ru ua

Кредит під заставу нерухомості в Ірпені

Зображення: Кредит під заставу нерухомості в Ірпені

Якщо Ви живете в Ірпені, одному з найкрасивіших міст України, Ви маєте знати, що відмінна екологія, сучасна інфраструктура та близькість до столиці України - далеко не всі переваги проживання в цьому чудовому куточку нашої країни.

Якщо у Вас виникла необхідність у позиці фінансових коштів, на сьогоднішній день є дійсно безліч варіантів вибору позичальника. Ви можете оформити кредит у банку, компаніях, що спеціалізуються на «швидко-позиках» під високі відсотки, або у приватного інвестора під заставу нерухомості.

Цінність нерухомості Ірпіня

Завдяки своїм перевагам, нерухомість в Ірпені має досить високу цінність і ліквідність. Це, в свою чергу, дозволяє розраховувати на досить вигідні умови кредитування. Оформляючи кредит під заставу нерухомості в Ірпені у приватного кредитора, Ви можете отримати до 80% ринкової вартості об'єкта.

  Кредит під заставу нерухомості в Ірпені можна отримати практично під будь-яку нерухомість:
 • квартиру (незалежно від віку будинку, наявності та якості ремонту);
 • будинок (незалежно від етапу будівництва);
 • офісне, складське та інше нежитлове приміщення.

Також, в нашій компанії «Кредит 112» можливо отримати кредит під заставу землі і кредит під заставу проблемної нерухомості. Наші юристи готові надати Вам безкоштовну юридичну допомогу, проконсультувати по ситуації, що склалася.

Рішення про видачу кредиту під заставу квартири або іншої нерухомості в Ірпені приймається в нашій компанії протягом всього 10-ти хвилин.

Умови отримання кредиту під заставу квартири в Ірпені від компанії «Кредит 112»:

 • Ви можете отримати суму від 30 000 грн. до 30 000 000 гривень.
 • Як правило, рішення приймається за 10 хвилин. Вас не будуть втомлювати довгим очікуванням рішення і Ви не втратите дорогоцінний час.
 • Ставка по кредиту у компанії «Кредит 112» становить всього 1,5% на місяць, що на сьогоднішній день є найвигіднішим рішенням на ринку кредитування Ірпіня.
 • Нам не важливий Ваш вік.
 • Нам не важливі довідки про доходи та інша бюрократія.
 • Ми видаємо до 80-ти відсотків від ринкової вартості Вашої квартири, будинку, офісу або іншого об'єкта нерухомості.

условия кредита под залог недвижимости

Credit 112
5
оцінок: 2
Залишити відгук