ru ua

Як погасити кредит в Приватбанку, якщо немає грошей

Зображення: Як погасити кредит в Приватбанку, якщо немає грошей

Як погасити кредит в Приватбанку, якщо немає грошей

Позика може стати відмінною підмогою для підтримки або розвитку бізнесу. За допомогою позики легко вирішити термінові фінансові питання. І все ж не завжди умови по позиці дозволяють її своєчасно виплачувати. Наприклад, часто боржники Приват банку задають в інтернеті питання: "Не плачу кредит Приватбанку, не вистачає грошей, чи подадуть на мене до суду?" Так, почати банківська установа судовий розгляд з приводу відшкодування позики може, однак суд - це крайній захід, до нього допускати не потрібно. Тим більше, є більш вигідні і прості способи, як погасити кредит, якщо немає грошей.

Не плачу кредит Приватбанку

Взятий кілька років тому займ стає тягарем, якщо банком в односторонньому порядку були змінені по ньому умови і встановлена ​​висока відсоткова ставка. Навіть у 2021 році заставні позики в Приватбанку видаються під 15% річних тільки в перший рік кредитування, а з другого року ставка збільшується до 21%. При цьому залишаються комісійні збори, страховка позичальника та об'єкта застави.

Переплата в чверть від взятої суми може підірвати фінансове становище будь-якого позичальника, особливо якщо була взята досить велика сума, а дохід через карантин знизився. У такі моменти деякі боржники Приват банку кажуть: "Не плачу кредит Приватбанку, так як через великі відсотки не можу зібрати потрібну суму платежу". Що вже говорити про можливі прострочення по кредитці, де річний відсоток складає більше 43%. Не заплативши його вчасно одного разу, стає справжньою складністю повернути борг в майбутньому.

Списання кредиту Приватбанком

Частина позичальників сподівається, що пройде термін позовної давності (1095 днів) і станеться списання кредиту Приватбанком. Важливо розуміти, що:

  1. Спочатку банком пропонується рефінансування позики або реструктуризація боргу. Якщо ж позичальник продовжує ігнорувати боргові зобов'язання, вже через 3 місяці після того, як припиняють виплачувати гроші, банківська установа може подати до суду.
  2. Щоб Приватбанк списав борг, повинно пройти не менше 3 років від дати останньої оплати.
  3. По кредитній карті термін давності становить 3 роки від закінчення терміну її дії (при тому, що можлива одностороння пролонгація карти банком).
  4. Щоб Приватбанк списав борг, до суду подається у відповідь позов із зазначенням, що закінчився термін давності по банківських зобов'язаннях.
  5. Навіть під час локдауну і карантину списання кредиту Приватбанком відбувалося вкрай рідко.

Чекати 3 роки і бігати по судах, чекаючи результату засідання - справа складна і морально, і матеріально. Виграти судовий розгляд з Приватом буде дуже складно. Це потребує наявності хорошого адвоката, а значить, значної суми грошей.

Що зробити, щоб Приватбанк списав борг?

Який же борг все-таки може бути списаний Приватом? Тільки штрафи і пеня за несвоєчасне погашення кредитних зобов'язань, але і тут є свої нюанси. Це можливо тільки в тому випадку, якщо штрафні санкції перевищують 50% від тіла позики. Такий розмір штрафу суперечить букві Закону, а тому є можливість, що за підсумком судового розгляду Приватбанк спише борг по штрафним сумами, що становить понад половину тіла кредиту.

Як погасити кредит, якщо немає грошей

Судові розгляди Вам не потрібні? Розумієте, що списання кредиту Приватбанком - тривалий і далеко не завжди реальний процес? Тоді Ви напевно станете підшукувати інші варіанти, як погасити кредит у Приватбанку, якщо немає грошей.

Перекредитування під більш низький відсоток - це хороший вихід зі складної ситуації. Однак після прострочень по платежах у Вас буде зіпсована кредитна історія, що значно зменшить коло фінансових установ, готових видати Вам нову позику.

Де ж знайти більш вигідного кредитора, що видає позики позичальникам з поганою кредитною історією? Боржники Приват банку можуть звернутися в компанію "Кредит 112". Ми - заставна кредитна організація з багаторічним досвідом, що допомагає у вирішенні фінансових питань тисячам клієнтів. Ми працюємо з позичальниками з неідеальною кредитною історією.

Перекредитування від "Кредит 112"

Умови кредитування в нашій компанії досить прості:

  1. Позика видається під заставу транспорту, житла, комерційного приміщення і землі.
  2. Для отримання позики потрібно надати документ на право власності на заставне майно, паспорт та ідентифікаційний номер. Видати можуть до 80% оціночної вартості об'єкта застави, що в грошовому еквіваленті становить до 30 млн. грн.
  3. Відсоток за позикою фіксується і становить від 1,5% на місяць при забезпеченні позики нерухомістю і від 3,5%, якщо закладається транспортний засіб.
  4. Можливий період кредитування становить від 3 місяців до 10 років.
  5. Позику можна погасити достроково. Це безкоштовно і не передбачає застосування штрафних санкцій або пені.

Ви можете закласти квартиру, будинок, офіс, склад, виробництво в Києві, Рівному, Ужгороді, Дніпрі, Івано-Франківську чи будь-якому іншому місті України. Для забезпечення позики легковим або вантажним автомобілем підійде його реєстрація в будь-якому населеному пункті. Земельні ділянки розглядаються тільки в столиці та прилеглих районах. При кредиті під заставу землі є можливість отримати до 50% від ринкової вартості об'єкта під 2% в місяць. Сума до видачі при кредитуванні під заставу авто зменшується до 2 млн. грн.

Для оформлення позики зв'яжіться з нашим менеджером, який уточнить всі деталі і допоможе оформити заявку на кредитування. Щоб отримати консультацію, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті, або заповніть форму зворотного зв'язку.

Старий борг в Приватбанку - це не вирок, якщо знати, як погасити кредит, навіть якщо в даний момент немає повної суми грошей для цього. Вирішуйте свої фінансові питання разом з нами - це швидко і вигідно.

Прості кроки отримання кредиту
Заявка
Залишити заявку ви можете у зручний для вас спосіб: онлайн або по телефону. Наші консультанти готові надати будь-яку необхідну інформацію, проконсультують щодо умов і дадуть відповідь на всі питання
Оцінка
При особистій зустрічі наш оцінювач проведе огляд об'єкта. Юрист перевірить надані вами документи і підготує договір з урахуванням попередніх домовленостей і вибраних вами умов
Видача
Після підписання документів ви зможете отримати необхідну вам суму готівкою
Подати заявку
Credit 112

В яких містах Ви працюєте?

Ми постійно розширюємося. На сьогоднішній день кредитування здійснюється в великих містах України. Працюємо на території Києва, Дніпра, Одеси, Львова, Ужгорода, Житомира, Івано-Франківська, Рівного, Хмельницького, Вінниці, Чернівців.

Якщо другий власник квартири знаходиться в іншій країні і приїхати не може, чи зможу я отримати позику у Вашій компанії?

Ми маємо успішний досвід кредитування проблемного заставного майна. Звертайтеся, ми обов'язково розглянемо Вашу заявку і постараємося допомогти.

Як швидко я зможу отримати відповідь щодо позики і безпосередньо гроші? Чи буде це готівка або гроші на карту?

Відповідь за заявкою на кредит озвучується протягом 10 хвилин. Готівкові кошти Вам можуть бути надані відразу після підписання заставного договору, навіть у день звернення клієнта в нашу компанію.

Чи зможу я отримати у Вас займ, якщо працюю неофіційно?

Ми не вимагаємо документального підтвердження доходу позичальника і надання довідки про доходи. При цьому проводимо самостійну перевірку платоспроможності наших клієнтів. Тому отримати кредит в нашій компанії у Вас є можливість.

Які додаткові комісії та платежі передбачаються за позикою?

Ніяких комісій, страхових або будь-яких інших додаткових витрат Ви не несе. Оформлення договору у нотаріуса і оцінку майна наша компанія бере на себе. Ваш платіж буде складати тільки зафіксований в договорі відсоток і тіло кредиту.

5
оцінок: 4
Про нас пишуть
Interfax
Liga News
MinFin
ТСН
Unian
Залишити відгук