ru ua

Що таке застава? Історія розвитку заставного кредитування

Зображення: Що таке застава? Історія розвитку заставного кредитування

Сьогодні поняття «кредит» не здається нам чимось незвичайним і незрозумілим. Але мало хто замислюється про те, коли це поняття з'явилося і наскільки воно відрізняється від його сучасного трактування.

Існують численні документальні підтвердження, що починаючи з V ст. до н.е. в таких країнах, як Вавілон, Індія, Давній Єгипет і Давня Греція існувало заставне кредитування. На зорі його зародження далеко не всі розуміли, що таке застава, що повертається і чи повертається застава. Тому був розроблений ряд законів, що регулюють заставне кредитування.

Тоді ж сформувалося і саме поняття застави. Що таке застава? Простими словами - це будь-яке майно позичальника, яке виступає, як забезпечення виконання забов'язань, які позичальник взяв на себе. Застава повинна бути настільки цінною, щоб в разі неповернення кредиту вона покрила збитки кредитора.

У Середньовіччі кредитування процвітало по всьому світу і навіть в Київській Русі. Відповідно до законів того часу кредитора чекало серйозне покарання, якщо він перевищував максимальну дозволену відсоткову ставку. Якщо ж позичальник не виконував свої забов'язання, його найчастіше чекало потрапляння в рабство або холопство до кредитора.

Що таке застава сьогодні?

Сучасні договори кредитування, звичайно ж, не несуть в якості можливих штрафних санкцій рабство. Принайні в прямому сенсі. А ось якщо підійти до вибору кредитора недостатньо серйозно, цілком можна потрапити в боргову яму.

Деякі кредитні компанії додатково «підстраховуються» за рахунок застави, що повертрається. Що означає така застава? Це якась сума грошей, яку позичальник надає кредитору в якості додаткового забезпечення виконання його забов'язань. Кредитор має право використовувати таку заставу в рахунок погашення позики, тільки якщо позичальник не виконав свої забов'язання.

Найбільш безпечний і швидкий спосіб отримати гроші під заставу - звернутися до приватного інвестора з перевіреною роками репутацією. Компанія «Кредит 112» є одним з таких інвесторів. Ми видаємо кредити під заставу

  • Квартир і будинків.
  • Нежитлових приміщень і земельних ділянок.
  • Автомобілів та спецтехніки.

Зв'язавшись з нашим фахівцем, ви отримаєте попередню відповідь про видачу кредиту всього через 10 хвилин, а наш експерт безкоштовно проведе оцінку вашого майна.

Чи повертається застава?

Багато хто боїться звертатися за приватними позиками, тому що турбуються, чи повертається застава? Якщо позичальник виконує свої забов'язання - він може не турбуватися про відчуження його майна. Навіть якщо у вас виникнуть проблеми, ми готові піти вам назустріч і реструктуризувати ваш кредит або надати кредитні канікули.

Ми зацікавлені в тому, щоб співпраця була однаково ефективною і для нас, і для наших клієнтів. Тому, обираючи «Кредит 112», ви можете не хвилюватися щодо питання, чи повертається застава.

Credit 112
Про нас пишуть
Interfax
Liga News
MinFin
ТСН
Unian
Залишити відгук