ru ua

Гроші в кредит

Зображення: Гроші в кредит

Вам потрібні гроші в кредит? Тоді ця стаття для Вас. У ній представлені варіанти, де можна взяти гроші в кредит. Давайте розглянемо найпоширеніші варіанти отримання грошей в кредит.

Гроші в кредит онлайн

Гроші в кредит

Все більшої популярності набирають онлайн кредити. Тепер у Вас є можливість отримати кредит на карту банку, не виходячи з дому.

Такі кредити користуються особливою популярністю у молоді. Не раз можливість взяти кредит онлайн за 15 хвилин виручала хлопців в ресторанах або клубах.

Грошовий ліміт в онлайн-кредитах 15 000 грн. Ставка по кредиту від 1,5-2% в день. Деякі кредитні організації видають перший кредит під 0%, але варто уважно прочитати кредитний договір перед підписанням. У ньому можуть бути прописані додаткові платежі - регулярні або одноразові.

Гроші в кредит готівкою

Кредит готівкою може отримати будь-хто, це найпоширеніший вид кредиту. Сума кредиту залежить від Ваших потреб. Кредити до 15-20 тис. грн. - це мікропозика. Отримання такого кредиту займає 30 хвилин часу. З документів потрібно тільки паспорт та ІПН. Організації, які видають такі кредити: «бистрозайм», «швидко гроші», «moneyveo» і ін.

Для отримання суми від 20 000 до 100 000 грн. потрібно надати довідку про доходи, документи на майно та інші документи. Кредит на таку суму можна отримати під розписку, без надання застави.

Великі суми від 100 000 тис. грн. видаються тільки під заставу майна. Гроші в кредит готівкою під заставу майна можна отримати як в банку, так і в кредитній організації, такій як «Кредит 112».

«Кредит 112» має ряд переваг перед банками та іншими кредиторами. Більш детально про гроші в кредит під заставу нерухомості читайте нижче.

Гроші в кредит терміново

Гроші в кредит терміново в Києві можна отримати за 1 день, але не в банку. Банки довго перевіряють позичальників, проводять оцінку застави і об'єкта нерухомості. Отримання кредиту в банку може затягнутися на період до 1 місяця.

Кредитні організації проводять кредитні операції в короткі терміни. Механізм видачі кредитів налагоджений, відібрані юристи, які займаються оформленням документів і оцінкою нерухомості. Оформлення документів після подачі заявки займає кілька днів, але гроші Ви можете отримати раніше.

Гроші в кредит безробітним

Гроші в кредит без довідки про доходи, це часта практика. При мікропозиках не вимагають документи з місця роботи і наявність застави.

Кредит на суму від 100 000 грн може отримати безробітний під заставу майна: авто або нерухомості.

Довідки з місця роботи вимагають більшість банків, а небанківські кредитні організації такі довідки не просять, включати в пакет документів.

Гроші в кредит під заставу

Гроші в кредит під заставу майна видаються на найвигідніших умовах. Кредитори видають гроші в кредит під низький відсоток. Наприклад, гроші під заставу майна видаються під 1,5% на місяць. Кредити під майно видаються в Києві людям з поганою кредитною історією.

Для отримання кредиту в компанії «Кредит 112» потрібні такі документи:

  • Паспорт (документ, що засвідчує особу);
  • ІПН (ідентифікаційний номер);
  • Документи, що надають право власне на майно.

Якщо у Вас залишилися питання з отримання грошей в кредит, зверніться до наших менеджерів, і вони Вам дадуть відповідь.

умови кредиту під заставу нерухомості

Credit 112
5
оцінок: 1
Про нас пишуть
Interfax
Liga News
MinFin
ТСН
Unian
Залишити відгук