ru ua

Про компанію

кредит 112

Компанія Кредит 112 - лідер заставного кредитування на ринку фінансових послуг України, яка вже понад 17 років займає перші позиції і спеціалізується на кредитуванні під заставу нерухомості і автомобілів.

Історія Нашої компанії бере свій початок в далекому 2005 році, коли цивілізований ринок кредитування в Україні тільки зароджувався і не мав масового характеру. У 2004 році після Помаранчевої революції в Україні полилися рікою інвестиції іноземного капіталу, що після лихих 90-х істотно знизило ставки за кредитами. З безжальних 80% річних ставки впали до 25%, а пізніше і зовсім до 20% річних.

Початок нашої діяльності ознаменувався кредитним бракеріджем в позиках на покупку автомобілів. У той час банки і автосалони були зайняті нарощуванням продажів і на якісні фінансові послуги в кредитуванні у них не залишалося часу. Зайнявши твердо свою нішу, ми допомогли банкам і автосалонам поліпшити показники якості кредитних продуктів, а населення отримало доступ до більш дешевого і доступного ресурсу.

Наступний етап в житті нашої компанії відобразився великою світовою кризою, який у 2009 році нещадно зруйнував економіку України і банківський сектор в цілому. Цей нелегкий період дав нам можливість замістити банки у видачі позик під заставу нерухомості і автомобілів, а також спонукав нас одних з перших до розвитку даного сектора економіки з нуля. Складність і завзятість змушували нас бути більш універсальними і гнучкими, що сформувало фундаментальні цивілізовані цінності у відносинах між клієнтом і компанією. «Клієнт завжди правий» - це не банальне висловлювання, а кредо наших ділових і дружніх відносин з кожним без винятку клієнтом.

2014 рік став для нас переломним так як в період військових дій наша країна переживала нищівний удар не тільки по державності, але і по економіці, яку не вдається повністю реанімувати і на сьогоднішній день. Багато наших клієнтів не змогли в цей період в повному обсязі вчасно обслуговувати свій займ, що спричинило до спаду показників нашої компанії. Але взявши залізну волю в кулак ми стиснулися і провели реструктуризацію у багатьох проблемних кредитах. А також інвестували вільні ресурси в нові напрямки, які дозволили нам утриматися на плаву не вдаючись до стягнення і недружнім ставленням з нашими клієнтами. «Немає лиха без добра» - в це складно повірити, але всі наші клієнти змогли подолати цей складний шлях разом з нами залишившись друзями, а деякі партнерами.

Мета Нашої компанії - Підвищення добробуту наших клієнтів шляхом надання альтернативних і доступних позик, які не потребують зайвої бюрократії.

Основні досягнення нашої компанії:

На сьогодні ми створили максимально вигідні умови кредитування, щоб стати опорою для багатьох наших клієнтів. Наша компанія - це не просто кредитна організація, а своєрідний інструмент розвитку безлічі вже працюючих бізнес-проектів, а також реактивний двигун для величезної кількості стартапів, які вже, завдяки нашій фінансовій підтримці, переросли у великі організації.

Чому працювати з нами вигідно і безпечно?

> 15 річний досвід роботи

> 3000 проведених угод

> 700 млн. грн. загальна сума угод

Рішення за 10 хвилин

Без бюрократії

Гарантовано кращі умови

Компетентність і професіоналізм своєї справи

Чесність і Відкритість

Безпека і конфіденційність

Офіційна і прозора діяльність

Відеовідгуки наших клієнтів:

Колектив компанії
Генеральний директор

Добролежа Олександр Миколайович

Генеральний директор

Фінансовий директор

Луценко Ігор Станіславович

Фінансовий директор

Керівник відділу іпотечного кредитування

Наталія

Керівник відділу іпотечного кредитування

Головний спеціаліст відділу маркетингу

Марина

Головний спеціаліст відділу маркетингу

Головний спеціаліст відділу по роботі з клієнтами

Марина

Головний спеціаліст відділу по роботі з клієнтами

Керівник відділу альтернативних продажів

Олександра

Керівник відділу альтернативних продажів

Керівник відділу оцінки заставного майна

Олександр

Керівник відділу оцінки заставного майна

Керівник відділу юридичного супроводу

Артем

Керівник відділу юридичного супроводу

Провідний спеціаліст відділу кредитування

Юлія

Провідний спеціаліст відділу кредитування

Нам довіряють вирішення фінансових завдань

Про нас пишуть
Interfax
Liga News
MinFin
ТСН
Unian
Залишити відгук