ru ua

Оформити кредит на вигідних умовах - можливо!

Зображення: Оформити кредит на вигідних умовах - можливо!

У Києві та області оформити кредит готівкою можна за 60 хв. Отримані кредитні кошти використовуються на розсуд позичальника для покриття різних витрат - таких як подорожі, навчання, ремонт, покупка техніки, авто або нерухомості. І банки, і приватні кредитори вже давно дають нецільові споживчі кредити. Дізнайтеся, як оформити кредит готівкою, і ознайомтеся з його умовами і перевагами.

Умови оформлення кредиту

Оформити кредит на вигідних умовах - можливо!

Кожна організація, яка видає кредити, прописує свої умови оформлення кредиту. Небанківські організації завжди пропонують кращі умови, ніж великі банки.

Компанія Кредит 112 пропонує кредити на суму до 10 000 000 грн. під заставу нерухомості (банки в основному пропонують кредити на суму до 1 млн грн., рідко до 5 млн грн.).

Термін погашення кредиту може бути до 10 років (в банках стандартний термін погашення кредиту становить 1-5 років).

Термін отримання кредиту під заставу нерухомості (земельної ділянки, будинку або квартири) становить 2 години (банки можуть розглядати заявку на отримання кредиту протягом 2 місяців, особливо, якщо позичальникові потрібна велика сума грошей).

У пакет документів, який Вам знадобиться для оформлення кредиту під заставу нерухомості, входить: паспорт громадянина України або документ, що підтверджує реєстрацію громадянина на території України, ідентифікаційний номер і папери, що підтверджують право володіння заставною нерухомістю. Приватний кредитор не вимагає документ з місця роботи або довідку про заробітну плату. Щоб точно знати, які документи Вам можуть знадобитися при отриманні кредиту, рекомендуємо Вам, перед візитом до офісу, уточнити це питання по телефону у менеджера.

Для того щоб швидко розрахувати приблизну вартість кредиту рекомендуємо Вам скористатися кредитним калькулятором. Він швидко порахує Вам суму щомісячного платежу, а також покаже переплату по кредиту.

Відсоткова ставка при оформленні кредиту

Одна з найважливіших складових при оформленні кредиту - це реальна відсоткова ставка. Багато банків формують реальну процентну ставку використовуючи кілька складових. При формуванні реальної процентної ставки враховується: % ставка по кредиту (в банку не буває нижче 20% без додаткових платежів) + разова комісія (як правило коливається між 1-2%) + щомісячна комісія (цей показник може відрізнятися в різних банках ... якщо % ставка вище 20%, як правило, банки рідко беруть ще щомісячну комісію, але якщо % ставка нижче 20%, то така комісія обов'язково буде нараховуватися).

Компанія Кредит 112 - приватна організація, яка не бере комісій, ні разових, ні щомісячних. Ставка по кредиту стартує від 1,5% в місяць, що становить 18% річних. Це реальна ставка, яку Ви будете платити, і більше не буде ніяких комісій. А значить, що реальна ставка по кредиту набагато нижче, ніж у конкурентів.

Якщо у Вас ще залишилися питання з приводу відсоткових ставок, то зв'яжіться з нашими менеджерами. Важливо пам'ятати, що за кожним кредитом умови отримання кредиту встановлюються індивідуально. Ми завжди йдемо назустріч нашим клієнтам. Телефонуйте нам за номерами вказаними на сайті для отримання детальних консультацій з будь-якого питання, пов'язаного з кредитами.

умови кредиту під заставу нерухомості

Credit 112
5
оцінок: 6
Про нас пишуть
Interfax
Liga News
MinFin
ТСН
Unian
Залишити відгук