ru ua

Кредит на рік без довідки про доходи

Зображення: Кредит на рік без довідки про доходи

Іноді буває так, що знайдено відмінний варіант житла або автомобіль, за який треба заплатити вже сьогодні, необхідно терміново провести ремонтні роботи, пройти курс терапії або хочеться з'їздити по гарячій путівці відпочити, проте на даний момент не вистачає грошей. Щоб не прогавити момент і скористатися терміновою пропозицією, можна взяти кредит на рік без довідки про доходи. Не маючи офіційного доходу, зробити це в банку неможливо. Не вийде отримати позику в великому розмірі і тому, хто оформлений на мінімальну заробітну плату. Як же бути, якщо необхідна досить велика сума, а банківська установа її, швидше за все, не видасть? Оформити кредит без довідок в небанківської кредитній організації в Києві.

Де взяти кредит без офіційного працевлаштування на рік

Кредит на год без справки о доходах

Коли банківський займ взяти неможливо, не варто впадати у відчай, оскільки в Україні існує "Кредит 112", де ставляться лояльно до всіх потенційних клієнтів. Ми перевіряємо реальну платоспроможність позичальника самостійно і можемо видати кредит без довідки з роботи під заставу автомобіля або нерухомості. Працюючи на ринку кредитування більше 15 років, ми видали більше 3000 позичок особам, що досягли повноліття.

Незалежно від того, чи живете Ви в Києві, Київській області, Дніпрі, Рівному, Житомирі, Харкові, Ужгороді, Львові, Івано-Франківську, Вінниці, Одесі, Чернівцях, Хмельницькому або іншому місті України, ми розглянемо Ваш запит. Заявка на кредит без довідки про доходи обробляється швидко, і вже через 10 хвилин буде надана відповідь по ній. Гроші ж можна буде отримати через кілька годин або протягом 1-2 днів, в залежності від обраних умов кредитування.

Ми даємо можливість оформити кредит без довідки про доходи в сумі від 30 тис. грн. (до 80% оціночної вартості майна) на період від 3 місяців до 10 років. При достроковому погашенні у Вас не виникне жодних штрафних санкцій. Відсоток за позикою при цьому буде відрізнятися в залежності від заставного майна:

 • від 1,5%, якщо для отримання позики закладається нерухомість;
 • від 3,5%, коли позика видається під заставу автомобіля.

Ви можете взяти кредит без офіційного працевлаштування на рік, маючи на руках паспорт, ідентифікаційний номер та документи, що підтверджують, що житло або автомобіль належать Вам.

Як оформити кредит без довідки з роботи

Щоб взяти кредит на рік без довідки про доходи, зв'яжіться з нами по одному з номерів телефону, зазначених на сайті, або залиште запит для зворотного зв'язку. Наш менеджер швидко перетелефонує Вам, узгодить всі деталі і відповість на питання, що цікавлять.

Звертайтеся до нас, навіть якщо Ваша історія кредитування раніше була трохи зіпсована. Ми - лояльна компанія, яка самостійно розглядає платоспроможність позичальника, тому з нами у Вас завжди з'являється шанс отримати кредит без довідки з роботи і вирішити свої тимчасові фінансові труднощі.

 • Без довідки про доходи

  Без довідки про доходи

  Для отримання кредиту достатня наявність тільки паспорта та ідентифікаційного коду

 • Час оформлення

  Час оформлення

  Видача коштів відбувається в самі стислі терміни, а саме 1-2 години

 • Працюємо з Чорним списком

  Працюємо з Чорним списком

  Працюємо з клієнтами, які мають негативну кредитну історію

 • Чесний кредит

  Чесний кредит

  Реальна ставка без фіктивних акцій і додаткових умов на весь термін позики

 • pay Кредитування безпосередньо від Фінансової Компанії або від Приватного Інвестора
 • referee Дострокове погашення без штрафів і комісій
 • documents Оригінали правовстановлюючих документів залишаються у вас
 • heart Наші договори максимально лояльні і ми готові до компромісів
 • money Кредит видається в гривнях без прив'язки до валюти
Credit 112
5
оцінок: 3
Залишити відгук