ru ua

Як працюють швидкозайми в мікрокредитних організаціях?

Зображення: Як працюють швидкозайми в мікрокредитних організаціях?

Часом швидкозайми виявляються чи не єдиним способом знайти відсутню суму. Чому попит на них зростає з року в рік і якими можуть бути наслідки для неуважного позичальника - розглянемо більш докладно.

Як працюють швидкі позики: умови і переваги

Як працюють швидкозайми в мікрокредитних організаціях?

Останнім часом в Україні спостерігається справжній «бум» швидких кредитів, левову частку яких становлять позики, терміном до 1-го місяця. А там, де є попит, обов'язково з'явиться пропозиція. І, якщо станом на 1 липня 2019 року, відповідні ліцензії отримали 967 МФО, то рівно через рік їх число перевалило за 1200.

Так чому ж попит на швидкі позики стає все більшим? Цьому є декілька причин:

  • доступність - оформити такий кредит може кожен житель України, в тому числі люди без офіційного працевлаштування. Більше того, займ швидко може отримати навіть працюючий студент;
  • миттєве оформлення - багато МФО мають розвинену мережу представництв. У більшості випадків їх офіси розташовуються в місцях з підвищеним трафіком людей. Взяти швидко кредит в таких установах можна за 20 хвилин - рівно стільки потрібно на заповнення анкети та перевірку співробітниками документів клієнта;
  • максимально проста процедура - взяти в кредит швидкі гроші в МФО можна, надавши тільки паспорт та ІПН. За бажанням клієнт погашає позику достроково. Якщо ж розрахуватися нічим, можна продовжити терміни дії договору.

Не останнє місце займає той факт, що навіть якщо людина не зможе вчасно повернути швидкий кредит в МФО і продовжить дію договору, його історія не буде зіпсованою. Дані позичальника не внесуть до бази даних боржників і надалі він зможе без будь-яких проблем оформити більш велику позику в будь-якій фінустанові України.

Як працюють мікрофінансові організації?

Головне завдання будь-якої мікрофінансової організації - зацікавити потенційного клієнта, зробити все, щоб він скористався її пропозицією, навіть якщо гроші йому потрібні не терміново. Однак далеко не всіх українців влаштовують умови, на яких видаються позики. Різні штрафи за дострокове погашення, наявність в договорах прихованих пунктів про додаткові комісії та внески - все це швидко відштовхує людей і змушує їх відмовитися від ідеї взяти кредит швидко.

Найгірше те, що багато «кредиторів» навіть не мають своїх власних сайтів або, що ще більш дивно - фізичних офісів, куди б змогли прийти люди і ознайомитися з відрекламованими пропозиціями. Замість цього, потребуючим грошей українцям часто пропонують взяти швидкий кредит онлайн, що, погодьтеся, дуже ризикована ідея.

Людям, що бажають скористатися такого роду кредитуванням, варто пам'ятати про поки ще нестабільну економічну ситуацію в Україні. Будь-яка компанія, тим більше та, що не має своїх відділень, може дуже швидко зникнути. Що тоді станеться з Вашим кредитом? Все дуже просто - його передадуть колекторам.

Чим небезпечні мікропозики?

Крім загрози зникнення кредитора існує й інший, куди більш реалістичний сценарій. Це - переплата, яка неминуче чекає клієнтів більшості МФО. Багато кредиторів видають позики під 2% в день і більше. При цьому, перший швидкозайм надається під спеціальну нижчу відсоткову ставку, майже даром.

Якщо ж не брати середню ставку в 2% щодня, а знизити її вдвічі, то, при розрахунку на 30 днів і сумі позики 10 000 грн виходить, що клієнт буде зобов'язаний повернути 13 000 грн. При цьому в онлайн калькуляторі багатьох МФО з такою ж сумою і відсотковою ставкою чомусь вказано 10 300 грн. Це відмінний спосіб ввести в оману будь-якого неуважного українця.

Де взяти чесний кредит за короткий часовий проміжок?

За фактом швидкозайми не дають тієї вигоди, про яку говорять в їх рекламі. Людина так чи інакше переплачує, причому, солідну суму. Компанія «Кредит112» - чесний кредитор, який пропонує кращі умови для оформлення позики.

Чому варто взяти кредит у нас:

  • 15 років роботи на ринку;
  • реальна ставка - всього 1,5% щомісяця;
  • мінімальна сума позики - 30 тис. грн;
  • терміни прийняття рішення - не більше 10 хвилин;
  • власна база з 150 інвесторів.

Не ризикуйте і не зв'язуйтеся з сумнівними МФО. Зверніться до нас і ми допоможемо вирішити всі Ваші фінансові проблеми.

Прості кроки отримання кредиту
Заявка
Залишити заявку ви можете у зручний для вас спосіб: онлайн або по телефону. Наші консультанти готові надати будь-яку необхідну інформацію, проконсультують щодо умов і дадуть відповідь на всі питання
Оцінка
При особистій зустрічі наш оцінювач проведе огляд об'єкта. Юрист перевірить надані вами документи і підготує договір з урахуванням попередніх домовленостей і вибраних вами умов
Видача
Після підписання документів ви зможете отримати необхідну вам суму готівкою
Подати заявку
Credit 112
5
оцінок: 4
Про нас пишуть
Interfax
Liga News
MinFin
ТСН
Unian
Залишити відгук