ru ua

Кредит під заставу майна з Кредит112: швидко, вигідно, доступно!

Зображення: Кредит під заставу майна з Кредит112: швидко, вигідно, доступно!

Кредит під заставу майна

Нестабільна фінансова ситуація – основна проблема багатьох українців. Адже брак грошей змушує не лише відкласти заплановану поїздку чи дорогу покупку. Деяким сім'ям доводиться жертвувати найпростішим: ремонтом, відпочинком, лікуванням. Вирішити подібну проблему і повернутися до нормального життя допоможе кредит під заставу майна, який можна оформити в компанії Кредит112.

Чим вигідний кредит під заставу майна?

Рішення взяти кредит під заставу майна сьогодні є чи не найвигіднішим рішенням для багатьох жителів Києва. Популярність цих позик пояснюється:

 • мінімальною процентною ставкою – на відміну від звичайних споживчих позик, де середня ставка становить 3–5 % на місяць, гроші під заставу майна можна отримати на більш вигідних умовах. Більшість кредиторів України видають необхідну суму під 2–3%. І тут заставне майно служить гарантією повернення всієї позики в повному обсязі;
 • тривалими термінами виплат – заставний кредит можна погашати роками, оскільки, як правило, йдеться про досить велику суму;
 • можливість отримати позику, якої вистачить на будь-які потреби – заставне майно коштує чимало. Якщо позичальник надає його, значить він має право претендувати на суму в кілька сотень тисяч або навіть мільйонів гривень.

Кредит під заставу майна може бути оформлений, якщо клієнт надасть у заставу:

 • квартиру;
 • приватний будинок;
 • автомобіль;
 • ділянку землі.

Заставне майно для оформлення позики - це також різна нежитлова нерухомість. До неї належать офіси, різні складські та торгові приміщення.

Як отримати гроші під заставу майна в Україні?

Бажаючі оформити позику під заставу майна можуть звернутися до будь-якого популярного банку Києва, але чи буде такий кредит вигідним? По-перше, абсолютно кожен банк вимагатиме від Вас певного пакету документів, що включає довідку про доходи.

По-друге, жоден банк не видасть позику людині, якщо раптом її кредитна історія зіпсована. Кредитори дуже ретельно ставляться до підбору клієнтів, тому будь-яке прострочення в минулому може спричинити величезну проблему.

По-третє, банківський кредит – це майже завжди зайві витрати. Кредитори стягують гроші за кожну послугу, чи то оцінка майна, страховий внесок, відкриття та обслуговування рахунку.

Позика під заставу майна на вигідних умовах від Кредит112

Взяти кредит під заставу нерухомого майна, скориставшись по-справжньому вигідною пропозицією, в Україні таки можна. Для цього достатньо стати клієнтом компанії Кредит112. У цьому випадку Ви отримаєте низку переваг:

 • знижена ставка - всього від 1,5 до 2% на місяць;
 • значну суму – від 30 000 до 30 000 000 грн;
 • терміни дії договору щодо позики – до 10 років;
 • можливість оформити кредит під заставу майна без довідки про доходи;
 • швидкий та вигідний продаж заставного майна в рахунок погашення позики.
Прості кроки отримання кредиту
Заявка
Залишити заявку ви можете у зручний для вас спосіб: онлайн або по телефону. Наші консультанти готові надати будь-яку необхідну інформацію, проконсультують щодо умов і дадуть відповідь на всі питання
Оцінка
При особистій зустрічі наш оцінювач проведе огляд об'єкта. Юрист перевірить надані вами документи і підготує договір з урахуванням попередніх домовленостей і вибраних вами умов
Видача
Після підписання документів ви зможете отримати необхідну вам суму готівкою
Подати заявку

Компанія Кредит112 працює по всій Україні, надаючи можливість оформити вигідну позику під заставу майна кожному охочому. Наші офіси розташовані у Дніпрі, Львові, Харкові, Житомирі, Одесі, Вінниці, Рівному, Івано-Франківську, Чернівцях, Хмельницькому, Ужгороді.

Якщо Вас цікавить термінове оформлення позики за найвигіднішою ставкою, зверніться до наших експертів. Ми завжди раді допомогти у вирішенні будь-яких фінансових питань.

Credit 112

Чи можна оформити кредит під заставу майна із зіпсованою кредитною історією?

Компанія Кредит112 видає позики людям, які мають прострочення за попередніми платежами. Наші клієнти одержують вигідні кредити, яких вистачить на будь-які потреби.

Скільки часу потрібно на видачу позики під заставу майна?

У середньому на розгляд заявки експертами Кредит112 потрібно не більше 10 хвилин. Гроші позичальник отримує усього через 1–2 години після підписання договору.

Які документи необхідні для оформлення кредиту?

При зверненні до офісу потрібно надати лише паспорт, ІПН, а також свідоцтво про право власності об'єктом застави. Оригінали правовстановлюючих документів знаходяться у позичальника.

Чи можна користуватись заставним майном після підписання договору?

Так, нерухомість чи автомобіль залишаються у Вашому розпорядженні. Ви зможете й надалі користуватись заставним об'єктом або здавати його в оренду.

5
оцінок: 2
Про нас пишуть
Interfax
Liga News
MinFin
ТСН
Unian
Залишити відгук