ru ua

Де взяти вигідний кредит в Україні?

Зображення: Де взяти вигідний кредит в Україні?

Де взяти вигідний кредит в Україні?

Часто перед позичальниками постає важливе питання: який з типів позики вибрати, і де його краще оформити? Важливо отримати відповіді на дані питання, щоб зрозуміти як найкраще задовольнити власну потребу в додаткових коштах, та ще й на вигідних умовах.

Але пошук відповіді на вище зазначені питання - справа непроста, адже сучасний кредитний ринок дуже різноманітний: сьогодні отримати гроші можна як у звичайних банках, так і в одній з небанківських фінансових компаній. Хочете зрозуміти, як отримати найбільш вигідний кредит, а також розібратися у всіх плюсах і мінусах існуючих кредитних пропозицій? Запасіться терпінням, адже на пошук інформації та її засвоєнням вам буде потрібно чимало часу. Але можна піти й іншим шляхом, просто запитайте себе: «А який, власне, кредит мені зараз потрібен?». Щоб відповісти на нього, необхідно визначити вихідні дані і вигоди, які має містити необхідна вам кредитна пропозиція.

Скільки грошей Вам необхідно і на який термін?

При отриманні кредиту слідт придержуватися простих правил:

1. Чітко знати скільки грошей вам необхідно.

2. Не брати в кредит більше необхідної суми.

3. Брати кредит на мінімальний термін.

Якщо ви будете слідувати цим правилам, то зможете заощадити значну суму. Справа в тому, що чим більшу суму ви візьмете в борг, тим більший відсоток доведеться віддавати. Теж стосується і часу, чим більший термін позики, тим вище нараховується відсоток. Намагайтеся не брати більше необхідної суми, і як можна на менший термін, особливо якщо мова йде про експрес-кредитування.

Як терміново вам потрібен кредит?

Час - одна з найбільш важливих та цінних речей в людському житті. Як правило, у більшості з нас є час, який ми можемо витратити на кілька візитів в банк для оформлення потрібних паперів. З іншого боку дуже часто трапляється так, що гроші потрібні тут і зараз на рішення термінових потреб. Ось, власне, цей фактор, фактор часу, грає велику роль у виборі кредитора.

Якщо вільного часу у Вас досить, то ви можете дозволити собі таку розкіш, як неспішність. Відвідайте кілька банків, порівняйте їх процентні ставки, поцікавтеся можливими акціями - це допоможе вам заощадити значну частку коштів, але потребує багато часу. Альтернативою можуть стати експрес-кредити, що надаються небанківськими фінансовими організациями. Вони стануть відмінним рішенням, коли потрібно швидко отримати невелику позику на короткий термін.

У вас офіційний дохід чи ні?

Дуже часто клієнти банків стикаються з відмовою в кредитуванні через відсутність офіційного доходу. Наприклад, ситуація коли працівник отримує «сіру» або «чорну» зарплату не такі вже й рідкісні. Відповідно, такі люди або зовсім не мають офіційного працевлаштування, або їх «біла» заробітна плата значно менше фактичної. Як правило, банки з такою категорією позичальників працюють дуже рідко, частіше відмовляючи в позиках.

Що ж в такому випадку робити? - запитаєте ви. Тут знову приходять на допомогу небанківські фінансові організації. Вони не вимагають від своїх клієнтів гори паперів, які офіційно підтверджують отримання доходу. Звертатися в такі компанії вигідно якщо ви не хочете довго і нудно доводити банку, що у Вас є гроші. Оформлення необхідних паперів здійснюється протягом години, а то й менше.

умови кредиту під заставу нерухомості

Credit 112
Про нас пишуть
Interfax
Liga News
MinFin
ТСН
Unian
Залишити відгук