ru ua

Як оформити кредит з маленьким відсотком?

Зображення: Як оформити кредит з маленьким відсотком?

Розглядаючи можливість оформлення позики, кожен українець шукає найбільш вигідні умови. В першу чергу, це стосується відсоткової ставки, яку необхідно виплачувати протягом усього терміну дії кредиту. Чим вона нижче, тим менше доведеться переплатити.

Де взяти кредит під маленький відсоток, в банку або небанківській організації?

Можно ли взять кредит без согласия супруга

Український ринок фінансових послуг формують сотні банків, що пропонують оформити позики на вигідних, як їм здається, умовах. Але, якщо вчитатися в договори, стає зрозуміло, що взяти кредит з маленьким відсотком в банках практично неможливо. Проблем додає і те, що при оформленні позики співробітники банківських відділень вимагають надати заставне майно, поручителів та оформити примусову страховку.

Жорсткі вимоги в банку до позичальників змушують жителів України звертатися за допомогою до приватних фінансових організацій. Оформити у них кредит з маленьким відсотком більш реально. Пов'язано це з кількома причинами:

  • доступні відсоткові ставки, що автоматично роблять переплату незначною;
  • період кредитування - термін кредитування встановлюється індивідуально. Ви можете взяти кредит на нетривалий період і переплата буде незначна;
  • різні знижки та акції - намагаючись залучити нових клієнтів, багато небанківських організацій пропонують взяти у них перший кредит взагалі без нарахування відсотків. Для постійних клієнтів діють бонуси і програми лояльності. Але варто уважно поставитися до таких пропозицій. Більшість кредиторів ховають підвищену відсоткову ставку за такими уявними акціями. Краще зверніть увагу на нашу кредитну пропозицію. Ми не закликаємо клієнтів фіктивними акціями, а пропонуємо дійсно маленький відсоток по кредитах.

Не варто забувати і про простоту оформлення позики в таких установах. Взяти кредит з маленьким відсотком в приватній компанії можна без поручителів і зайвих довідок. Багато компаній працюють з представниками чорного списку, які не мають змоги оформити позику в банках країни.

Рейтинг компаній з найнижчими відсотковими ставками

В Україні діє безліч небанківських установ. Деякі з них працюють тільки в Києві, інші - пропонують свої послуги жителям інших міст. Однак далеко не всі гарантують можливість оформлення позики з мінімальною процентною ставкою.

В ТОП-5 компаній, що пропонують кредит з маленьким відсотком, увійшли:

  • «Швидкозайм» - організація, готова надати від 300 до 10 000 під 2%. Термін дії кредиту - від 7 до 30 днів;
  • «Є Гроші» - компанія, що займається кредитуванням на строк від 7 до 30 днів. Максимально можлива сума позики - 20 000 грн, а ставка - 1,79%;
  • «AlexCredit» - небанківська установа, яке гарантуватиме своїм клієнтам від 100 до 12 000 грн на термін від 5 до 30 або 45 днів. Ставка становить 1,7%;
  • «Moneyveo» - відома компанія, видає кредити на термін від 1 до 30 днів. Можлива сума позики - 500-15 000 грн, а ставка - 1,66%;
  • «Кредит 112» - небанківська установа, яке успішно працює на ринку України з 2005 року. Компанія має в своєму розпорядженні базу з більш ніж 150 інвесторів. Ставка по кредиту складає всього 1,5%, а на прийняття рішення потрібно не більше 10 хвилин. Доступна клієнтам сума - 30 000-30 млн. грн. Терміни погашення - від 3 місяців до 10 років.

Щоб дізнатися, як оформити кредит з маленьким відсотком, зверніться до співробітників компанії. Ми готові надати кошти в день звернення в компанію. Якщо Ви ознайомитесь з пропозиціями більшості небанківських організацій, то переконаєтесь, найнижчі ставки варіюються в межах 1,5-2%. Але більшість компаній кредитують під 3, 4 і навіть 5%. Найчастіше найвигідніші кредити дають постійним клієнтам.

Куди краще звернутися за кредитом?

Компанія «Кредит 112» - небанківська установа з бездоганною репутацією і великими можливостями. Наша організація кредитує без наявності довідки про доходи і працює з чорним списком. Всі позики видаються тільки в гривні, без прив'язки до будь-якої іноземної валюти.

Той, хто бажає оформити позику в «Кредит 112», може отримати гроші безпосередньо від компанії без посередників. Після заключення договору правовстановлюючі документи залишаються у клієнта. При бажанні кредит можна погасити достроково без штрафів або додаткових комісій.

У компанії «Кредит 112» регулярно діють акції для нових і постійних клієнтів. Скориставшись ними, позичальники отримують право на безкоштовну інкасацію коштів або юридичну підтримку протягом усього терміну дії договору.

Прості кроки отримання кредиту
Заявка
Залишити заявку ви можете у зручний для вас спосіб: онлайн або по телефону. Наші консультанти готові надати будь-яку необхідну інформацію, проконсультують щодо умов і дадуть відповідь на всі питання
Оцінка
При особистій зустрічі наш оцінювач проведе огляд об'єкта. Юрист перевірить надані вами документи і підготує договір з урахуванням попередніх домовленостей і вибраних вами умов
Видача
Після підписання документів ви зможете отримати необхідну вам суму готівкою
Подати заявку
Credit 112
Про нас пишуть
Interfax
Liga News
MinFin
ТСН
Unian
Залишити відгук