ru ua

Кредит під заставу гаража у Києві

Зображення: Кредит під заставу гаража у Києві

Кредит під заставу гаража у Києві

Найбільш вигідний вид споживчого кредитування - це видача кредиту під заставу нерухомості. У якості застави часто виступають квартири, приватні будинки та інші житлові приміщення або комерційні будівлі. Часто у клієнтів нашої компанії постає питання: «Чи можна взяти кредит під заставу гаража?». Однозначно, так!

Але оформити в банку кредит під заставу гаража в Києві з кожним місяцем стає все важче. Необхідно зібрати великий обсяг документів та пройти багатоетапну процедуру подання заявки. Ви можете довго очікувати від банку погодження кредиту і в результаті все одно отримати відмову. Таким чином, гроші в борг під заставу гаража отримувати досить довго і проблематично. А час у такій ситуації особливо цінний ресурс.

Саме тут на допомогу приходить наша компанія – «Кредит 112» – яка оформляє кредит під заставу машиномісця навіть для клієнтів із поганою кредитною історією. Звернутися до компанії з досвідом кредитування понад 16 років – це найкраще рішення, коли ви гостро потребуєте грошей і не знаєте, де їх можна отримати!

Гроші під заставу гаража у Києві: умови видачі

Якщо вам терміново потрібна велика сума, і ви не знаєте, куди звернутися – у нас є рішення. Разом із «Кредит 112» ви можете отримати гроші під заставу гаража у місті Київ на рентабельних умовах!

 • видача до 80% від ринкової вартості застави;
 • винесення вердикту за заявкою протягом 10 хвилин;
 • кредитування терміном від 3 місяців до 10 років;
 • видача коштів лише за 1-2 години;
 • робота з клієнтами з «Чорного списку»;
 • немає необхідності надавати довідку про доходи.
Прості кроки отримання кредиту
Заявка
Залишити заявку ви можете у зручний для вас спосіб: онлайн або по телефону. Наші консультанти готові надати будь-яку необхідну інформацію, проконсультують щодо умов і дадуть відповідь на всі питання
Оцінка
При особистій зустрічі наш оцінювач проведе огляд об'єкта. Юрист перевірить надані вами документи і підготує договір з урахуванням попередніх домовленостей і вибраних вами умов
Видача
Після підписання документів ви зможете отримати необхідну вам суму готівкою
Подати заявку

Кредит під заставу гаража ви отримуєте безпосередньо в день звернення, що дозволяє відразу ж розпорядитися коштами. Так ви заощаджуєте свій час і сили, уникаючи непотрібної паперової тяганини та нервових ситуацій.

Як взяти кредит під заставу гаража?

Існує лише три основні етапи, які слід пройти, щоб взяти кредит під заставу гаража:

 • Ви подаєте заявку на кредит.
 • Наші спеціалісти проводять оцінку заставної нерухомості.
 • Підписується кредитний договір та кошти видаються вам на руки.

Оформлення заявки відбувається на сайті, за телефоном або в офісі "Кредит 112" у Києві. Ви можете вибрати найбільш оптимальний для вас спосіб зв'язку з експертами та отримати детальну консультацію щодо процедури оформлення заявки на кредит.

Погодження кредиту відбувається за наявності переліку паперів першої необхідності:

 • Паспорт;
 • Ідентифікаційний код;
 • Правовстановлюючі документи на об'єкт нерухомості.

Оформлення та видача кредиту займе мінімум часу та сил, забезпечивши вас потрібною сумою готівки протягом кількох годин!

Credit 112

Яка відсоткова ставка на кредит під заставу гаража?

Кредит під заставу гаража в Києві оформлюється фахівцями нашої фірми з процентною ставкою лише 1,5% на місяць.

Яку максимальну позику під заставу гаража ви можете отримати?

У місті Київ та області навколо міста (+15 км) позика під заставу гаража становить від 30 000 до 30 000 000 грн. Гроші видаються готівкою після підписання договору.

Чи можна користуватись гаражем після укладання домовленості?

Ви можете й надалі використовувати гараж для зберігання автомобіля або інших речей, залишаючись власником нерухомості.

Яка сума кредиту під заставу гаража?

Серед важливих факторів, що впливають на розмір кредиту: територіальне розташування гаража, а також його загальний стан. На руки клієнт отримує суму, еквівалентну 80% загальної цінності нерухомості.

5
оцінок: 6
Про нас пишуть
Interfax
Liga News
MinFin
ТСН
Unian
Залишити відгук