ru ua

Кредит на весілля

Зображення: Кредит на весілля

Весілля - радісна і урочиста подія, про яку мріє не тільки кожна жінка, а і деякі чоловіки. Його планують тривалий час і намагаються продумати до дрібниць, щоб в день "ікс" все пройшло ідеально.

Але всім відомо, що організація цієї події забирає не тільки багато часу, а й грошей.

Як можна заощадити при організації весілля?

  • Запросіть більше гостей. Ви, напевно, обуритесь, адже це тільки збільшить бюджет події. Але давайте поміркуємо. При організації весілля є витрати, що діляться на кожного гостя і загальні. Наприклад, в ресторані за кожного гостя потрібно платити фіксовану суму, але інші витрати не залежать від кількості гостей (купівля сукні та костюма нареченого; оплата послуг ведучого і музикантів; послуги фотографа, відеографа, декоратора і інші). Давайте порахуємо, що в середньому за людину ресторану платять близько 500 грн. А кожен гість дарує молодятам не менше 1000 грн. Виходить, що чим більше гостей, тим простіше молодим покрити витрати і піти в плюс.
  • Заздалегідь резервуйте ресторан, а також бронюйте вільну дату у всіх, хто буде працювати на заході. Якщо це робити завчасно, можна знайти тих, хто робить свою роботу якісно і за помірний гонорар. Також, задовго до події простіше домовитися про знижку.
  • Зробіть електронні запрошення. У століття цифрових технологій поліграфічна продукція відходить на другий план. За допомогою спеціальних програм можна створити красиві інтерактивні запрошення для кожного гостя.
  • Використовуйте сезонні квіти. Якщо Ви хотіли весільний букет з піоній в серпні або в грудні, то знайте, що доведеться чимало переплатити. Але якщо весільний букет виконати з місцевих сезонних квітів, то можна створити гарну композицію недорого.

Є ще багато інших способів заощадити на організації заходу. Але що робити, якщо накопичень недостатньо навіть для невеликого весілля?

Де взяти гроші на весілля?

Найшвидше і просте рішення проблеми - взяти в борг або в кредит. До кого варто звертатися з подібним проханням?

Найменш витратний спосіб - попросити у родичів. Ви завжди можете повернути заборгованість з подарованих грошей.

Чи варто звертатися в мікрокредитну організацію? Кредитор, який займається видачею грошей на короткий період під високий відсоток - не найкращий вибір. Як правило, організацією весілля починають займатися за кілька місяців. За цей період накопичаться відсотки, які можуть перевищити суму позики. Найчастіше, мікрокредитні організації видають гроші під 1.5-2% в день на термін до місяця. Якщо Вам знадобляться гроші на більший період, то після закінчення кредитного терміну доведеться перекредитуватися, взяти нову позику, але вже на більшу суму, щоб погасити стару заборгованість. До того моменту, поки Ви нарешті зіграєте весілля, сума боргу може зрости в кілька разів.

Банківський кредит на весілля

Банки видають кредити на весілля на більш вигідних умовах, але процедура отримання грошей займає набагато більше часу. Крім того, позичальник повинен зібрати пакет документів і обов'язково надати довідку про доходи. Підтвердження платоспроможності позичальника - одне з основних умов надання коштів в кредит. Довідка про доходи повинна відображати прибуток не менше, ніж за 6 місяців. Від розміру доходу залежить розмір суми кредиту.

Якщо у позичальника погана кредитна історія або відсутній офіційний заробіток, отримати кредит в банку практично неможливо. Та й позичальнику з хорошою історією повернення кредитів доведеться витратити чимало зусиль, щоб отримати кредит на весілля.

Де отримати кредит на весілля швидко і під низький відсоток?

Кредит на весілля під низький відсоток можна отримати у приватного кредитора. У Києві, Харкові та Дніпрі є можливість скористатися послугами компанії "Кредит 112". Наша компанія надає гроші на різні потреби під 1.5% в місяць.

Ми видаємо кредити під заставу нерухомості або авто. Отримати у нас гроші в найкоротші терміни може навіть позичальник з поганою кредитною історією. Ставка по кредиту не залежить від історії позичальника. Повернути позику буде дуже просто після проведення весілля. Якщо Ви будете дотримуватися наших порад, то подарованих грошей вистачить і на закриття боргу, і навіть на медовий місяць.

Прості кроки отримання кредиту
Заявка
Залишити заявку ви можете у зручний для вас спосіб: онлайн або по телефону. Наші консультанти готові надати будь-яку необхідну інформацію, проконсультують щодо умов і дадуть відповідь на всі питання
Оцінка
При особистій зустрічі наш оцінювач проведе огляд об'єкта. Юрист перевірить надані вами документи і підготує договір з урахуванням попередніх домовленостей і вибраних вами умов
Видача
Після підписання документів ви зможете отримати необхідну вам суму готівкою
Подати заявку
Credit 112
Про нас пишуть
Interfax
Liga News
MinFin
ТСН
Unian
Залишити відгук