ru ua

Кредит під заставу однокімнатної квартири: де знайти кращу пропозицію в Україні?

Зображення: Кредит під заставу однокімнатної квартири: де знайти кращу пропозицію в Україні?

Кредит під заставу однокімнатної квартири

Досить велику суму деколи складно просто накопичити або позичити у родичів. У таких випадках українців здатен виручити кредит під заставу однокімнатної квартири. Цей спосіб має ряд незаперечних плюсів, які відчули на собі багато жителів України.

Гроші під заставу однокімнатної квартири: в чому переваги методу?

Рішення взяти кредит під заставу однокімнатної квартири виправдано відразу декількома перевагами:

 • позика на квартиру видається за зниженою процентною ставкою - кредитор отримує вагому гарантію у вигляді закладеного майна. В цьому випадку у нього немає причин для завищення ставок, а значить, кредит готівкою під заставу квартири стане досить вигідною операцією;
 • гроші під заставу однокімнатної квартири можна повертати протягом декількох років - так як мова йде про досить велику суму, ніхто не буде вимагати від позичальника погашення за декілька місяців. Як правило, іпотечний кредит під заставу квартири можна виплачувати протягом декількох років;
 • позика під заставу однокімнатної квартири дозволяє залишити нерухомість у себе. Так, це можливо далеко не у кожного кредитора, особливо, якщо говорити про кредит в банку під заставу квартири. Однак, якщо знайти надійного кредитора з більш лояльними умовами, можна продовжити використання нерухомості - проживати в ній або здавати в оренду.

Сьогодні застава однокімнатної квартири дозволяє отримати нецільовий кредит. Це означає, що клієнт зможе розпоряджатися грошима на свій розсуд.

Чому варто взяти кредит під заставу однокімнатної квартири в компанії Кредит112?

На питання про те, чи можна взяти кредит під заставу квартири на вигідних умовах, варто відповідати ствердно. Адже це стає реальним з компанією Кредит112, що заслужила довіру тисяч жителів Києва та інших міст країни.

Кредит під заставу квартири в нашій компанії дозволяє опинитися в більш виграшній ситуації, ніж клієнти українських банків. У цьому дуже легко переконатися:

 • отримати кредит під заставу однокімнатної квартири у нас можна за мінімальною ставкою - всього 1,5% на місяць;
 • ми видаємо кредит під заставу квартири терміново - на розгляд заявки і нарахування коштів йде не більше 1-2 годин;
 • ми готові оформити кредит під заставу однокімнатної квартири без довідок про доходи - отримати вигідну позику у нас можуть навіть люди без офіційного працевлаштування;
 • взяти гроші під заставу квартири можна на тривалий час - ми кредитуємо на термін до 10 років;
 • компанія Кредит112 працює з представниками так званого «чорного списку» - якщо Вам відмовляють у позиках через попередні прострочення, отримайте гроші в борг під заставу квартири в компанії Кредит112;
 • ми гарантуємо максимально чесний кредит під заставу однокімнатної квартири - у нас Ви отримуєте суму, рівну 80% від вартості заставного об'єкта;
 • гроші під заставу квартири видаються не тільки в Києві. Ми надаємо свої послуги жителям Львова, Харкова, Дніпра, Одеси, Житомира, Вінниці, Чернівців, Івано-Франківська, Рівного, Хмельницького, Ужгорода.
 • Без довідки про доходи

  Без довідки про доходи

  Для отримання кредиту достатня наявність тільки паспорта та ідентифікаційного коду

 • Час оформлення

  Час оформлення

  Видача коштів відбувається в самі стислі терміни, а саме 1-2 години

 • Працюємо з Чорним списком

  Працюємо з Чорним списком

  Працюємо з клієнтами, які мають негативну кредитну історію

 • Чесний кредит

  Чесний кредит

  Реальна ставка без фіктивних акцій і додаткових умов на весь термін позики

 • pay Кредитування безпосередньо від Фінансової Компанії або від Приватного Інвестора
 • referee Дострокове погашення без штрафів і комісій
 • documents Оригінали правовстановлюючих документів залишаються у вас
 • heart Наші договори максимально лояльні і ми готові до компромісів
 • money Кредит видається в гривнях без прив'язки до валюти

І це ще не все. Ми пропонуємо тільки чесний кредит під заставу квартири. У наших договорах відсутні приховані пункти, за якими Вам довелося б переплачувати. Ніякі додаткові комісії нами не передбачаються. Більш того, повернути кредит під заставу іпотечної квартири Ви завжди можете достроково, чи не виплачуючи штрафи.

З якими документами можна оформити позику під заставу однокімнатної квартири?

Завдяки спрощеній процедурі оформлення договорів отримати кредит під заставу однокімнатної квартири сьогодні може кожен українець. Достатньо надати:

 • паспорт;
 • ІПН;
 • свідоцтво, яке підтверджує право власності на квартиру.

Щоб взяти кредит під заставу однокімнатної квартири Вам більше не потрібно буде витрачати гроші на послуги оцінювачів та юристів. Наші експерти проведуть необхідну підготовку, а всі витрати ми візьмемо на себе.

Отже, чи варто брати кредит під заставу квартири? Однозначно, так, якщо довіритися експертам. Ми готові видати позику на найвигідніших умовах, про що говорить наша бездоганна репутація та довіра численних клієнтів.

Прості кроки отримання кредиту
Заявка
Залишити заявку ви можете у зручний для вас спосіб: онлайн або по телефону. Наші консультанти готові надати будь-яку необхідну інформацію, проконсультують щодо умов і дадуть відповідь на всі питання
Оцінка
При особистій зустрічі наш оцінювач проведе огляд об'єкта. Юрист перевірить надані вами документи і підготує договір з урахуванням попередніх домовленостей і вибраних вами умов
Видача
Після підписання документів ви зможете отримати необхідну вам суму готівкою
Подати заявку
Credit 112

Чи змінюється процентна ставка протягом терміну дії договору?

Наші ставки по кредитах під заставу однокімнатної квартири залишаються фіксованими і складають всього 1,5% на місяць.

В якій валюті видаються позики під заставу однокімнатних квартир?

Ми видаємо кредити виключно в гривні, без прив'язки до курсу іноземних валют. Це означає, що Вам не доведеться переплачувати, якщо раптом долар або євро «підскочить».

На яку суму можна розраховувати при оформленні заставного кредиту?

Розмір позики під однокімнатну квартиру може досягти 30 000 000 грн. Це залежить від площі квартири, її стану та розташування.

У кого залишаються документи після оформлення позики під заставу однокімнатної квартири?

Відразу після укладення договору Ви можете забрати оригінали своїх документів. Ви також можете вільно розпоряджатися квартирою, за винятком продажу її третім особам.

Про нас пишуть
Interfax
Liga News
MinFin
ТСН
Unian
Залишити відгук