ru ua

Інвестиції

Запрошуємо до співробітництва

Компанія «Кредит 112», яка вже понад 15 років успішно працює на ринку кредитування, пропонує Вам взаємовигідне співробітництво в сфері залучення приватних позик під заставу ліквідної нерухомості наших клієнтів, а саме виступити в якості інвестора-кредитора.

У зв'язку з кризою в роботі банківської системи України, число наших клієнтів, яким необхідна термінова фінансова допомога для їх бізнес ідей постійно зростає. Рівень прибутковості таких операцій значно перевищує ставки по банківським депозитам і становить від 1,5% до 2,5% в місяць в іноземній валюті. При цьому Ваші кошти надійно захищені від будь-яких кризових ситуацій, які можуть спричинити до неповернення Ваших інвестицій, тому що гарантією повернення є нотаріальна застава ліквідної нерухомості наших клієнтів (договір позики + договір іпотеки). Термін, на який укладається договір застави, від 1 до 18 місяців . Сума позики коливається від 5 000 до 500 000 доларів США в одні руки. А дисконт по наповненню кредиту від 20% до 60% від ринкової вартості нерухомості наших клієнтів, що також дозволяє мінімізувати ризики неповернення. Предметом застави виступає будь-яка ліквідна нерухомість, а саме: квартира, домоволодіння, земельна ділянка. Запрошуємо інвесторів для взаємовигідного співробітництва в сфері залучення приватних позик під заставу нерухомості: квартир, будинків, нежитлових приміщень.

Заробляти з нами ви можете, почавши з капіталу сумою від 10 тисяч доларів.

Щодня в нашу компанію звертається від 10 до 15 клієнтів (як правило, 90% фізичних осіб). З кінця 2005 року і по сьогоднішній день, нашою компанією було проведено понад 3000 подібних угод. Рівень неплатоспроможних позичальників становить близько 5% . Кількість не повернутих боргів 0%.


Ми захищаємо Ваші інвестиції виконуючи наступні функції:
  1. Формування бази даних потенційних позичальників;
  2. Пошук пропозицій, які найбільше відповідають вимогам Клієнтів (як кредиторів, так і позичальників);
  3. Організація зустрічей та переговорів;
  4. Розрахунок витрат на оформлення і платежів по тілу позики і відсотків;
  5. Комплексній консультаційний супровід;
  6. Інші послуги (бізнес-планування, аудит експертної оцінки, первинний Due Diligence (перевірка сумлінності позичальника - закриті бази МВС, нотаріальні бази, земельні ресурси, БТІ і т.п.));
  7. Сприяння по виконанню боргових зобов'язань позичальників;
  8. Реалізація заставного майна по не повернутим позиками.

 

Подати заявку
Про нас пишуть
Interfax
Liga News
MinFin
ТСН
Unian
Залишити відгук