ru ua

Кредит під заставу нерухомості в Одесі

Credit 112
Умови кредитування
 • Сума кредиту від 30 000 до 30 000 000 гривень
 • Ставка по кредиту від 1,5% до 2% на місяць
 • Термін прийняття рішення протягом 10 хвилин
 • Видаємо до 80% від ринкової вартості застави
 • Термін кредитування від 3 місяців до 10 років
 • Заставою може виступити будь-яка нерухомість
 • Вік позичальника від 18 до 100 років
Подати заявку
Коротко про Головне
Кредит під заставу нерухомості в Кредит 112
Кредитний калькулятор
* Будь-яка передача даних третім особам не провадиться без однозначної згоди клієнта.
Місяць Платіж
Всього 200
1 200
Безкоштовна перевірка кредитної історії
Умови кредитування
Необхідні документи
Необхідні документи
Прості кроки отримання кредиту
Заявка
Залишити заявку ви можете у зручний для вас спосіб: онлайн або по телефону. Наші консультанти готові надати будь-яку необхідну інформацію, проконсультують щодо умов і дадуть відповідь на всі питання
Оцінка
При особистій зустрічі наш оцінювач проведе огляд об'єкта. Юрист перевірить надані вами документи і підготує договір з урахуванням попередніх домовленостей і вибраних вами умов
Видача
Після підписання документів ви зможете отримати необхідну вам суму готівкою
Подати заявку
ЗМІ про Нас
Короткий посібник як не стати жертвою кредитних шахраїв
Про нас пишуть
Interfax
Liga News
MinFin
ТСН
Unian

Приклад розрахунку вартості кредиту

 • Сума кредиту: 100 000 гривень;
 • Відсоткова ставка: 18% річних;
 • Вартість заставного об'єкта: 200 000 гривень;
 • Графік погашення: тільки відсотки;
 • Термін кредитування: 12 місяців.

Витрати на оформлення кредиту

Нотаріус послуги:

 • Договір іпотеки: 0,1% від вартості застави +2500 грн.
 • Договір позики: 1% від суми позики +2500 грн.

Загальна переплата за 12 місяців без урахування суми кредиту: 24 200 грн.
З урахуванням відсотків і суми кредиту: 124 200 грн.

Сума переплати може змінюватися у зв'язку з достроковим погашенням суми кредиту.

Зображення: Кредит під заставу нерухомості в Одесі

Якщо Ви зайшли на наш сайт, значить, Вас цікавить кредитування в Одесі або її околицях. У цій статті ми підібрали інформацію про те, хто видає кредити в Одесі, які використовуються відсоткові ставки і кому потрібен той чи інший вид кредиту.

Банківський кредит в Одесі

Згідно з даними з сайту prostobank.ua, в Одесі мінімальна ставка за беззаставними кредитами в банку від 27,83% в рік. Дана пропозиція є в Райффайзен Банк Аваль. Інші банки теж можуть видати кредит готівкою, але сума буде починатися від 50% на рік. Дані умови є кабалістичними і можуть призвести до потрапляння позичальника в боргову яму. Якщо Вам потрібен кредит на суму від 50 000 грн., то реальна відсоткова ставка коливається в діапазоні 30-50%, але рідко перевищує його. На ці умови погоджується велика кількість позичальників, але вони все одно не ідеальні.

Але високі відсоткові ставки не єдиний недолік банківського кредитування. Для отримання грошей в банківській установі необхідно володіти гарною кредитною історією і високою платоспроможністю, а також, зібрати значний пакет документів, який буде це підтверджувати.

Приватний кредит на суму до 30 000 грн.

Кредит під заставу нерухомості в Одесі

Кредит на суму до 30 000 грн. можна отримати в будь-якій організації, яка займається мікропозикою. Отримати гроші у них простіше, ніж в банку, але відсоткові ставки як і раніше будуть дуже високими.

У мікрокредитній організації можна отримати гроші на період до 1 місяця, якщо Ви перевищите цей термін, то доведеться повертати борг за завищеною відсотковою ставкою (від 3% в день = від 90% на місяць).

Для нових позичальників ці організації пропонують пільгові умови. Перший кредит можна отримати під 0,01% на пільговий період. Як правило, цей період не перевищує 7 днів. Потім повертати гроші потрібно за стандартною ставкою компанії. Вона може коливатися від 1,25% до 2,25% в день.

До мікрокредитих організацій звертаються ті, кому потрібна маленька сума на короткий період. Гроші видаються за 30 хвилин тільки при наявності паспорта та ІПН. Більше ніяких документів пред'являти не потрібно. Також не проводиться перевірка кредитної історії.

Хто пропонує найбільш вигідні умови кредитування?

Отримати гроші під низький відсоток на будь-який термін з мінімальним пакетом документів можна у приватного кредитора. Позики під заставу нерухомості - це найшвидший і простий спосіб отримання грошових коштів на поточні потреби. З їх допомогою можна спланувати поліпшення житлових умов або розвиток свого бізнесу, а також швидко стабілізувати фінансове становище на тривалий термін.

В Одесі кредит під заставу нерухомості під 1,5% на місяць можна отримати в нашій компанії «Кредит 112». Кредити під заставу нерухомості за ставкою від 18% річних - це гідна пропозиція на ринку заставних кредитів в Одесі. Ми можемо запропонувати своїм клієнтам надійність і впевненість в отриманні грошових коштів - реєстрація договору і документальне юридичне оформлення обов'язкові.

Сума кредиту практично не обмежена. Позичальник може отримати до 80% від ринкової ціни об'єкта. Оцінка вартості нерухомості в нашій компанії проводиться для клієнта безкоштовно. Ми не беремо ніяких комісій за свої послуги. Ви будете виплачувати тільки щомісячні відсотки по кредиту. Ніяких прихованих платежів не передбачено.

Отримати гроші в «Кредит 112» можна навіть з поганою кредитною історією. Рішення по заявкам приймається за 15 хвилин. Щоб дізнатися, чи зможете Ви отримати гроші у нас, досить звернутися до менеджерів «Кредит 112» за телефонами або через форму зворотного зв'язку на сайті. За лічені хвилини Ви зможете оцінити нашу пропозицію і вирішити, чи підходить вона Вам.

Залишити відгук