ru ua

Кредит під заставу авто в Одесі

Зображення: Кредит під заставу авто в Одесі

Дача або власні апартаменти біля Чорного моря - мрія багатьох, хороша ідея для бізнесу і можливість виїхати далеко від пильного міста в будь-який момент. Щоб відчувати навколо комфорт і затишок, знадобиться ремонт і меблювання. Отримавши велику суму грошей, можна відкрити власну справу, провести ремонтні роботи або відмінно відпочити.

Якщо Вам не вистачає грошей для здійснення власних ідей, можна взяти кредит під заставу авто в Одесі. Така позика стане неоціненною допомогою не тільки одеситам, а й жителям інших міст України

Де взяти гроші під заставу авто в Одесі

Кредит під заставу авто в Одесі

Автомобіль давно став повсякденною і невід'ємною частиною для багатьох жителів України. У містах-мільйонниках (Києві, Одесі, Львові, Харкові, Дніпрі), де відстані дуже великі, він стає незамінним помічником. Багато людей пересіли назад на автомобіль після виникнення проблем з громадським транспортом під час карантину в 2020 і 2021 р. До того ж, приватне авто - це не тільки зручність, але і зниження ризику захворювання на вірусні інфекції. Тому, отримавши гроші під заставу авто в Одесі або в будь-якому іншому місті України, будь-якому позичальнику хотілося б мати можливість користуватися закладеної машиною.

Важливо вибрати перевіреного кредитора, що працює багато років на ринку. Це дозволить бути впевненим в завтрашньому дні, що умови по взятій позиці різко не зміняться, а платежі по ній залишаться на колишньому рівні протягом усього періоду виплат.

Кредит під заставу машини в Одесі можна взяти в:

  • банку;
  • організації, яка видає позику під заставу транспортного засобу.

Різниця полягає в тому, що для отримання банківської позики буде потрібно збирати різні довідки і документи. Після письмового звернення до установи пройде певний період часу, поки за заявкою буде надано відповідь. У деяких випадках в очікуванні проходить до місяця, а в результаті видається невелика сума або зовсім озвучується відмова. Зазвичай банк видає позику, забезпечену автомобілем, в сумі не більше 50% ринкової вартості транспортного засобу.

Кредит під заставу авто в Одесі від "Кредит 112"

Зовсім інакше йде справа, якщо звернутися до заставного кредитора. Наприклад, наша компанія "Кредит 112" працює в Україні понад 15 років і має величезний досвід в сфері заставної позики. Ми пропонуємо зручні умови кредитування. Заявку на позику можна залишити онлайн або за номером телефону. Результат буде озвучений вже через 10 хвилин. Ви можете отримати гроші під заставу авто в Одесі готівкою відразу після підписання документації, навіть в день звернення. При цьому для укладення нотаріального заставного договору будуть потрібні тільки:

  • паспорт;
  • ідентифікаційний код;
  • документи на право власності на транспорт.

При мінімальних термінах оформлення, Ви можете отримати:

  1. Кредит під заставу машини в Одесі на суму від 30 тис. грн. до 2 млн. грн. Скільки саме Вам видадуть, буде залежати від того, у скільки оцінять закладений автомобіль (до 80% від оціночної вартості).
  2. 3-місячну позику або ж багаторічний займ (до 5 років). Якщо виплати проводяться вчасно і в повному обсязі, Ви зможете отримати пролонгацію позики.
  3. Оформити кредит під заставу авто в Одесі в нашій компанії можна, навіть якщо Ви бажаєте продовжувати використовувати транспортний засіб. У цьому випадку відсоток по позиці складе 4,5% в місяць. Залишивши автомобіль на стоянці компанії, Ваша відсоткова ставка знизиться до 3,5% в місяць. При цьому місце реєстрації авто значення не має. Будь то Хмельницький, Одеса, Рівне, Ужгород або Вінниця, Ви маєте можливість взяти позику.

Відсоток по кредиту фіксується в заставному договорі і не змінюється протягом усього періоду виплати позики. Ви маєте можливість отримати кредит під заставу авто в Одесі в нашій компанії, навіть якщо у Вас була раніше зіпсована кредитна історія. Ми проводимо власний моніторинг платоспроможності позичальника і відповідно до його результатів даємо підтвердження по заявці на позику.

Телефонуйте до нашого менеджера за номером, вказаним на сайті, або залишайте заявку для зворотного зв'язку. Уточнивши всі нюанси, він відповість на всі запитання, допоможе з оформленням заявки на кредитування.

Разом з нами Ваші мрії стануть реальністю.

Прості кроки отримання кредиту
Заявка
Залишити заявку ви можете у зручний для вас спосіб: онлайн або по телефону. Наші консультанти готові надати будь-яку необхідну інформацію, проконсультують щодо умов і дадуть відповідь на всі питання
Оцінка
При особистій зустрічі наш оцінювач проведе огляд об'єкта. Юрист перевірить надані вами документи і підготує договір з урахуванням попередніх домовленостей і вибраних вами умов
Видача
Після підписання документів ви зможете отримати необхідну вам суму готівкою
Подати заявку
Credit 112

Скільки коштує провести оцінку об'єкта застави - авто в Одесі - і нотаріальне оформлення заставного договору?

Всі витрати з оформлення кредиту наша компанія бере на себе. Ніякі додаткові платежі не передбачаються.

Чи є, як в банку, додаткові платежі по кредиту (страховка, комісійні збори і т.п.)?

Ні, ніякі додаткові відсотки, збори, платежі нашою компанією не передбачені. Ви платите прописаний в договорі відсоток плюс погашаєте тіло кредиту. Можливе погашення рівними частинами або нарахування відсотків на залишок.

Якщо мені 2 млн. грн. недостатньо, чи зможу я отримати більше в кредит під заставу авто в Одесі?

На жаль, під заставу автомобіля 2 млн.грн. - це максимум, що Ви можете отримати. Якщо Вам необхідна більша сума, розгляньте варіант отримання кредиту під заставу нерухомості. Деталі Ви можете дізнатися у нас на сайті або по телефону.

Я хочу взяти авто під викуп в Одесі без застави, щоб працювати таксистом. Чи можу я скористатися послугами Вашої компанії?

У нашій компанії Ви можете взяти кредит під заставу машини в Одесі. Викупом автомобілів ми не займаємось. Можемо запропонувати Вам оформити позику на покупку автомобіля під заставу майна.

У мене проблемне авто, але терміново потрібні гроші. Чи зможу я отримати у Вас займ?

У Вас є можливість отримати кредит в нашій компанії. Ми працюємо з проблемним майном.

5
оцінок: 3
Про нас пишуть
Interfax
Liga News
MinFin
ТСН
Unian
Залишити відгук