кредиту: 100 000 гривень;
 • Відсоткова ставка: 18% річних;
 • Вартість заставного об'єкта: 200 000 гривень;
 • Графік погашення: тільки відсотки;
 • Термін кредитування: 12 місяців.

Витрати на оформлення кредиту

Нотаріус послуги:

 • Договір іпотеки: 0,1% від вартості застави + 2500 грн.
 • Договір позики: 1% від суми позики + 2500 грн.

Загальна переплата за 12 місяців без урахування суми кредиту: 24 200 грн.
З урахуванням відсотків і суми кредиту: 124 200 грн.

Сума переплат може змінюватися у зв'язку з достроковим погашенням суми кредиту.

Кредит на купівлю нерухомості

Чи відомо вам, що вже кожен третій житель України (і кожен другий в Європі) живе в борг, використовуючи кредити і кредитні карти, купуючи автомобілі, побутову техніку, і навіть одяг в кредит, а саме слово «кредит» вже давно нікого не лякає. Що ж говорити про придбання нерухомості? Адже мало хто може просто дістати необхідну значну суму на житло за рахунок власних коштів, попередньо не "продавши спочатку що-небудь непотрібне». Звичайно, можна провести все життя на орендованих квартирах, але з віком володіння власною нерухомістю і свій будинок стають все більшими цінностями, а один з найшвидших способів придбання свого житла - це отримання кредиту на покупку квартири. В одній тільки Київській області в 2020 році українці взяли кредитів майже на 59 млрд грн.

Оцінимо основні ризики і складності процесу отримання кредиту на нерухомість. Теоретично, кредит в банку доступний будь-якій людині, але на практиці все зовсім не так. В якості застави банк прийме не кожну нерухомість, банківські експерти оцінюють заставу на 10-15% нижче від його реальної вартості, необхідне надання великої кількості документів, а одна з найпоширеніших причин відмови - недостатня величина офіційних доходів позичальника. Крім того, вся ця процедура займає кілька робочих днів.

Ми працюємо на ринку кредитування з 2005 року і надаємо заставні в найкоротші терміни, пропонуючи максимально вигідні умови. У нас ви отримуєте необхідну суму протягом декількох годин, а для видачі кредиту не потрібно надавати гори паперів і довідок, наприклад, для отримання кредиту на покупку квартири досить паспорта, ІПН, форми з ЖЕКу і правовстановлюючого документа. Крім того, територіально ми працюємо з клієнтами у Київській області, Львові, Одесі, Дніпрі, Харкові, Полтаві та багатьох інших містах. Вік позичальників може бути від 18 років і без верхнього обмеження. У нас не існує «чорних списків» і нас не хвилює ваша погана кредитна історія.

Ми знаємо, що багато клієнтів при оформленні кредиту на нерухомість бояться прихованих платежів, наша компанія не є посередниками, ми видаємо власні гроші, тому дорожимо своєю репутацією, готові до компромісів і максимально лояльні. Всі необхідні платежі обов'язково оговорюються до отримання кредиту. Перед тим, як укладати кредитний договір, наші консультанти допоможуть вам досконально розібратися у всіх нюансах - відсотках, графіку виплат і підберуть оптимальний для вас варіант, що не менш важливо - ми працюємо без страховок і передоплат.

Стереотипы о том, что «Заложить недвижимость = потерять недвижимость» давно канули в Лету. На сегодняшний день взять деньги под залог недвижимости, значит принять обдуманное решение и работать на перспективу. Кредит под залог недвижимости в Киеве в разы выгоднее обычного потребительского займа в банке, почему?

 • Больший размер кредита;
 • Ниже процентная ставка (к тому же, она фиксирована и не меняется весь период выплат);
 • Более простое оформление и минимальные требования к заемщику.

Ипотечный займ в нашей стране также доступен далеко не каждому. Банк учитывает возраст, финансовые возможности заемщика, кредитную историю и в индивидуальном порядке формирует процентную ставку, а в ряде случае вообще отказывает в выдаче денег. «Кредит 112» также предлагает взять кредит под залог недвижимости на покупку новой в любом регионе Украины без отказа и под минимальный процент.

Також, за досвідом останнього десятиліття і декількох економічних криз в країні, одним з основних ризиків для позичальника часто є кредит в іноземній валюті, але тут ви гарантовано не станете заручниками стрибків курсу долара, так як кредит видається в гривнях без прив'язки до валюти. Не менш важливими факторами є можливість виплатити кредит раніше встановленого терміну без штрафів і комісій, і тривалий період кредитування. Так, терміни кредитування на покупку квартири можуть бути від 3 місяців і до 10 років.

Збираючись взяти кредит на нерухомість, згадайте відоме прислів'я: «Скупий платить двічі, а дурень тричі». Безсумнівно, кредит на покупку квартири вимагає вдумливого підходу і вибору оптимального рішення. Головною ж перевагою отримання кредиту є те, що в дуже короткий термін, всього за пару годин, ви отримуєте значну суму грошей, достатню для покупки власного житла, і це найшвидший спосіб придбання нерухомості. Ви не обтяжує своїми проблемами свою сім'ю або близьких, ви отримуєте те, що вам хочеться, і не тоді, коли ви зможете накопичити на своє житло гроші, а вже сьогодні.

Київ сьогодні - це місце, де заставне кредитування розвинене на вищому рівні. Висока ліквідність нерухомості і доходи місцевих жителів дозволяють легко отримати кредит під заставу квартири під 1,5% на тривалий термін і реалізувати ці кошти для бізнесу або вирішення особистих питань. Ми також надаємо кредит під заставу будинку в Києві і області і кредити під нежитлове приміщення. Щоб дізнатися подробиці зверніться до нашого менеджера по телефону або прямо на сайті.

Залишити відгук