ru ua

Кредит під заставу нерухомості у Печерському районі

Credit 112
Умови кредитування
 • Сума кредиту від 30 000 до 30 000 000 гривень
 • Ставка по кредиту від 1,5% до 2% на місяць
 • Термін прийняття рішення протягом 10 хвилин
 • Видаємо до 80% від ринкової вартості застави
 • Термін кредитування від 3 місяців до 10 років
 • Заставою може виступити будь-яка нерухомість
 • Вік позичальника від 18 до 100 років
Подати заявку
Коротко про Головне
Кредит під заставу нерухомості в Кредит 112
Кредитний калькулятор
* Будь-яка передача даних третім особам не провадиться без однозначної згоди клієнта.
Місяць Платіж
Всього 200
1 200
Безкоштовна перевірка кредитної історії
Умови кредитування
Необхідні документи
Необхідні документи
Прості кроки отримання кредиту
Заявка
Залишити заявку ви можете у зручний для вас спосіб: онлайн або по телефону. Наші консультанти готові надати будь-яку необхідну інформацію, проконсультують щодо умов і дадуть відповідь на всі питання
Оцінка
При особистій зустрічі наш оцінювач проведе огляд об'єкта. Юрист перевірить надані вами документи і підготує договір з урахуванням попередніх домовленостей і вибраних вами умов
Видача
Після підписання документів ви зможете отримати необхідну вам суму готівкою
Подати заявку
ЗМІ про Нас
Короткий посібник як не стати жертвою кредитних шахраїв
Про нас пишуть
Interfax
Liga News
MinFin
ТСН
Unian

Приклад розрахунку вартості кредиту

 • Сума кредиту: 100 000 гривень;
 • Відсоткова ставка: 18% річних;
 • Вартість заставного об'єкта: 200 000 гривень;
 • Графік погашення: тільки відсотки;
 • Термін кредитування: 12 місяців.

Витрати на оформлення кредиту

Нотаріус послуги:

 • Договір іпотеки: 0,1% від вартості застави +2500 грн.
 • Договір позики: 1% від суми позики +2500 грн.

Загальна переплата за 12 місяців без урахування суми кредиту: 24 200 грн.
З урахуванням відсотків і суми кредиту: 124 200 грн.

Сума переплати може змінюватися у зв'язку з достроковим погашенням суми кредиту.

Зображення: Кредит під заставу нерухомості у Печерському районі

На сьогоднішній день споживчий кредит в Україні вже не сприймається лише як фінансова допомога від банку у складній екстреній ситуації. Кредити на великі суми часто оформляють для розвитку чи відновлення бізнесу, погашення інших позик, придбання активів з метою отримання додаткового доходу. У цій статті розглянемо основні переваги та особливості кредитування від компанії «Кредит 112», зокрема послуги "кредит під заставу нерухомості в Печерському районі".

Основним напрямом діяльності компанії «Кредит 112» є приватне кредитування, яке передбачає отримання грошей під заставу від приватного кредитора, що набагато вигідніше та швидше, ніж брати грошову позику в банку. Головний офіс знаходиться в м. Київ, протягом багатьох років «Кредит 112» веде успішну діяльність, пропонуючи клієнтам кредит під заставу нерухомості Печерський район, а також в інших районах Києва та Київської області. Позики видаються як приватним, так і юридичним особам, а у якості заставного об'єкта можуть виступати різні види майна, у тому числі доступні кредити під заставу нежитлового приміщення в Печерську, приватного будинку або квартири.

Кредит під заставу майна у Печерському районі

Цей вид кредитування є найпопулярнішим, оскільки заставний об'єкт з одного боку гарантує компанії благонадійність клієнта, з другого мотивує позичальника до своєчасної і навіть дострокової виплати коштів. Саме тому взяти кредит під заставу нерухомості в Печерському районі можна на найпростіших умовах і практично без обмежень.

Яке майно може виступати як заставний об'єкт:

 • Житловий фонд, на сьогоднішній день це найпоширеніший вид застави. Кредит під заставу нерухомості може бути оформлений за наявності квартири, котеджу або приватного домоволодіння;
 • Кредити під заставу нежитлового приміщення на Печерську: це можуть бути офісні приміщення, склади, магазини, виробничі площі, бізнес-центри;
 • Кредити під заставу земельної ділянки: розглядаються ділянки з збудованим будинком або з недобудовами. Найбільші суми кредиту видаються на ліквідні ділянки у Печерському районі та інших районах Києва та Київської області.

Від виду майна та його оцінної вартості залежить сума кредиту, яка зазвичай становить близько 80% від ринкової вартості. Головним плюсом є і те, що кредитор залишає право вільної експлуатації об'єкта застави його власником. Заборонено лише продаж та будь-яке переоформлення права володіння на іншу особу, доки не буде повністю погашено борг.

Кредит під заставу квартири у Печерську

Досить часто велика грошова сума необхідна для покупки нового житла: квартири чи приватного будинку. Перед покупцем завжди є вибір: банківська іпотека або позика під заставу вже існуючої нерухомості у приватній фінансовій компанії.

Кредитування під заставу квартири на покупку нового житла завжди надає вигідніші умови. Основна суть його полягає в тому, що позичальник оформляє кредит під заставу нерухомості, під певний відсоток, отримує на руки необхідну суму коштів, зобов'язуючись вчасно погасити борг відповідно до умов договору і купує на ці гроші новий об'єкт нерухомості. При цьому позичальник може вільно користуватися закладеним майном: здавати в оренду, робити ремонт, крім продажу та передачі в дар до остаточного погашення боргу.

Основні переваги кредиту під заставу квартири у Печерському районі від «Кредит 112»:

 • Компанія пропонує мінімальні ставки: отримати велику суму грошей і закласти нерухомість у Печерську можна лише під ставку 1,5% на місяць. Це набагато вигідніше, ніж у будь-якому банку;
 • Короткі терміни розгляду заявки: у разі потреби позику можна отримати протягом 1-2 годин;
 • Компанія працює з будь-якими категоріями позичальників, у тому числі особами з поганою кредитною історією, так званим «чорним списком». Також можлива видача позики юридичній особі;
 • Для отримання кредиту не потрібно збирати величезний пакет документів. На відміну від банків, приватна фінансова компанія не запитує довідки про доходи та судимість, також компанію не цікавить наявність або відсутність офіційного працевлаштування позичальника;
 • У договорі кредиту під заставу квартири у Печерську чітко прописуються ставки, строки та інші умови, які залишаються фіксованими на весь період дії договору.

Кредит під заставу будинку у м. Київ Печерський район

Оскільки розмір грошової позики у разі кредиту під заставу майна залежить від оцінної вартості об'єкта застави, відповідно чим дорожче нерухомість, тим більшу суму можна отримати від компанії. Найбільший розмір позики можливий, якщо оформляти кредит під заставу будинку в Печерському районі або в будь-якому іншому елітному районі Києва. По-перше, вартість приватного будинку, як правило, більша, ніж квартири, а по-друге, земельна ділянка в центрі столиці, сама по собі має високу оцінну вартість.

Взяти гроші під заставу нерухомості в Печерському районі можна за кілька етапів:

 1. Оформлення заявки. Перед тим як заповнити та надіслати форму, можна отримати безкоштовну консультацію від представника компанії. Сама заявка оформляється в телефонному режимі або за допомогою онлайн-сервісу на офіційному сайті;
 2. Кредит під заставу нерухомості у Печерському районі передбачає обов'язкову оцінку майна, оскільки сума позики вичислюється із оцінної вартості заставного об'єкта. Для цього проводиться огляд об'єкта, перевірка правовстановлюючих документів та підготовка договору за заздалегідь обумовленими та прописаними умовами. Оцінка незалежним експертом проводиться за рахунок компанії «Кредит 112»;
 3. У день підписання договору клієнт отримує всю суму готівкою у гривнях, без прив'язки до валютного курсу.

Кредит під заставу нерухомості від «Кредит 112», це найшвидший і найвигідніший спосіб отримати велику суму на руки в день подання заявки та виплачувати її протягом обумовленого терміну всього під 1,5 % на місяць.

Чи можлива передача в оренду чи суборенду виробничих площ під час оформлення кредиту під заставу нежитлової нерухомості в Печерську?

Позичальник має право вільно розпоряджатися заставним об'єктом, зокрема здавати у найм. Заборонено продавати, дарувати та змінювати право власності на нерухомість до остаточної виплати кредиту.

На яку суму позики можна розраховувати, якщо закласти нерухомість у Печерському районі?

Компанія «Кредит 112» видає позики у розмірі до 80% від ринкової вартості заставної нерухомості. Для обчислення точної суми перед укладенням договору необхідна оцінка майна.

Чи можливо отримати кредит, маючи невиплачені до кінця позики у банках?

Для того, щоб взяти кредит під заставу нерухомості в Печерському районі фінансовій компанії, не потрібно надавати дані про кредитну історію. Заставний об'єкт є гарантією виплати позики.

Залишити відгук