ru ua

Де подивитися відгуки про кредити під заставу нерухомості в Україні?

Зображення: Де подивитися відгуки про кредити під заставу нерухомості в Україні?

Де подивитися відгуки про кредити під заставу нерухомості в Україні?

«Чи варто брати кредит під заставу квартири відгуки», «Хто брав кредит під заставу квартири відгуки» - саме так для більшості потенційних позичальників починається пошук фінансової компанії з вигідними умовами кредитування під заставу нерухомості. Чи можна знайти реальні відгуки про кредити під заставу нерухомості? Як не потрапити на фейковий і проплачені сайти? Команда «Кредит 112» підготувала невелику статтю, щоб ознайомити потенційних позичальників з цією темою докладніше, і розставити всі крапки над «і» для всіх, хто серйозно цікавиться заставним кредитуванням.

Відгуки в Google: інформація від тих, хто брав кредит під заставу нерухомості

Google - найбільша в світі корпорація, якій належить найпопулярніша пошукова система, відеохостинг «YouTube», картки «Google Maps» і десятки інших корисних сервісів. Не секрет, що на «Google Maps» відображається абсолютна більшість всіх підприємств, а також публікуються відгуки про них. Так наприклад, Ви можете подивитися хто брав кредит під заставу нерухомості відгуки про нашу компанію залишив тут.

<pНа сьогоднішній день, Google можна поставити в ТОП-3 серед усіх джерел інформації в інтернеті. Продукти компанії Гугл займають лідируючі позиції за рівнем довіри клієнтів, те ж стосується і відгуків, які публікуються на картах. Чому?

 1. У Google працює понад 140 000 чоловік, які займаються не тільки оптимізацією технічних процесів і реклами, але і підвищенням довіри користувачів до власного сервісу. Компанії вигідно, щоб на ресурсі містилась тільки правдива і корисна інформація, тому система постійно ускладнює алгоритми перевірки автентичності акаунтів;
 2. Абсолютно кожен відгук проходить модерацію за допомогою штучного інтелекту, а при виявленні підозрілих оцінок, кожним відкликанням займається вже жива людина;
 3. Рекламні відгуки видаляються, найчастіше, разом з акаунтами фейковий користувачів;
 4. Якщо про умовного кредитора «Х» будуть регулярно публікуватися не справжні відгуки, згодом, він втратить довіру Google, його рейтинг знизиться, він отримає обмеження в користуванні сервісами.

Висновок - «відгуки кредит під заставу нерухомості» в «Google Maps» актуальні в 95-99% випадків, виключення становлять компанії-одноденки, чиї оцінки і відгуки все одно видаляються найближчим часом після публікації. Якщо Ви хочете дізнатися, хто брав кредит під заставу нерухомості реальні відгуки, то Google - однозначно, достовірне джерело.

Більш того, якщо компанії, до якої Ви хочете звернутися, немає на Google Maps, можливо взагалі не варто з нею співпрацювати. Варто задуматися, чому ця компанія уникає прозорості.

Відгуки про кредит під заставу нерухомості на рейтингових фінансових порталах

В Україні є всього кілька фінансових порталів, на яких публікуються реальні відгуки про кредити під заставу нерухомості. Найбільший з них - «Мінфін», створений ще в 2008 році в Києві для поширення інформації про актуальні новини в сфері економіки, інвестицій, банківського і комерційного кредитування, нерухомості.

Багато хто скаже - «Мінфін» позиціонує себе як рекламна компанія, хто заплатив - той і отримав позитивні відгуки. Насправді, система працює зовсім не так, на Мінфіні дійсно публікується реклама кредитних продуктів, однак, перед розміщенням видання проводить багатоетапну перевірку компанії-замовника, актуальність його пропозиції, наявність підводних каменів, і тільки потім дає добро. Можете бути впевнені, що кредитори-одноденки ніколи не потраплять в новинний портал «Мінфін».

Відгуки про позики під заставу нерухомості можна прочитати і на інших достовірних порталах, посилання залишимо нижче:

 1. Tsn.ua
 2. Interfax.com.ua
 3. Aif.ua
 4. Est.ua
 5. Gorod-online.net

Відгуки про кредит під заставу нерухомості на сайтах-відгуковиках

Серед сайтів-відгувиків існує чимало «стандартних» рекламних порталів, на яких публікуються практично всі бажаючі. Ми підібрали список ресурсів, на яких відгуки про гроші під заставу квартири регулярно проходять модерацію.

 • Otzyvua.net- один з перших незалежних сайтів з відгуками щодо фінансових компаній в Україні. На сайті можна почитати відгуки практично на будь-яку тему;
 • Prostobank.ua - портал «ProstoBank»- портал «ProstoBank» - це найпопулярніший сервіс з відгуками в сфері фінансів на території України;
 • Kakfirma.com- портал на 100% відповідає своїй назві, тут публікуються найбільш актуальні відгуки про кредиторів і не тільки;
 • Banki.ua - ще один популярний портал з відгуками клієнтів про кредитування в банках, МФО, комерційних компаніях, страхування та інвестицій;
 • TOP20.ua - великий сайт, де кожен охочий може залишити відгук про роботу компанії, але тільки після реального користування послугами, а також перевірки модераторами автентичності інформації.

Прості кроки отримання кредиту
Заявка
Залишити заявку ви можете у зручний для вас спосіб: онлайн або по телефону. Наші консультанти готові надати будь-яку необхідну інформацію, проконсультують щодо умов і дадуть відповідь на всі питання
Оцінка
При особистій зустрічі наш оцінювач проведе огляд об'єкта. Юрист перевірить надані вами документи і підготує договір з урахуванням попередніх домовленостей і вибраних вами умов
Видача
Після підписання документів ви зможете отримати необхідну вам суму готівкою
Подати заявку

Подивіться канал компанії на YouTube

Сучасні кредитори стежать за світовими інформаційними тенденціями і намагаються доносити інформацію про свою діяльність в соціальних мережах. Багато компаній ведуть блог на YouTube, Facebook або в Instagram. Наявність офіційних акаунтів - одна з найважливіших ознак легальності та доброчесності кредитної організації. Якщо Ви потрапили на один з рекламних роликів такої компанії, як мінімум, зверніть увагу на дату створення каналу, кількість роликів і інші важливі нюанси.

На YouTube-каналі “Кредит 112” Ви можете ознайомитися з кредитними продуктами нашої компанії в більш цікавому форматі. За 2 роки глядачами нашого каналу стали близько 500 000 чоловік. Ми постійно розвиваємо цей напрямок, щоб зробити кредитування в Україні доступніше і вигідніше, і звичайно підвищити Вашу довіру до великої команди "Кредит 112".

Висновки і рекомендації

Виходячи з усього вищесказаного, підведемо підсумки:

 1. Кредит під заставу нерухомості - популярний кредитний продукт серед багатьох позичальників в Україні;
 2. Актуальність заставного кредитування пояснюється низькою фіксованою ставкою і лояльною системою оформлення;
 3. Дивитись реальні відгуки краще в найбільш достовірних джерелах, які перевіряють всю інформацію відповідно до власних алгоритмів;
 4. Серед достовірних джерел відгуків про заставні кредити в Україні можемо виділити: «Google Maps», «Мінфін», «Prostobank.ua», «Otzyvua.net».

Нагадаємо, що фінансова компанія «Кредит 112» надає можливість оформити кредит під заставу всіх типів нерухомості в Києві, Київській області, Івано-Франківську, Дніпрі, Львові, Харкові, Житомирі, Одесі, Рівному, Вінниці, Чернівцях, Ужгороді та Хмельницькому. Хочете оформити вигідний кредит під 1,5% на місяць на тривалий термін? Зв'яжіться з нами по телефону або відвідайте офіс компанії в Києві, щоб отримати детальну консультацію фінансового експерта.

Credit 112

Як в Україні не потрапити на кредитора-одноденку з фейковими відгуками?

Для цього потрібно більше дізнатися про компанії в достовірних джерелах, як довго кредитор на ринку? Які умови він надає по факту? Чи є підводні камені? Чи є відгуки реальних клієнтів? Та інше.

Де краще читати про кредит під заставу нерухомості відгуки в Україні?

Позика під заставу нерухомості відгуки рекомендуємо дивитися в найбільш перевірених джерелах, наприклад, «Google Maps», «Мінфін», «Prostobank», «Otzyvua.net».

Кредит під заставу нерухомості відгуки в «Google Maps» - чи можна довіряти такому джерелу?

Так, відгуки про кредиторів в «Google Maps» правдиві в 99,9% випадків, щоб бути повністю впевненим у цьому, використовуйте кілька джерел. Подивіться термін існування компанії і період, за який була залишена інформація.

Кредит під заставу квартири відгуки про «Кредит 112» - де актуальна інформація?

«Кредит 112» на ринку кредитування вже більше 20-ти років, реальні відгуки про роботу нашої компанії Ви можете прочитати в більшості достовірних джерел.

5
оцінок: 7
Про нас пишуть
Interfax
Liga News
MinFin
ТСН
Unian
Залишити відгук