ru ua

Кредит під заставу б/у авто

Зображення: Кредит під заставу б/у авто

Автомобіль - вірний супутник практично кожного чоловіка і жінки в Україні. Ми готові вкладати значні кошти в обслуговування його технічного стану і презентабельний зовнішній вигляд. Так склалося в нашій культурі, що це не просто засіб пересування, а швидше елемент розкоші, який власник занадто цінує.

Що робити, коли терміново потрібні гроші?

Однак, бувають ситуації, коли терміново потрібна велика сума грошей. Проаналізувавши пропозиції на ринку кредитування Києва і всієї України, можна зробити висновок про те, що брати позику в банку - вкрай невигідна справа. Тому, багато хто приймає рішення скористатися послугами приватного позичальника.

Одним з найбільш вигідних видів кредитування є заставний займ. Умови такої позики вкрай лояльні, наприклад, в нашій компанії «Кредит 112» Ви можете отримати кредит всього під 1,5% на місяць.

Яке майно краще використовувати як заставу?

Якщо у Вас немає власної нерухомості або не потрібен кредит на суму з шістьма нулями, відмінним варіантом буде взяти кредит під заставу свого б/у авто. Оформляючи кредит під заставу б/у авто, Ви також отримуєте вигідні умови кредитування і потрібну суму грошей в короткий термін.

Кредит під заставу б/у авто з правом керування

Компанія «Кредит 112» розпоряджається тільки власними фінансовими ресурсами. Це означає, що ми можемо запропонувати вигідні умови кредитування для наших клієнтів.

Наприклад, при оформленні позики під заставу б/у авто Ви можете залишити автомобіль в особистому користуванні - не обов'язково його відганяти на нашу стоянку. Тобто у Вашому житті нічого не змінюється і Ви не турбуєтеся за свою «ластівку».

Дуже часто позичальник переживає за свою машину, якщо її доводиться віддавати кредитору. Адже хто знає, як будуть поводитися з Вашим автомобілем в період виплати позики? Більш того, якщо у Вас вже є автомобіль – значить, Ви звикли до певного способу життя і позбавлення авто, нехай і на час, створить для Вас масу незручностей.

Умови отримання грошей під заставу б/у авто в нашій компанії

Ми видаємо гроші під заставу Вашого бувшого у використанні автомобіля на наступних умовах:

  • Ви можете розраховувати на суму кредиту від 30 000 до 2 000 000 грн., в залежності від ринкової вартості Вашого транспортного засобу.
  • Наша компанія видає до 80% ринкової вартості авто, що іноді набагато вигідніше термінового продажу через посередників.
  • Ставка по кредиту починається всього від 3,5% на місяць.
  • Термін кредитування - від 3-х місяців до 5-ти років.
  • Ми не вимагаємо довідок про працевлаштування та офіційні доходи.
  • Регіон реєстрації автівки абсолютно не має значення.
  • Автомобіль може залишитися у Вашому особистому користуванні або у нас на стоянці, в залежності від умов договору.

Додаткову інформацію та детальні умови кредитування Ви знайдете на сторінці Кредит під заставу автомобіля.

Credit 112
5
оцінок: 2
Про нас пишуть
Interfax
Liga News
MinFin
ТСН
Unian
Залишити відгук