ru ua

Експрес кредит: що це і кому стане в нагоді

Зображення: Експрес кредит: що це і кому стане в нагоді

У 2020 році непросто знайти людину, яка хоча б раз не відчувала гостру потребу в грошах. Вирішити цю проблему можна різними способами, але найпопулярніший з них - експрес кредит. Чим же так привабливий цей вид кредитування?

Особливості експрес позик

Експрес кредит – особливий різновид фінансових послуг, що дозволяє позичати незначні суми з зарахуванням на карту будь-якого банку. Грошові кошти надаються мікрофінансовими організаціями або банками на короткий термін - від декількох тижнів до кількох місяців.

Дана послуга доступна всім громадянам України з 18 років. Щоб її отримати, потрібен ІПН, паспорт, банківська карта і мобільний телефон.

Експрес-кредит має такі важливі переваги:

  • Можливість швидкого отримання потрібної суми.
  • Широка доступність, завдяки відсутності перевірки кредитної історії і охопленню майже усіх населених пунктів країни, в яких може бути отримана мікропозика.
  • Схвалюється навіть безробітним і пенсіонерам.
  • Можливість використання коштів на свій розсуд, не звітуючи перед кредитором про свої витрати.
  • Застосування скорингової програми дозволяє прискорити процес перевірки наданої позичальником документації.

У той же час експрес кредит, подібно будь-якій іншій формі кредитування, має і свої недоліки. До них відносять:

  • Короткі терміни повернення і невеликі суми позики. Обумовлено це особливістю самої послуги, що варто враховувати при виборі потрібної форми кредитування. Хоча не виключена пролонгація в разі потреби.
  • Висока відсоткова ставка. МФО і банки роблять це для компенсації ризиків, які пов'язані з неповерненням позики. Високі відсотки також є свого роду платою за можливість оперативно вирішувати тимчасові фінансові негаразди.

Де можна отримати експрес-займ?

Експрес кредит

Експрес-кредит, як метод отримання доходу для банків, не є найвигіднішим. Хоч відсотки по таких позиках і дуже високі, банківські установи воліють мати справу з класичними видами кредитування. Адже вони надають перевагу проведенню ретельної перевірки платоспроможності позичальника, що забезпечує гарантію повернення грошей.

Хоча банки надають послуги з експрес-кредитування вкрай неохоче, висока популярність цієї послуги у населення змушує їх включати її в список своїх послуг. При цьому з метою мінімізації ризиків банки часто обмежують кількість клієнтів, що мають право на отримання швидкої позики. Наприклад, такі кредити можуть видавати тільки фізособам, у яких є депозит в цьому ж банку, або співробітникам компаній, які отримують в цій установі заробітну плату.

МФО готові надати експрес кредит на більш лояльних умовах, ніж банки. Отримати гроші в МФО може будь-хто без документального підтвердження доходів або з поганою кредитною історією. Збитки, які пов'язані з не поверненням позики, МФО компенсують за допомогою високих відсоткових ставок. Наприклад, якщо заявлено від 0,09 до 2%, то слід розуміти, що це стосується тільки одного дня. Простіше кажучи, якщо позика буде повернена через рік, то сума переплати буде на 600% більше тієї, яка бралася позичальником.

Незважаючи на своє лояльне ставлення до клієнтів, МФО нерідко відмовляють у видачі кредитів. Адже мікрофінансові організації ризикують - за статистикою в 2020 році до 20% кредитів не було повернуто у зазначений термін. Тому перед тим, як давати гроші, вони перевіряють, для чого клієнт бере кошти і яка його платоспроможність. Якщо перевірка дасть негативний результат, то клієнтові можуть видати кредит, але запропонують на порядок меншу суму, ніж йому потрібна.

Експрес-кредит в «Кредит 112»

Наша компанія пропонує експрес кредит під заставу автомобіля або нерухомості під всього лише 1.5% в місяць. Ми готові видати гроші, навіть якщо Ваша кредитна історія має «чорні» плями.

Ми працюємо не тільки в місті Київ, а й по всій Україні. Для отримання мікрокредиту в 2020 році вам треба надати нам:

  • документи на заставне майно;
  • паспорт;
  • ІПН.

Все це можна надати онлайн - йти в офіс немає необхідності. Наше рішення по експрес кредиту Ви будете знати максимум через 10 хвилин після надання вищевказаних документів. Гроші надійдуть на Вашу карту в той же день.

Експрес кредит можна взяти на будь-яку суму до 80% від вартості заставного майна. Щомісяця Вам потрібно буде платити відсоток за користування грошима, а також тіло позики по можливості. Такі умови не можуть надати ні МФО, ні банки.

Прості кроки отримання кредиту
Заявка
Залишити заявку ви можете у зручний для вас спосіб: онлайн або по телефону. Наші консультанти готові надати будь-яку необхідну інформацію, проконсультують щодо умов і дадуть відповідь на всі питання
Оцінка
При особистій зустрічі наш оцінювач проведе огляд об'єкта. Юрист перевірить надані вами документи і підготує договір з урахуванням попередніх домовленостей і вибраних вами умов
Видача
Після підписання документів ви зможете отримати необхідну вам суму готівкою
Подати заявку
Credit 112
5
оцінок: 15
Про нас пишуть
Interfax
Liga News
MinFin
ТСН
Unian
Залишити відгук