ru ua

Приватна позика терміново в Україні

Зображення: Приватна позика терміново в Україні

Ринок кредитування в Україні розвивається. З кожним днем ​​з'являється все більше приватних компаній-одноденок, які видадуть Вам кредит, а через короткий термін віддадуть його колекторам. Тому так важливо ретельно вибирати приватного інвестора.

Компанія «Кредит 112» вже 12 років на ринку кредитування і заслужила довіру кредиторів. За цей час видано понад 3 000 позик на суму понад 500 млн. грн. За цей час в компанії з'явилося більше 150 інвесторів і партнерів. У нас до кожного клієнта індивідуальний підхід. Відсоткова ставка встановлюється індивідуально, але вона все одно одна з найнижчих на ринку кредитування. Ми будуємо довірчі партнерські відносини з кожним клієнтом. У нас вигідні умови для бізнесу.

Приватна позика терміново під нерухомість

Приватна позика терміново в Україні

У нас приватну позику терміново під заставу нерухомості може взяти абсолютно будь-хто. Нас не цікавить Ваша кредитна історія. Ми віримо, що у кожного повинен бути шанс на реалізацію задуманого. Терміново приватну позику під заставу житлової нерухомості може взяти домогосподарка, а також будь-який офіційно непрацюючий чоловік. «Кредит 112» видає гроші без довідки про доходи. Також строкова приватна позика видається студентам на оплату навчання або на розвиток власного бізнесу. Єдина умова, позичальник повинен бути старше 18 років. Кредит, який Ви у нас візьмете, нецільової. Вам не потрібно буде надавати звіт про витрачені кошти. Ви будете розпоряджатися ними на Ваш розсуд.

Приватний займ терміново під нерухомість в Україні компанія «Кредит 112» видає на таких умовах:

  • Реальна ставка по кредиту від 1,5% в місяць, що складе 18% річних («реальна ставка» - це ставка по кредиту, яку виплачуватиме позичальник. Крім цієї ставки інших комісій не буде.).
  • Сума позики до 30 млн. грн.
  • Ви отримаєте до 80% від суми застави.
  • Термін кредитування до 10 років.

 

Приватна позика терміново під заставу авто

Якщо сума позики, яка Вам потрібна, набагато нижче вартості нерухомості, в компанії «Кредит 112» вигідно брати гроші під заставу авто. Приватний займ терміново під заставу авто один з найпопулярніших видів позик в Києві та Київській області. Умови отримання грошей прості:

  • Реальна ставка від 3,5% в місяць;
  • Сума кредиту до 2 млн. грн.;
  • Ви отримаєте до 80% від ринкової вартості застави;
  • Термін повернення кредиту до 5 років.

 

Приватна позика за 2 години

У компанії «Кредит 112» видають термінову приватну позику всього за 2 години. Ми цінуємо Ваш і свій час, тому відповідь про можливість надання кредиту Ви отримаєте вже через 30 хвилин. Оформлення всіх паперів займає 2 дні. Для порівняння, отримання термінової позики в банку може затягтися до 2 місяців.

Співпрацювати з нами вигідно. Ви не тільки отримаєте обумовлену суму, ми також оплатимо усі витрати на оцінку нерухомості і підготовку документації. Ми заощадимо не тільки Ваші гроші, але і час.

Для того щоб отримати приватну позику терміново в Києві, зв'яжіться по телефону з одним з наших менеджерів, і вони запропонують Вам зручний час для візиту. Також у них можна буде уточнити всі питання з приводу необхідної документації.

Прості кроки отримання кредиту
Заявка
Залишити заявку ви можете у зручний для вас спосіб: онлайн або по телефону. Наші консультанти готові надати будь-яку необхідну інформацію, проконсультують щодо умов і дадуть відповідь на всі питання
Оцінка
При особистій зустрічі наш оцінювач проведе огляд об'єкта. Юрист перевірить надані вами документи і підготує договір з урахуванням попередніх домовленостей і вибраних вами умов
Видача
Після підписання документів ви зможете отримати необхідну вам суму готівкою
Подати заявку
Credit 112
5
оцінок: 4
Про нас пишуть
Interfax
Liga News
MinFin
ТСН
Unian
Залишити відгук