ru ua

Кредит від приватної особи під час війни

Зображення: Кредит від приватної особи під час війни

Кредит від приватної особи під час війни

Війна в Україні, безперечно, знизила кредитоспроможність деяких категорій громадян. У відповідь на ці події банківська сфера запровадила досить серйозні обмеження кредитування, щоб знизити власні ризики. Реальна оцінка ситуації показує, що багато заходів виявилися надто жорсткими і не відповідають актуальним можливостям позичальників: і бізнесу, і фізичних осіб. Кредит від приватної особи під час війни став значно популярнішим варіантом позики, і не дивно, адже такий формат співробітництва в рази вигідніший і доступніший. "Кредит 112" надає можливість отримати позику від приватної особи під заставу нерухомості в період військового стану на велику суму з оформленням за один день!

Кредити від приватних осіб під час воєнного стану - найкраща альтернатива банку

Позика від приватної особи під заставу нерухомості – дуже зручний вид кредитної угоди. На сьогоднішній день це найкраща альтернатива споживчому кредиту у банку, чому?

 • На 99% менше бюрократії – перелік документів при оформленні помітно скорочується;
 • Більш "м'які" вимоги до позичальника - меншою мірою враховується офіційний дохід, кредитна історія, наявність прострочок, сімейний стан і т.д.;
 • Нижче відсоткова ставка - за наявності застави ставка нижче та фіксована;
 • Лояльна співпраця - з приватним інвестором простіше вирішити форс-мажорні питання, наприклад отримати відстрочку платежу або достроково погасити заборгованість.

Кредит у приватній компанії також розглядається набагато швидше, якщо у банку Вам запропонують “очікувати рішення” не менше ніж 7 днів (а іноді, до 14 робочих днів), то приватний кредитор відповість за заявкою протягом 15-30 хвилин.

Приватний кредит під заставу під час війни – у чому вигода?

Військовий стан створює додаткові проблеми для позичальника при отриманні кредиту. Більшою мірою це пов'язано з різними змінами параметрів кредитних продуктів, які сьогодні затвердили українські банки. Що змінилося?

 • Збільшилася реальна процентна ставка – за рахунок зростання номінальної ставки, зростання витрат на страхові платежі, появи додаткових комісій;
 • Посилилися вимоги до позичальника – відсоток схвалень у банку знизився більш ніж на 30-40% залежно від фінустанови;
 • Процес оформлення у низці банків став складнішим - все частіше банки вимагають поручителя, обмежують можливий вік позичальника;
 • При заставному кредитуванні сума кредиту впала нижче 50% реальної вартості заставного об'єкта.

Кредит від приватних осіб під час війни позбавлений цих недоліків. Сьогодні в Україні цілком реально отримати велику суму на тривалий термін без зайвого клопоту, і при цьому укласти угоду на довоєнних умовах. Такий варіант співпраці пропонує фінансова компанія "Кредит 112" – лідер ринку приватного кредитування в Україні!

 • Без довідки про доходи

  Без довідки про доходи

  Для отримання кредиту достатня наявність тільки паспорта та ідентифікаційного коду

 • Час оформлення

  Час оформлення

  Видача коштів відбувається в самі стислі терміни, а саме 1-2 години

 • Працюємо з Чорним списком

  Працюємо з Чорним списком

  Працюємо з клієнтами, які мають негативну кредитну історію

 • Чесний кредит

  Чесний кредит

  Реальна ставка без фіктивних акцій і додаткових умов на весь термін позики

 • pay Кредитування безпосередньо від Фінансової Компанії або від Приватного Інвестора
 • referee Дострокове погашення без штрафів і комісій
 • documents Оригінали правовстановлюючих документів залишаються у вас
 • heart Наші договори максимально лояльні і ми готові до компромісів
 • money Кредит видається в гривнях без прив'язки до валюти

Кредит від приватної особи у "Кредит 112"

Приватне кредитування залишається однією з основних послуг компанії "Кредит 112", починаючи з 24 лютого 2022 року. Незважаючи на серйозні економічні наслідки воєнних дій та підвищення ризиків, ми зберегли оптимальні умови видачі заставних кредитів для наших клієнтів, більше того, наші фахівці постійно адаптують кредитні продукти до потреб позичальника.

Отримати гроші від приватного інвестора під час воєнного стану у “Кредит 112” дуже просто:

 • Залиште заявку у нас на сайті;
 • Надайте документи - паспорт, ІПН, правовстановлюючі документи;
 • Ми проведемо безоплатну оцінку застави, складемо договори;
 • Після підписання договорів Ви одразу можете отримати потрібну суму готівкою у нотаріуса чи банку.

Позику від приватної особи під час війни можна отримати на суму від 30 000 до 30 000 000 гривень, ми гарантуємо видачу до 80% від ринкової ціни Вашої нерухомості. Завдяки спрощеній системі оформлення та наявності застави ми можемо зафіксувати процентну ставку на рівні 1,5%, що значно менше, ніж реальна ставка в будь-якому українському банку.

Щоб оформити кредит під час війни від приватної особи, заповніть форму зворотного зв'язку на нашому сайті або зателефонуйте менеджеру!

Прості кроки отримання кредиту
Заявка
Залишити заявку ви можете у зручний для вас спосіб: онлайн або по телефону. Наші консультанти готові надати будь-яку необхідну інформацію, проконсультують щодо умов і дадуть відповідь на всі питання
Оцінка
При особистій зустрічі наш оцінювач проведе огляд об'єкта. Юрист перевірить надані вами документи і підготує договір з урахуванням попередніх домовленостей і вибраних вами умов
Видача
Після підписання документів ви зможете отримати необхідну вам суму готівкою
Подати заявку
Credit 112

У яких містах можна отримати позику від приватної особи під час війни?

Кредит від приватної особи у “Кредит 112” можна оформити під заставу нерухомості у Києві, Київській області, Львові, Івано-Франківську та деяких інших західних обласних центрах. Актуальну інформацію Ви можете дізнатися за телефоном у менеджера.

Яку нерухомість можна закласти, щоби отримати гроші під час війни?

Як об'єкт застави можуть виступати квартири, домоволодіння, комерційні приміщення, земельні ділянки та недобудови. Умови щодо кожного типу нерухомості доступні у відповідних розділах нашого сайту.

Яку роль має на меті отримання кредитних коштів позичальником?

Приватну позику у “Кредит 112” можна отримати для реалізації будь-яких завдань. Під час розгляду заявки наш фахівець не враховує мету отримання кредитних коштів.

Що гарантуватиме виконання зобов'язань за договором з обох сторін?

Гарантією виконання зобов'язань є договір позики та договір іпотеки, завірені нотаріально у присутності обох сторін.

Чи реально отримати схвалення за наявності прострочок за іншими кредитами?

Так, приватний кредит під час війни у ​​“Кредит 112” можуть оформити клієнти з негативною кредитною історією та рейтингом, а також незакритими кредитами в інших банках та МФО.

Про нас пишуть
Interfax
Liga News
MinFin
ТСН
Unian
Залишити відгук