ru ua

Інвестування в депозит

Зображення: Інвестування в депозит

Як примножити свої заощадження в умовах економічної кризи в Україні? У компанії "Кредит 112" Вам з легкістю дадуть відповідь на це питання. Вам потрібно вкласти гроші в нерухомість міста Києва та області. Столична нерухомість - найбільш стабільне вкладення. Навіть в умовах кризи ціни на нерухомість не падають, а як тільки економічний спад закінчиться, ціни неодмінно зростуть.

Більшість інвесторів задаються питанням, як правильно почати інвестувати в нерухомість. Чи варто самостійно купувати об'єкти нерухомості і що потім з ними зробити, як отримати прибуток?

Для того, щоб напевно примножити свої фінанси, зверніться до професіоналів. У нашій компанії багатий досвід видачі кредитів під заставу нерухомості в Києві. Інвестуйте в депозит в нашій компанії і гарантовано отримуйте прибуток щомісяця.

Як працює інвестування депозитів

Інвестування в депозит

Наша компанія займається супроводом в інвестуванні депозитів на всіх етапах. Під час Вашого першого звернення до нас у нас вже є база потенційних позичальників, які готові залишити своє майно під заставу грошових коштів. Залежно від суми, яку Ви готові вкласти в свій перший депозит, ми разом підбираємо Вам потрібний об'єкт для інвестицій.

Співробітники компанії перевіряють документацію по об'єкту нерухомості, потім рекомендують Вам найбільш рентабельні варіанти для розгляду.

Після укладання договору Ви отримуєте щомісячні виплати по депозиту. Нерухомість забезпечує 100% повернення Ваших коштів. У разі прострочення за платежами наша компанія займається реалізацією застави.

Як стати депозитним інвестором?

Депозитним інвестором може стати абсолютно кожен. Для цього необхідно звернутися в нашу компанію. Мінімальна сума першого внеску становить від 10 000 USD або від 250 000 грн. Ви можете інвестувати гроші в будь-яку кількість об'єктів.

Термін, на який Ви готові вкласти гроші Ви обираєте самостійно. Мінімальний термін 3 місяці. Також ми пропонуємо Вам довгостроковий інвестиційний депозит терміном до 10-ти років.

Вигідне інвестування

Тільки кілька банків України можуть Вам гарантувати 100% повернення суми депозиту. У всіх інших передбачена фіксована максимальна сума, на яку Ви можете розраховувати в разі краху банку. Хіба це вигідне інвестування?

Умови, які пропонують банки своїм клієнтам, як правило, гірше тих, які пропонують небанківські фінансові організації. Відсоткова ставка по інвестиційним депозитам від компанії "Кредит 112" до 24% в USD і до 40% в гривні. Інвестувати Ви можете в будь-якій валюті.

Чому варто інвестувати в "Кредит 112"

Наша компанія постійно вдосконалюється для підвищення якості обслуговування своїх клієнтів. Ми підбираємо найбільш вигідні умови для наших інвесторів.

Наша компанія працює понад 12 років на ринку кредитування. За цей час у нас з'явилося більше 150 інвесторів і партнерів. Ми маємо репутацію серйозної і чесної компанії.

Завдяки нашій фінансовій допомозі в Києві запустилися нові бізнес проекти. Інвестуйте в нерухомість разом з нами і беріть участь в розвитку економіки Києва. Для отримання детальної інформації звертайтеся до менеджерів компанії.

умови кредиту під заставу нерухомості

Credit 112
5
оцінок: 2
Про нас пишуть
Interfax
Liga News
MinFin
ТСН
Unian
Залишити відгук